İş kurmak istiyorum ne iş yapabilirim?

İş kurmak istiyorum diyorsanız ama ne iş yapabilirim diye merak ediyorsanız önce bunları bilmeniz gerekiyor. İşte 2018 yılında iş kurmak isteyenlere tavsiyeler…

Türkiye’de iş kurmak istiyorsanız bunları bilmeniz gerekiyor!

Türkiye’de herkesin hayalidir kendi işini kurmak. Ancak bir limitet şirket kurmak ve mal hariç dükkanı açar hale getirmek için en az 12 bin 320 lirayı gözden çıkarması gerekiyor. Tüm bu işler de en az 7 günde tamamlanıyor.

Çalışan ya da iş hayatına atılmak isteyen herkesin rüyası kendi işini kurmaktır. Ancak Türkiye’de gerek bürokratik işlemler gerek harcamalar nedeniyle girişimcilik, esnaflık zor zanaat. Bismillah deyip iş kurmak isteyenin hem sabrının hem cebinin geniş olması gerekiyor. Örneğin limited şirket için kurulum sözleşmesi, muhasebeciye verilecek vekaletname, imza beyannamesi, defterlerin onayı gibi sadece notere ödenmesi gereken tutar 1407 lira.

Tescile 750 lira
Ticaret ve sanayi odasına tescil için ödenecek tutar 750 lira. Bunları ödeyince işi açarım diye düşünmeyin. Çünkü yapılacak iş çok. Örneğin, alacağınız yazarkasa 450 lira. Sermayenizin 4′te birini bankada bloke etmek zorundasınız. Örneğin 50 bin lira sermayeli bir şirket için 12 bin 500 lirayı bankaya yatıracaksınız. Sermayenizin 10 binde birine denk gelen tutarı Halk Bankası’na yatırmanız da gerekiyor.

Muhasebeci şart

Tüm bunları takip ederken de muhasebeciyle birlikte yapmalısınız ki, bu da ilk etapta 400 lira demek. Noterde işlemlerinizi yaptırmanız için muhtarlıktan alacağınız resimli ikametgah ve nüfus sureti için cebinizden 30 lira çıkacak. Faturaların üzerine kullanacağız ya da işlerinizi takibi için bankadan IBAN numarası için hesap açmanız lazım. Bunun için de banka ‘müşteri masrafı’ adı altında yaklaşık 70 liranıza el koyuyor. Dükkanın elektrik ve su açma masrafları da yaklaşık 650 lira tutuyor. Tüm bu masraflar toplandığında cebinizden çıkacak toplam tutar 3 bin 819 lira. Bu işlemler için de zaman lazım. Bu da en az 7 gün.

Kira, bilgisayar masraf değil mi?

İşini kurmak isteyenlerin satacağı malı rafa koymadan önce yapması gereken masraflar da var. Örneğin dükkan kendinizin değilse mal sahibine 1 kira ve en az 2 depozito ödemesi lazım. Ayrıca dükkan için emlakçıya da bir kira bedeli ödemeli. Yani ortalama 4 kira. Kiranın 500 lira olduğu düşünüldüğünde 2 bin liralık bir masraf demek. Ayrıcı, boya, raf, ofis mobilyası, kırtasiye, bilgisayar, muhasebe programı, tabela, kartvizit, fatura, irsaliye ve kilit değişimi için de en az 8 bin 500 lira ödenecek. (Hamit Varol/Bugün)

Kendi işinizi kurarken nelere dikkat etmelisiniz?

Seçmiş olduğunuz sektörün durumu nedir? Rakipleriniz kimlerdir? Rakiplerinizin fiyat ve hizmet bilgilerini, işletme sermayesi nedir? Bu konudaki bilgileri öğrenebilmek için bu firmaların piyasadaki imajları, müşteri algısı vb. konuları araştırarak  işe başlamanız faydalı olur.

Kurmayı düşündüğünüz iş ile ilgili bir iş planı oluşturmanız da daha sağlıklı ilerlemenizi sağlar. İş planınızı oluştururken birçok tahminde bulunmanız gerekebilir. Gerekli olan verilerin tamamına ve sağlıklı verilere ulaşabilmek her zaman mümkün olmayabilir. Fakat gerçeğe en yakın tahminlemeyi yaparsanız iş planınızda o kadar başarılı olacaktır.

Kendi işimi kurmak istiyorum ama yeterli tecrübem ve sermayem yok ne iş yapabilirim?

Ne iş yapabilirim diye düşünüyorsanız muhtemelen para kazandıracak ve tecrübe gerektirmeyecek bir iş kurma düşüncesine sahip olmalısınız. İş kurmak aslında belirli bir tecrübe gerektirmektedir. Bazen sermaye sahibi kişiler, girmek istediği sektöre bir çalışan olarak girip tecrübe sahibi olup, piyasayı yakından tanıyım gerçekten o işin yapılabilirliğini öğrenerek daha sonra kendi işlerini tecrübe sahibi olarak daha kolay kurabiliyorlar.

İş kurmak istiyorsunuz fakat yeterli sermayeniz yok ise, işiniz sermayeye değil tecrübeye dayalı bir iş olması gerekiyor. Bu konuda kurulabilecek işer arasında, genelde danışmanlık verebileceğiniz konular üzerine olabilir. Ama unutmaması gereken bir diğer konu ise, hiç bir zaman ufak bir sermaye ile işe girilmemesi. Çünkü her ne kadar sermayeye ihtiyaç duymayacağınız bir iş kurmaya çalışıyor olsanız dahi, o işi en az 1 yıl hiç para kazanmadan ayakta tutabilecek gücünüzün olması gerekiyor. O yüzden “iş kurmak için yeterli sermayem yok” diyenler biraz sermaye biriktirip biraz da tecrübe sahibi olarak iş kurmalarını tavsiye ediyorum.

