İş Bankası Personel Alımı İş Başvurusu

Türkiye İş Bankası’nda çalışmak ister misiniz? Türkiye İş Bankası iş başvurusu ve Türkiye İş Bankası personel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Türkiye İş Bankası insan kaynaklarını araştırdık. Türkiye İş Bankası iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası iş ve kariyer imkanlarından faydalanmak isteyen bireyler aşağıdan Türkiye İş Bankası’na iş başvurusu yapabilir.

Bankamızda göreve başlayacak çalışanlar, işe alım aşamasında her pozisyon özelinde farklı değerlendirme araçlarına tabi tutulmaktadır. İşe alımda kullanılan ve aşağıdaki tabloda ayrıntılı bilgileri bulunan tüm araçlar uluslararası standartlarda olup yetkili kurumlarca verimlilikleri kanıtlanmıştır.

Yazılı Sınav Adaylarımızı mesleki bilgi, sayısal-sözel yetenek vb. konularda ölçmek için farklı türde yazılı sınavlar uygulanır.

Değerlendirme Merkezi Uygulamaları Adayların güçlü ve gelişime açık yönlerinin tarafsız şekilde saptamak için kullanılır. Bu uygulamalar adayların performansını yapılandırılmış iş simülasyonlarıyla gözlemleme olanağı sağlar ve adayın görevinde nasıl performans göstereceği konusunda bilgi verir.

Yetkinlik Bazlı Mülakatlar Yetkinlik bazlı mülakatlar, yapılandırılmış mülakatlar olup, adayın geçmişte yaptığı işler, gösterdiği davranışlar, aldığı sorumluluklar vb. kanıtlardan yola çıkarak, gelecekteki performansının değerlendirilmesini sağlar.

Panel Mülakatlar Teknik mülakat veya klasik mülakat şeklinde gerçekleşen, en az iki kişinin katıldığı ve Bankamızda çalışmak için aranan temel yetkinliklerin sorgulandığı mülakat türüdür.
Kişilik Envanterleri Adayların kendi yetkinliklerini nasıl değerlendirdiklerini, davranış ve eğilimleri ile ilgili soruları yanıtlayarak aktardıkları değerlendirme aracıdır.
Buradan İş Bankası’nın web sitesine girip kariyer/insan kaynakları departmanından iş başvurusu yapabilirsiniz.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...