İş Bankası Personel Alımı

İş Bankası personel alım ilanıTürkiye İş Bankası personel alımı yapıyor. İş Bankası İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük bölümleriyle kurumsal şubelerinde görevlendirmek üzere tecrübeli ya da tecrübesiz personel alımı yapacaktır.

Türkiye İş Bankası İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük bölümleriyle kurumsal şubelerinde görevlendirmek üzere Uzman Yardımcısı alım sınavı düzenleyecektir. Sınava katılmak isteyen adayların 31 Ağustos 2015 Pazartesi gününe kadar başvurmaları gerekmektedir.

İş Bankası Uzman Yardımcısı alımı sınavına iş başvurusu yapmak isteyen adayların ik.isbank.com.tr adresindeki ilgili iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirler.

BAŞVURU KOŞULLARI

a. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

b. İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek, aşağıda yer alan yabancı dil seviye tespit sınavlarından asgari olarak belirtilen sonuçları elde etmiş ve söz konusu durumu 01.02.2016 tarihine kadar geçerliliğini koruyan bir sınav sonuç belgesi ile belgeleyebilecek durumda olmak, (Yabancı dil sertifikaları değerlendirme merkezi aktiviteleri aşamasında ibraz edilmelidir.)

c. Yazılı sınav tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak (7 Eylül 1985 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir), d. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak ya da en erken Şubat 2017 celp dönemine kadar tecilli ya da muaf olmak (Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 2015 Eylül ayı içinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.), e. Üniversitelerin, 4 yıllık eğitim verilen aşağıdaki bölümlerinden mezun olmak (İlgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir). Lisans son sınıf öğrencilerinin en geç 2015 Eylül ayı içinde mezun olup, bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeleyebilmeleri gerekmektedir.

f. Daha önce, Bankamızın yaptığı sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında ya da Bankamız uzman yardımcılığı ve müfettiş yardımcılığı sınavlarının değerlendirme merkezi aktiviteleri aşamasında başarısız sayılmamış olmak,

g. Daha önce yapılan Uzman Yardımcılığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak, h. Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak (Bu durum, evrak hazırlama aşamasında adaylardan istenecek tam teşekküllü bir hastaneden alınmış sağlık kurulu raporuyla belgelendirilecektir),

i. Kamu haklarından yoksun bulunmamak,

j. Affa uğramış olsa bile herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak,

k. Resmi dairelere, kurum ya da kuruluşlara mecburi hizmet yükümlülüğü altında bulunmamak.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...