Kendi işimi kurmak istiyorum ama tecrübem olmadığı gibi sermaye sıkıntım da var

İş kurmak istiyor ama sermayem yok diyorsanız, işiniz biraz zor. Dürüst olmak gerekirse, iş kurmak için paradan önce tecrübe sahibi olmanız şart. Bu hem sizin için hem de müşterileriniz için gerekli. Hem sermayem yok hemde iş kurmak istiyorum diyenler için hem tecrübe edinebileceğiniz hem de sermaye biriktirebileceğiniz bir işe girin ve o işte tecrübe kazandığınızı düşündükten sonra kendi işinizi kurun. Tecrübe sahibi olduktan sonra para bir şekilde bulunabiliyor.

İş kurmaya karar verdim ne yapabilirim sorusu en çok sorular sorulardan biri. Bu konuda sizin kendinize verebileceğiniz cevap aslında ne doğru yol olacaktır. Çünkü yapabileceğiniz işi sizden daha iyi bilen birisi yoktur. “İş kurmak istiyorum ne iş yapabilirim” sorularına genelde, “bu devirde yapılacak iş mi kaldı” cevabını çok sık duyacaksınız. Ama unutmayalım kibrit üreten insanlar zamanında zengin oldu. O yüzden çok profesyonellik ve detay gerektirmeyen, rekabeti düşük ve daha basit düşünerek iş dalları araştırmanızı tavsiye ediyorum.

Yurtdışına bir gezimde biraz dolaşmak için şehir merkezine indik. Merkezde gezerken kahve molası vermek için bahçeli ufak bir cafeye oturduk. İlk dikkatimi çeken bir dönerci oldu. Kısa bir izlenim yaptım ve 35-40 metrekare, 2 caddeye cepheli 3 kişinin çalıştığı bir döner dükkanı. Masa yok ve sandalye yok döneri alan gidiyor. Sonra arkadaşıma sordum burasının sahipleri bizden mi diye. “Evet dedi. Çok güzel iş yapıyorlar hatta geçen yıl bir arkadaş ortamında günlük cirolarının 10 bin doların üzerinde olduğunu duydum” demesine çok şaşırdım. Ortalama yatırım zaten 10 bin dolar olan bir işten aylık 10 bin dolar gibi bir ciroya ulaşabiliyorlar. Bu muazzam bir yatırım. Kolay, basit, profesyonellik gerektirmeyen, ciddi sermaye arayışına girmeden bu tarz bir işe yönelmemek ne kadar mantıklı olabilir ki.

Kendi işimi yapmak istiyorum diyenler için yukarıda özetlediğim yazıyı kendinize göre uyarlamanız size yardımcı olacaktır umarım. Kendi işini kurmak isteyenlere başarılar diliyorum.

Kokoreç işi yapmak ister misin?
Kokoreç işi son yılların en kârlı işlerinden biri haline geldi. Yüzde 100’ün üzerinde kâr sağlayan şirket ve küçük esnaflar büyümeye devam ediyor. • ne iş yapabilirim
 • iş kurmak ıstıyorum
 • kendi işimi kurmak istiyorum
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
İş kurmak istiyorum ne iş yapabilirim? yazısına yapılan yorumlar
 1. ayşe dedi ki:

  Adım 1: Öğren. Ürünlerinizi gerçek anlamda tanımanın tek yolu, onları kullanmaktır. Bu ürünlerin size ne gibi faydalar sağlayabileceğini bilmeniz, bu ürünleri müşterilerinize çözüm olarak sunarken büyük önem taşımaktadır. Adım 2: Satış. Ürünlerle ilgili bilgileriniz arttıkça, AWYEN işiniz çerçevesinde sunduğunuz ürünlere ihtiyaç duyan kişileri tespit etmeye başlayacaksınız. Perakende satış AWYEN işiniz çerçevesinde para kazanmanın en kolay yoludur. Adım 3: Temsilci. Sunduğunuz ürünler, birçok arkadaşınızın aradığı çözümleri sağlar. Hedeflerine ulaşmada kendilerine yardımcı olacak bir iş arayışında olan bazı arkadaşlarınız için ise AWYEN iş fırsatı oldukça cazip bir seçenek oluşturabilir. Bu arkadaşlarınıza sponsorluk yaptığınız takdirde, onların yarattığı iş hacmi için siz de ödüllendirilirsiniz. AWYEN işi bu kadar kolaydır.AWYEN kendi işiniz için hemen bugün kayıt olun Merhaba,

  Awyen Doğrudan Satış Sistemi’nin fırsatlarla dolu dünyasında birlikte kazanmak için lütfen aşağıdaki linke tıkla,

  AYŞE BAYAZIT 05301713859 ayrıntılar için çağrı atmanız yeterli ÜYELİK ÜCRETSİZDİR

  Awyen Doğrudan Satış Sistemi
  iletisim@awyen.com

 2. abdullah dedi ki:

  Sermayesiz iş fırsatıyla para kazanmak ister misiniz? Hayallerin varsa ve ona ulaşmak istiyorsanız biz size hayallerinizin götürdüğü yere kadar yardımcı olacağız. Bu harika iş fırsatını inceleyerek sizde kazanmaya başlayın. Unutmayın hayalleriniz bir adım ötede olabilir!

