İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Alımı

İş Bankası Özel Güvenlik pozisyonu için Özel Güvenlik Alımı Sınavı düzenleyecektir. Erkek Özel Güvenlik alımı ve iş başvurusu koşulları.. İş Bankası Şube ve Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirilmek üzere sınavla Erkek Özel Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecektir.

İŞ BANKASI ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM SINAVI BAŞVURU BİLGİLERİ
(05 MAYIS 2014 VE İZLEYEN GÜNLER)

Güvenlik Görevlisi alımı için yazılı sınav 05 Mayıs 2014 Pazartesi ve izleyen günlerde yapılacak olup alım sürecinin tüm aşamaları sonucunda başarılı bulunan adaylarımıza, kadro olanaklarımız doğrultusunda aşağıda yer alan şubelerimiz için görev teklifi yapılacaktır.

Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak Yerler

İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi İşe Alım Süreci

Özel Güvenlik Görevlisi alım süreci

 • Başvuru
 • Dikkat Testi ve Çalışma Stilleri Envanteri
 • Mülakat
 • Belge hazırlama

aşamalarından oluşmaktadır.

Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro olanaklarımız doğrultusunda, Özel Güvenlik Görevlisi pozisyonunda görevlendirilecektir.

İş Başvuru Formu

Sınava başvurular 29 Nisan 2014 tarihi saat 10:00’a kadar sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir. Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir. 2

İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle bu koşullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı olacaktır. Sınava başvuruda bulunan adaylardan sadece uygun bulunanlara sınav daveti gönderilecektir.

Sınav sürecinde adaylarımızla sağlıklı biçimde iletişime geçilebilmesi için başta e-posta adresi olmak üzere iletişim bilgilerinin güncel tutulması önem taşımaktadır.

Başvuru yaparken kendileri hakkında gerçek dışı bilgiler veren adaylar, söz konusu durumun alım sürecinin hangi aşamasında fark edildiğine bakılmaksızın süreç dışında bırakılacaklardır.

Sınav

Sınav Yeri: Sınav İstanbul’da gerçekleştirilecektir.
Sınav Tarihi: Sınav 05 Mayıs 2014 ve izleyen tarihlerde yapılacaktır.
Sınav Davetleri: Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular 02 Mayıs 2014 tarihinde saat 18:00’den itibaren İş
Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanından yapılacaktır. Bu tarihten
itibaren Başvuru Durum Takip alanının kontrol edilmesi önem taşımaktadır.

Belge Hazırlama

Yukarıda belirtilen işe alım süreci sonucunda uygun bulunan adaylara, Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda görev teklifi yapılarak, işe alım aşamasının bir parçası olan belge hazırlama süreci başlatılacaktır. Bu belgeler üzerinden yapılacak değerlendirme sonucunda uygun bulunan adayların işe alımı gerçekleşecektir.

İş Bankası Özel Güvenlik Alımı Başvuru Koşulları

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
 • 05 Mayıs 1986 ve sonrasında doğmuş olmak.
 • Askerlik görevini tamamlamış olmak. 3
 • Geçerlilik süresi 05.05.2015 ve sonrası bir tarih olan Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi
 • Sertifikasına sahip olmak.
 • Daha önce Bankamızca yapılan Özel Güvenlik Görevlisi, Şoför, Takip Memuru veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek elemanı) Alım Sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.
 • Önlisans, lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak.
 • Boyu en az 175 cm. olmak.
 • Kamu haklarından yoksun bulunmamak, affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
 • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
 • Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak. (İşe alım aşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.)
 • Alım yapılacak il ve ilçelerde ikamet ediyor olmak.


yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Alımı yazısına yapılan yorumlar
 1. abdullah dedi ki:

  MERHABA BEN ABDULLAH YILDIRIM YAŞ 27 BOY 1.85 KİLO 80 ÖZEL GÜVENLİK SERTİFİKALIYIM SİLAHLI ŞUAN OTELDE GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞIYORUM İŞİMİ SEVEREK YAPIYORUM MUGLA SARIGERMEDE MAGIC LIFE OTELDE ÇALIŞIYORUM BANKALARDA ÇALIŞMAK İSTERİM GEREKENİN YAPILMASINI ARZEDERİM TL :0535 627 43 57