İş Bankası Personel Alımı

İş Bankası personel Alımını  2013 yılında da sürdürüyor. İşbankası 18 şehirden personel alımı yapacak.

Başvuru: 21.01.2013 – 07.02.2013

İş Bankası

  • Diyarbakır Bölge (BATMAN, BİTLİS, DİYARBAKIR, HAKKARİ, MARDİN, SİİRT, ŞIRNAK, VAN)
  • Erzurum Bölge (AĞRI, ERZURUM, KARS, MUŞ)
  • Gaziantep Bölge (ADIYAMAN, GAZİANTEP, KAHRAMANMARAŞ)
  • Konya Bölge (AKSARAY, KARAMAN, KONYA)

İş Bankası DİYARBAKIR, ERZURUM, GAZİANTEP ve KONYA bölgelerindeki şubelerinde görevlendirilmek üzere sınavla Memur alımı gerçekleştirilecektir. 16 Şubat 2013 Cumartesi günü yapılacak olan Memur Alım Sınavı ve izleyen aşamalar sonucunda başarılı bulunan adaylarımıza, kadro olanaklarımız doğrultusunda aşağıdaki illerde ve bu illere bağlı ilçelerde bulunan şubelerimiz için görev teklifi yapılacaktır.

Adaylar sınava yukarıda belirtilen dört bölgeden sadece biri için başvuruda bulunabileceklerdir.

BAŞVURU

Sınava başvurular 07 Şubat 2013 Perşembe günü saat 10:00’a kadar sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir. Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir. İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle bu koşullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı olacaktır. Sınava başvuruda bulunan adaylardan sadece uygun bulunanlara sınav daveti gönderilecektir.

Sınav sürecinde adaylarımızla sağlıklı biçimde iletişime geçilebilmesi için başta e-posta adresi olmak üzere iletişim bilgilerinin güncel tutulması önem taşımaktadır.

Başvuru yaparken kendileri hakkında gerçek dışı bilgiler veren adaylar, söz konusu durumun alım sürecinin hangi aşamasında fark edildiğine bakılmaksızın süreç dışında bırakılacaklardır.

BAŞVURU KOŞULLARI

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
– 16.02.1983 ve sonrasında doğmuş olmak
– Diyarbakır Bölge sınavına Katılacaklar İçin: Batman, Bitlis, Diyarbakır, Hakkari, Mardin, Siirt, Şırnak, Van
– Gaziantep Bölge Sınavına Katılacaklar İçin: Adıyaman, Gaziantep, Kahramanmaraş
– Erzurum Bölge Sınavına Katılacaklar İçin: Ağrı, Erzurum, Kars, Muş
– Konya Bölge Sınavına Katılacaklar İçin: Aksaray, Karaman, Konya illerinde ikamet ediyor olmak
– Kamu haklarından yoksun bulunmamak
– Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm
giymemiş olmak
– Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak
– Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini tamamlamış olmak ya da en erken 31 Mart 2014 tarihine kadar tecilli ya da muaf olmak,
– Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, (İşe alım aşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.)
– Bankamızın daha önce düzenlediği Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat ve değerlendirme merkezi aşamasında başarısız sayılmamış olmak
– Üniversitelerin, 4 yıllık eğitim veren aşağıdaki ilanda belirtilen bölümlerinden mezun olmak
(Aşağıda ilanda belirtilen ilgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir.)  • iş bankası personel alımı
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...