 3. efe dedi ki:

  merhaba, 15000 tl sermayeyle ne iş yapılır istanbullu fikri
  olan? efedegerli@gmail.com

 4. mete ay dedi ki:

  istanbul maltepe zararna satş su bayiliği..2013 model hundai motorsiklet,260 adet damacana,18 adet sebil,1000 ile 1300 su satşı…14 000 tl.dükkan kirası 300tl sizi zorlamacaktır.magnet ,broşür,kıyafet firma tarafından ücretsiz verilmektedir. .işini kurmak isteyenlere iyi bir frsat.0530 770 47 62

 5. şeref barut dedi ki:

  SERMAYESİZ BİR İŞ ARIYORUM. RİSKSİZ BİR İŞ ARIYORUM. MESAİSİZ BİR İŞ ARIYORUM., BOŞ ZAMANIMIN ÇOK OLACAĞI BİR İŞ ARIYORUM. MADDİ BİR ÖZGÜRLÜĞE KAVUŞACAĞIM BİR İŞ ARIYORUM. NE KADAR ÇALIŞACAĞIMI KENDİMİN BELİRLEYECEĞİ BİR İŞ ARIYORUM. NE KADAR KAZANACAĞIMI KENDİM BELİRLEYECEĞİM BİR İŞ ARIYORUM. İŞTEN ATILMA KORKUSUNUN OLMADIĞI BİR İŞ ARIYORUM. EMEKLİ OLABİLECEĞİM BİR İŞ ARIYORUM. İNSANLARA FAYDALI OLABİLECEĞİM BİR İŞ ARIYORUM…………… DİYORSAN DOĞRU YERDESİNİZ.. VE NEREDE HANGİ İLDE OLURSAN OL.YAPTIĞIN İŞE EK OLARAK BİR KAZANÇ SAĞLAYABİLECEĞİN. …. YENİ BİR İŞ FIRSATINA AÇIK MISINIZ.? HAFTADA 500 EURO KAZANABİLECEĞİNİZİ DÜŞÜNEBİLİYORMUSUNUZ..? SAĞLIKLI BİR HAYAT, KALİTELİ BİR YAŞAM TARZI, HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRME FIRSATI….. BU FIRSATLARI GERÇEKLEŞTİRME KONUSUNDA KARARLIYSANIZ.. HEMEN BUGÜN ARAYIN..!YAPMANIZ GEREKEN BİZE SAYFAMIZDAN OZEL MESAJ ATMANIZ SAYGILAR.05336416480

 6. TAMER ERDEM dedi ki:

  10.000 TL Sermaye ile sigorta acenteliği şubeliği açabilirsiniz ve kendi işinize sahip olabilir karıyer yapabılırsınız…
  Konu ile ilgili detaylı bilgi için bizi aramanız yeterlidir…

  TAMER ERDEM
  SİGORTA
  ARA.HİZM.LTD.ŞTİ.
  Genel Müdürlük
  Hürriyet Mah.267.Sok.No:16
  (Kuveyt Türk Bankası Sok.)
  0212 618 48 80

 7. arca derin dedi ki:

  İZMİR/BAYRAKLI/OSMANGAZİDEKİ SALONUMU DEVİR EDİYORUM.İÇERSİNDE:CAFE BÖLÜMÜNDE:1 BİLGİSAYAR,BİR YAZAR KASA,1 YAZICI,3MASA 7SANDALYE,MİNİ BUZDOLABI ,SATIŞA SUNABİLECEĞİNİZ BAYANLARA ÖZEL İÇ ÇAMAŞIR ,MAKYAJ EŞYALARI,VE KÜÇÜK EV ALETLERİ,SPOR BÖLÜMÜNDE:9 ADET HİDROLİK SPOR ALETİ VE PLATFORMLARI,1TL İLE ÇALIŞAN MASAJ KOLTUĞU,POWER PLATE,YÜRÜYÜŞ BANDI,DİĞER ALETLER,SOYUNMA ODASI VE DOLAPLARI,2 DUŞ 1 WC,DANS VE PLATES ODASINDA:MATLAR VE PLATES TOPLARI,DANS ŞALLARI VE AYRICA ÇOCUK OYUN ODASI BULUNMAKTADIR.AKTİF ÇALIŞIR HALDEDİR.ÇOCUĞUM VE DİĞER İŞİME YETİŞEMEDİĞİM İÇİN DEVİR EDİYORUM.DEĞİŞİK ÖDEME ŞARTLARI MEVCUTTUR NAKİT ÖDEME OLANAĞI OLMAYANLARA 1700X60 AY NAKİT ALMAK İSTİYENLERE 85000 TL 05555884101

 8. TAMER ERDEM dedi ki:

  10.000 TL Sermaye ile sigorta acenteliği şubeliği açabilirsiniz ve kendi işinize sahip olabilir karıyer yapabılırsınız…
  Konu ile ilgili detaylı bilgi için bizi aramanız yeterlidir…
  TAMER ERDEM
  SİGORTA
  ARA.HİZM.LTD.ŞTİ.
  Genel Müdürlük
  Hürriyet Mah.267.Sok.No:16
  (Kuveyt Türk Bankası Sok.)
  0212 618 48 80
  tamer.erdemsigorta@hotmail.com

 9. ozcan dedi ki:

  Merhaba ben Özcan çok iyi bir fikrim var yıllardır hayalım olan bir iş her şeyi denedim kredi borç ama olmadı iyi sermayesi olan kişilerle görüşebilirim. Tıpkı MADO gibi kahve dünyası gibi marka olacak bir iş arayın görüşelim. 0542 797 95 03

 10. Mehmet Şirin dedi ki:

  Merhabalar,

  Online cep telefonu ve tablet aksesuarları satışı düşünenler aşağıdaki irtibat bilgilerinden benimle iletişime geçin. 1 yılı aşkın süredir faal çalışan ve stoklu ürünler ile birlikte devir yapabileceğim bir sitem var. Detaylar için lütfen iletişime geçin.

  sirin.mehmet@gmail.com
  0554 449 3694

 11. berkant dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar:Evet para kazanmak zor zanaat. Ancak: Riskleri tanımlayarak onları yönetebilmek için gerekli adımları atarsanız toplam riski yarıya indirgemiş olursunuz. Bir örnek: Ahmet devlet memuru mehmet de devlet memuru aynı sabit gelirli.Ahmet ev ipoteği ile bankadan 170 bin tl kredi kullandı´mehmet de aynısını yaptı.Ahmet bu para ile 2. evini aldı ancak 10 yıl aylık 1950tl taksit ödeyecek.Mehmet ise bu para ile 28 adet pazar yeri alarak kiraya verdi.

  Ahmet Mehmet
  Maaş : 2,040 2,040
  Kira geliri: 1,200 6,800
  Toplam : 3,240 8,840

  İkisi de 170 tl BORÇ PARA ile birer yatırım yaptılar. Ahmet 2.evi alıp aylık 1,200 tl kira geliri elderken 1,950 tl kredi taksidinin altına girdi maaşıyla birlikte toplam 3,240 tl dan 1,950 çıkınca: Ahmet aylık 1250 tl net gelir ile 10 yıl yaşamak zorunda.

  Mehmet ise haftalık geliri 60 tl olan(Aylık:60 tlx4hafta=240 tl) 28 adet halihazırda kiracısı olan pazar yeri alarak (Aylık 240 tl x 28 adet pazar yeri=6,800 tl)maaşıyla birlikte 8,840 tl gelir elde etti bundan 1,950 kredi geri ödemesi yapınca aylık net 6,840 tl ile yaşayacak.Ahmet Aylık 1,250 tl ile geçim derdine düşedursun mehmet 6,840 olan net gelirinin yarısı ile 10 yılın sonunuda zaten 3. veya 4. evini almış olur ki rahatça yaşayarak suya sabuna dokunmadan. Şimdi gelelim risk konusuna:Ahmet bankadan kullandığı kredinin geri ödemelerini yapamazsa evi kaybeder. Mehmet ise riski 28’e bölerek onu yönetmeyi seçmiştir.Kaldı ki 28 işyerinin 21 batsa bile kalan 7 kira getirisi krediyi öder.

  Arkadaşlar bu yaşanmakta olan bir örnek.

  Kişi isimleri temsili olsa da mehmet’in fikir babası benim.Benzer projelerimde var.Sen neden yapmadın derseniz benim ne ipoteğe verecek evim var nede birikmiş 170 bin tl’m.Ama bu sayede güzel bir öğlen yemeği de yediğimi saklayamam.Bu da demek oluyor ki güzel bir öğlen yemeği karşılığında diğer projelerimi isteyen arkadaşlarla paylaşabilirim.he he şaka şaka devlet baba maaşımı tam zamanında ödüyor çok şükür.Herkese selamlar.Yine de telimi yazıyorum saygılı samimi görüşmelerden fikir paylaşmaktan hazalan bir adamım tekrar saygılar selamlar.0 543 233 08 77 (aramadan önce mesaj atarsanız sevinirim zira devlet dairesi herzaman tel açmak şık olmuyor.

 12. Anonim dedi ki:

  Bende izmir buca kozagacta ucuzluk pazarı zuccaciye yi devren satiyorum yalnız yetisemiyorum. Devrev almak isteyenlerin dikkatine hesaplı cokk. Tel 05336611327

 13. Anonim dedi ki:

  Bende izmir buca kozagacta ucuzluk pazarı zuccaciye yi devren satiyorum yalnız yetisemiyorum. Devrev almak isteyenlerin dikkatine hesaplı cokk. Tel 05336611327

 14. Anonim dedi ki:

  Bekir. Bende izmir buca kozagacta ucuzluk pazarı zuccaciye yi devren satiyorum yalnız yetisemiyorum. Devrev almak isteyenlerin dikkatine hesaplı cokk. Tel 05336611327 izmirde olanlara duyrulur herşeyiyle devretcemmmm kacirmayın

 15. Anonim dedi ki:

  Ben izmir bucada devren satilık ucuzluk pazari taliplisine kacirmayin cok hesapli müşterisi hazir yalnizlıktan satılik. 05336611327

 16. burhan tunca dedi ki:

  TÜRKİYE GENELİNDE İL VE İLÇELER DE TEMSİLCİLER ARIYORUZ. TEMSİLCİLERİMİZ BULUNDUKLARI İL YADA İLÇELERDE KOMBİ SERVİSLERİ, KLİMA SERVİSLERİ, BEYAZ EŞYA SERVİSLERİ, TEMİZLİK SERVİSLERİ, GİBİ BİR ÇOK SERVİSLERLE GÖRÜŞEREK SİPARİŞ ALACAKLARDIR VE TEMSİLCİLERİMİZ FABRİKA İLE KOORDİNELİ OLARAK ÇALIŞACAKLARDIR. KAR MARJI YÜKSEKTİR. SÜREKLİLİĞİ OLAN İŞTİR. GÜVENİLİR TEMSİLCİLER ARIYORUZ.

  Müşteri ile ilgili her türlü çalışmayı biz yapıyoruz ve size müşteriye sunulacak halde gönderiyoruz. örneğin 15.000 TL.sipariş aldınız 5.000 TL.si temsilcimize kalıyor. kalan 10.000 TL. fabrikaya gönderiyorsunuz. Selamlar… Burhan Tunca 0532 332 74 93

  NOT:AYRICA TOPTAN SATIŞ YAPILABİLECEK ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZDE BULUNMAKTADIR.

 17. alı dedi ki:

  Ulusal Mâli Yardımlaşma Sistemi’ne katılın hesabınıza her gün yüzlerce havale gelsin. Hem de öyle 1’er 2’şer lira değil 5’er 10’ar 15’er lira hesabınıza yatsın.

 18. ENGİN BETTAŞ dedi ki:

  BEN ENGİN BETTAŞ.İŞ KURMAK İSTEYEN VE YATIRIM YAPMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR.ÇOK CİDDİ BİR PROJE HAZIRLADIM DÜNYADA VE TÜRKİYEDE BİR İLK GIDA KAHVALTILIK SEKTÖRÜNE YEPYENİ 5 LEZZET YÖRESEL.TÜRKİYEDE ADI İLE MUTFAĞIYLA İNSANIYLA ÇOK KÜLTÜRLÜ TATLARIYLA ZENGİN KAHVALTI ÇEŞİDİYLE ( 162 ÇEŞİT ) DÜNYA SIRALAMASINDA ÖNEMLİ DEĞERE SAHİP BİR İLİMİZ.BU BOL ÇEŞİTLİLİK İÇERİSİNDEN BİLİNEN ANCAK O İLİMİZDEN DIŞARI HİÇ ÇIKMAYAN ŞU ANDA ETÜT ÇALIŞMASINI TAMAMLADIĞIM VE PAZAR ARAŞTIRMASINI YAPTIĞIM 5 ÇEŞİT İLE BAŞLAMAK İSTİYORUM.ÇOK CİDDİ BİR İŞ ARKADAŞLAR DÜRÜST GÜVENİLİR SAĞLAM BİR İNSAN ARIYORUM.BU İŞ İÇİN SERMAYE NEKADAR GEREKLİ DİYE SORARSANIZ KAPASİTEYE BAĞLIDIR.0 RİSK AÇIK PAZAR BİLDİĞİMİZ KAHVALTILIK DEĞİL ZATEN SATICIDA ALICIDA BIKTI AYNI ŞEYLERDEN KAŞARPEYNİR KREM PEYNİR VS DEĞİŞİK FARKLI YENİ TATLAR İSTİYOR ARTIK SEKTÖR BU AMAÇLA.BU PAZARDA İLK VE TEK OLACAK.İHRACATA AÇIK PAZAR HAZIR İÇ PAZAR DIŞ PAZAR.ŞU ANDA SADECE TESİSLEŞME AŞAMASINDAYIM ÜRETİM PAKETLEME.TABİKİ DÜRÜSTÇE BENİM YETERLİ SERMAYEM YOK ANCAK SERMAYE KONUSUNDA YATIRIM YAPACAK ARKADAŞ ARIYORUM ABİ KARDEŞ DOST CANDAŞ YOLDAŞ .KENDİ ADIMA HİÇ BİRŞEY İSTEMİYORUM.BEN SADECE BU PROJENİN HAYATA GEÇMESİNİ İSTİYORUM.VE DAHA DETAYLI KONUŞMAK FİKİR ALMAK İSTERSENİZ ARAYABİLİRSİNİZ BURADAN NEKADAR AÇIKLAYICI BİR SUNUM YAPTIM BİLMİYORUM AMA KONUŞARAK DAHA AÇIK VE NET OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM 0507 724 20 11

 19. ENGİN BETTAŞ dedi ki:

  ARKADAŞLAR PROJE ÇALIŞMALARIMDA İLK ÖNCE PAZAR ARAŞTIRMASI YAPTIM VE ÇOK CİDDİ TALEP GÖRDÜM .ÇÜNKÜ İLK TEK FARKLI VE SADECE BİR ÇOK KİŞİNİN ADINI DUYDUĞUMUZ TATMADIĞIMIZ LEZZETLER.TABİKİ O İLİMİZ VE ÇEVRESİ HARİÇ VE İDDA EDİYORUM BENİM KONSEPTİMİN FARKLILIĞINI ONLARDA GÖRECEK BEN BU SEÇTİĞİM 5 ÇEŞİT KAHVALTILIĞI SOSLU BİR ŞEKİLDE ÜRETİP REYONLARDA SATIŞA HAZIR HALE GETİRECEĞİM.TÜRK DAMAK TADINA UYGUN OLARAK .ARKADAŞLAR ÇOK KARLI VE CİDDİ BİR İŞ MARKA OLACAK BİR PROJE BİR DÜNYA VE TÜRKİYE MARKASI .GÜVENİLİR DÜRÜST ABİ KARDEŞ DOST ARKADAŞ BİR İNSAN ARIYORUM BENİ YARI YOLDA BIRAKMAYACAK BAŞARIYI BERBER TAÇLANDIRACAĞIM BİR İNSAN ARIYORUM ARAYIN GÖRÜŞELİM. 0507 724 20 11

 20. Ali dedi ki:

  köyde yapılabilecek iş fikirleri

 21. Petafoni dedi ki:

  Merhaba, Petafoni ailesi olarak, pet shop işi yapmak isteyen, kendi işini kurmak isteyen arkadaşlarımıza yardımcı olmak istiyoruz. Oldukça geniş olan yelpazemizdeki ürünleri tüm Türkiye’ye satarak yüksek marjlarda kar elde edebilirsiniz. Hangi şehirde yaşadığınız farketmez, gerçekte yada sanalda pet shop açmak için belli bütçelere ihtiyaç var. Biz ise, sizleri mal alma sıkıntısından kurtarıyoruz. Mala para yatırmadan sadece internet sitenizi kurarak hemen satış yapabilirsiniz. Ciddi düşünen arkadaşlarımız bize ulaşabilirler. Tanışmak ve birlikte çalışmak dileğiyle..

 22. hüseyin dedi ki:

  Arkadaşlar size yeni bir sektörden bahsedecegim ENERJİ.ENERJİ
  biliyorsunuz elektrik özelleşti büyük şirketler ürettiği elektriği elektrik kurumu aracılığıyla halka satıyor.Bu enerji firmaları TÜRKİYENİN HERYERİNE bayilik veriyor.İster ev hanımı olsun ister çalışan, genç yada emekli olsun.Herkes için bir iş kapısı olacak. sadece 349 tl bayilik ücreti var başka hiçbir şartı yok.mahallede çevrende vs.elektrik abonesi yapıyorsun abonelik boyunca sana devamlı prim geliyor.Elektrik fiyatıda kurumun fiyatından düşük kim ucuza elekrik kullanmak istemez. daha detaylı bigi için 0530 350 47 10 hkoyuncu06@hotmail.com yardımcı olurum.

 23. SERKAN dedi ki:

  3500 Tl ye kendi işinizi tüm dukkan malzemeleri dahil olmak üzere kuruyorum. bilgi için tel:0544 322 48 97 yoğunluktan dolayı cevap veremezsem mesaj atın, dönüş yaparım.

 24. SERKAN dedi ki:

  3500 Tl ye kendi işinizi tüm dukkan malzemeleri dahil olmak üzere kuruyorum. bilgi için tel:0544 322 48 97 yoğunluktan dolayı cevap veremezsem mesaj atın, dönüş yaparım.

 25. nihat dedi ki:

  nasıl oluyor beni bilgilendirirmisinizz umys ile ilgili mail adresim : fhisan85@mynet.com

 26. berrin dedi ki:

  5 bin tl ile adana kozanda ne iş yapabiliirmi

 27. Murat dedi ki:

  Arkadaşlar Barkod Etiket işi yapın,,müthiş para var bu işte,,,çok az kişi yapıyor bu işi ve tanıdıklarım her hafta sonu bir yerlerde tatilde,bodrum,antalya oraları diyorum yani,,çok para var bu işte param olsa bu işi yapardım…

 28. neşe dedi ki:

  Merhabalar biz iki bayan arkadaş bir acenta açabilirmiyiz.Bu konuda hic bir bilgimiz yok fakat ikimizinde banka deneyimi var.Bir acenta açmanında artık çok zorlaştığı söyleniyor.Bizi bilgilendirirseniz sevinirim.

 29. ramazan dedi ki:

  kardeş bu nasılr iş bana söylermisin 05432159888

 30. arzu dedi ki:

  nasıl

 31. zeki akarslan@hotmail.com dedi ki:

  ben bu sigorta işini yapmak istiyorum detaylı bilgi verirseniz memnun olurum 0542 251 49 50

 32. mehmet raş dedi ki:

  arkadaşlar sizce mantıklı yapılacak işler hangileri?

 33. tayfun dedi ki:

  var mı öle bi işş

 34. Yesilkaya dedi ki:

  100.000 tl ile ne iş yapabilirim. Yıllardır esnafım. İşimi degiştırip daha kolay bir işe girmek istıyorum. Bi fikri olan varsa bana iletsin lütfen
  0033607689293
  Yurt dışı

 35. semih dedi ki:

  arkadaslar merhaba bana çok mantıklı geldı
  24 Ayar mobil altın kaplama işin az sermaye yüksek kazanç.

 36. süleyman dedi ki:

  çifcilik yapmak isteyen tarım işine yatırım yapmak arkadaşlar her türlü yardmci olrm küçük baş koyun büyk baş inek her şey resmi adana da iş kurmak yatırım yapmak isteyenler emegim karşi sizin malinz bnm malmdr hak haktr her şey resmidr nsl anlaşirsak nsl istersenz ne tür istersenz yardmci olurum benm çok param yok parasi olan iş yapmak iş kurmak kurdugu işe sahip cikack arıyorsanz grüşe bilir 0530 552 04 99

 37. süleyman dedi ki:

  senede iki ceşit üç ürün tarlaya ekim yapilir mewsimine göre satil almak istemzsnz tarlalar kralktr mesala şöyle syleyim 100 bin tl paranz war ben helal kazanmak emegim karşilikli sürekli iş yapmak ama bnm işim war işime bnm gbi sahip çkack ek iş istedigi zaman geleckk hem kndm kazanmak hmde işime sahp çkack kşiye dyorsan ara bni ben adana tarsus iki şehir arasin da koyde kaliyom cifcilik yapmak istersenz yada küçük baş koyn büyük baş inek beslemek istersenz arayn gizlim saklim yoktr neysem oyum bildigim işi paylaşirim siz bana yardmci olun bende size her şeyin masrafi belli ne ben sze kazk ata bilirm ne siz ama ben dürüst sekil anlatyom 25 yaşindaym bana sürekli iş lazm parsz adamlar aramasn sürekli iş yapa bleck insanlar aryom arayn yatrm yapmak isteynler 530 552 04 99

 38. özer özdil dedi ki:

  600 LİRAYA KENDİ İŞNİZİ KURUN .. İş kurmak isteyenler , kendi işim olsun diyenler size çok kazançlı bir iş tavsiye edeceğim . biliyorsunuz elektrik özelleşti türkiyede özel şirketler elektrik dağıtıyor . elektrik abonesi taşıma işi , kendi elektriğini üreten ,müşterisine çok cazip ve kampanyalı elektrik satan , dev şirketi arkanıza alıyorsunuz . FİBA Holdigin elektriğini pazalıyoruz . kazancı yüksek ve sürekli gelir , 2015 den sonra müthiş patlama yapacak . bilgen1957@hotmail.com 0 537 215 00 56

 39. Özcan dedi ki:

  ticaret iş yapmak istiyorum nasil bi iş yapacagimi bilmiyorum ortak olmak isteyen biri varsa bekliyorumozcansekerci23@hotmail.com

 40. Anonim dedi ki:

  Merhaba ben Is hakkinda detayli bilgi almak istiyorum siz esiti veriyormusunuz ve isin toplam maliyeti nekadardir

 41. Uğur dedi ki:

  +9 0541 300 65 78 Uğur Varışlı – Nazar elektronik a.ş arayın görüşelim

 42. Uğur dedi ki:

  0 541 300 65 78 Uğur Varışlı – Nazar Elektronik A.Ş sms gönderin görüşelim … ( Aramadan önce kendinizi tanıtan bir sms atarsanız çok sevinirim ) Gün boyu yoğun olduğumuzdan dolayı sms iniz ulaştığında biz sizi arayacağız

 43. Uğur dedi ki:

  25 000 TL SERMAYE İLE ORTAK – 40 000 TL SERMAYE İLE TAMAMEN DEVRİNİ YAPABİLECEĞİM ELEKTRONİK VE GÜENLİK SİSTEMLERİ MAĞZAM İÇİN GÖRÜŞEBİLİRİZ …. AYLIK NET EN AZ 4000 EN FAZLA 10000 GETİRİSİ VARDIR. AİLEVİ PROBLEMLER VE HASTALIK SEBEBİYLE ACİL ….. İLETİŞİM İÇİN 0 541 300 65 78 NOLU TELEFONA SMS ATINIZ … GERİ DÖNÜŞ YAPILACAKTIR. ( KARABÜK NAZAR ELEKTRONİK)

 44. toggacan dedi ki:

  mrb arkadaslar elimde 10000 tl sermayeli cok guzel bir isim var. iste 10000 tl sermaye elinizde olacak ve gunluk en az 300 tl getirisi olacak risksiz bir is ilgilenenlerin. yunus_bahadir34@hotmail.com adresinden iletisime gecebilirsiniz. istanbul.

 45. fikri kesler dedi ki:

  email adresim fiko.ksl@hotmail.com bilgi alabilirmiyim

 46. mehmet dedi ki:

  slm türkiyeden paketlenmis kuru yemis pazarlamak isteyenler karaisali002@hotmail.com ben kölnde yasiyorum

 47. serkan tan dedi ki:

  Bakınız şu anda 3 senedir fatura tahsilat ve tl işini yapmaktayız.Kimse gelip de arkadaşım faturamız yatmamış falan diyen şimdiye kadar olmadı Allah ın izni ile de bundan sonra da olmaması için elimizden gelen çabayı göstereceğiz.Biz kimseden yok depozito yok bayilik ücreti imiş her hangi bir ücret talep etmiyoruz.Sistemimiz fatura ücretini sizden değil,direk men müşteriden alır.Sistemimizde tl yüklemelerini iskontolu olarak ucuza alırsınız.Mesela 20 TL’yi 20 TL’den değilde daha aşağıya alırsınız.

 48. Anonim dedi ki:

  Yalova istanbul caddesinde işlek pasaj içinde hazır müşterisi bulunan yemek salonumuz acil sağlìk sorunları sebebiyle devren kiralìktır.Dùkkan kirası uygun olup günlük cirosu yüksektir ilgilenen arkadaşlar 05315922278

 49. BURHAN dedi ki:

  İL-İLÇE-BÖLGE DİSTRİBÜTÖRLERİ ARIYORUZ

  TV REKLAMIYLA TANITILARAK TÜRKİYE DE PİYASAYA SATIŞA SUNULACAK VE ÇOK TALEP GÖRECEK ELEKTRONİK YENİ ÜRÜNÜN BAYİLİKLERİ OLUŞTURULMAKTADIR.

  BURSA – İZMİT – YALOVA – ADAPAZARI – TEKİRDAĞ – EDİRNE – KIRKLARELİ – LÜLEBURGAZ – DÜZCE – BOLU – ZONGULDAK – BOZÜYÜK – BANDIRMA – BİLECİK – UŞAK – AFYON – ŞANLIURFA – DİYARBAKIR – VAN – GAZİANTEP – HAKKARİ – KARS – SİVAS – MARDİN – MUŞ – MUĞLA – ANTALYA – MERSİN – ADANA – KONYA – ANKARA – SAMSUN – DENİZLİ – ESKİŞEHİR – KÜTAHYA VB…

  İL – İLÇE VE BÖLGE DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİ VERİLECEKTİR.

  ———————————————–

  TÜRKİYE DE SATIŞA SUNULACAK ELEKTRONİK ÜRÜNÜN PERAKEN DE FİYATI 99 TL.

  İLÇE BAYİ GİRİŞ ADET FİYATI 30 TL.
  ———————————————–

  AÇIKLAMA : 1 KOLİDE 52 ADET CİHAZ BULUNMAKTADIR.

  İLÇE BAYİ 5 KOLİ CİHAZ ALIMI İLE BAYİLİĞE BAŞLAYABİLİR

  5 KOLİ X 52 ADET = 260 ADET X 30 TL = 7800 TL. İLÇE BAYİLİĞİ ONAYLANACAKTIR.

  İLÇE BAYİLERİMİZE HEDİYE 10.000 ADET KENDİ ÜNVANLARINA ÖZEL BASKILI BUROŞÜR DESTEĞİ SAĞLIYORUZ.
  ———————————————–
  – İL ANA BAYİ GİRİŞ ADET FİYATI 25 TL.
  ———————————————–

  AÇIKLAMA : 1 KOLİDE 52 ADET CİHAZ BULUNMAKTADIR.

  İL ANA BAYİ 20 KOLİ CİHAZ ALARAK BAYİLİĞE BAŞLAYABİLİR.

  20 KOLİ X 52 ADET = 1040 ADET X 25 TL = 26.000 TL. İL ANA BAYİLİĞİ ONAYLANACAKTIR.

  İL ANA BAYİMİZ BAĞLI BULUNDUĞU İLİN İLÇE’LERİN DE İLÇE BAYİLİKLERİ OLUŞTURMAYA YETKİLİDİR.

  İL BAYİLERİMİZE HEDİYE 40.000 ADET KENDİ ÜNVANLARINA ÖZEL BASKILI BUROŞÜR DESTEĞİ SAĞLIYORUZ.

  WEB SİTESİ HEDİYE…
  ———————————————–

  BÖLGE DİSTRİBÜTÖRLERİ ARIYORUZ.

  HER BÖLGE İÇİN AYRI AYRI BÖLGE DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİ DE VERİLECEKTİR.
  BÖLGE DİSTRİBÜTÖRLERİMİZ KENDİ BULUNDUKLARI BÖLGEDE Kİ TÜM ŞEHİRLERDE İL ANA BAYİLİKLERİ OLUŞTURARAK SÜREKLİ YÜKSEK KAZANÇLAR ELDE EDEBİLİRLER. BÖLGE DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ KONUSUNDA ÇOK ÖZEL İMKANLAR SAĞLIYORUZ. AYRINTILI GÖRÜŞÜLÜR. burhantunca@hotmail.com
  0532 332 74 93

 50. Serhan dedi ki:

  okadar uçmanıza gerek bile yok 🙂 ben girişimciyim ve Amerika’dan yepyeni bir ticaret konsepti getirdik. İnsanların tek dokunuşla, tüm dünyada stoklamaya, ithalata, ihracata, muhasebeye, kargolamaya, müşteri hizmetlerine hiçbir şeye karışmadan sıfır riskle yapabilecekleri harika bir ticaret modeli. Şu anda 66 ülkede bu konsept faal olarak devam etmekte ve ilk 7 yılımızda dünyada 504 milyon dolar ciro yaptık. işin güzel tarafı yapılan cironun %60 ‘ının bu ticareti yapan insanlara dağıtılması. Amerika’nın en büyük yatırım bütçesiyle kurulan şirketlerinden biriyle çalışıyoruz ve dünyadaki en güçlü ticaret kanallarını bir araya getirdik. Türkiye’de ilk yılda 5 milyon dolar ciro yaptık ve şu an Türkiye pazarında çok yeniyiz. İlgilenenler mail atabilir yurt dışı içi fark etmez.

  s.ozulup@gmail.com

 51. Serhan dedi ki:

  Arkadaşlar merhaba, ben girişimciyim ve Türkiye’ye Amerika’dan yepyeni bir ticaret konsepti getirdik. İnsanların evlerinden tek dokunuşla, tüm dünyada stoklamaya, ithalata, ihracata, muhasebeye, kargolamaya, müşteri hizmetlerine hiçbir şeye karışmadan sıfır riskle yapabilecekleri harika bir ticaret modeli. Şu anda 66 ülkede bu konsept faal olarak devam etmekte ve ilk 7 yılımızda dünyada 504 milyon dolar ciro yaptık. işin güzel tarafı yapılan cironun %60 ‘ının bu ticareti yapan insanlara dağıtılması. Amerika’nın en büyük yatırım bütçesiyle kurulan şirketlerinden biriyle çalışıyoruz ve dünyadaki en güçlü ticaret kanallarını bir araya getirdik. Türkiye’de ilk yılda 5 milyon dolar ciro yaptık ve şu an Türkiye pazarında çok yeniyiz. İlgilenenler mail atabilir yurt dışı, içi fark etmez. Bu arada istanbulun en merkezi 2 yerinede genel müdürlük açtık eğer yüz yüze görüşmek isterseniz randevu ayarlayabilirim.

  s.ozulup@gmail.com

 52. Hakan Sungur dedi ki:

  Neşe Hanım Kendi işinizin sahibi olmayı istemeniz gerçekten çok güzel bir düşünce sigorta acentası yerine size dünyaca ünlü gayrimenkul danışmanlığı REALTY WORLD ün fırsatları hakkında bilgi verebilir kurumsallığın tüm olanaklarından faydalandırabiliriz Detaylı bilgi almak için isterseniz web sitemizi inceleyebilir yada direk olarak benimle irtibata geçebilirsiniz saygılarımla
  Hakan Sungur
  Türkiye Franchise Satış Yöneticisi
  0553 489 35 55

 53. murat dedi ki:

  ali bey bilgi verir misinin nasıl oluyo bu cep no 0543 766 56 82

 54. murat dedi ki:

  ali bey bilgi verir misinin nasıl oluyor bu cep numaram
  0543 766 56 82

 55. Anonim dedi ki:

  nasıl yapacagız

 56. benson dedi ki:

  Mote c kredi firma etkisi birçok firma ve aile gülümseme getirdi ve senin olağanüstü olmayacak, biz% 3 uygun bir faiz oranı, hızlı ve ucuz kredi sunuyoruz, herhangi bir mali sıkıntı içinde bireyler ve şirketler için yardım sunmaktadır, sadece bize ulaşın Şimdi ve deneyim farkı. MOTE C KREDİ FİRMASI PLC At
  E-posta> info.motecloanfirm@gmail.com

 57. mehmet yldrm dedi ki:

  Arkadaslar ben van da getirisi iyi bir iş kurmak
  istiyorum yardimci olan varsa bana çağrı
  yada msj atabilir

 58. mehmet yldrm dedi ki:

  05071466551

 59. Anonim dedi ki:

  mailden ulasirsaniz daha net bilgi verebilirim.

 60. Dianomi Limited dedi ki:

  Eğer bir iş adamı ya da kadın mısınız? Eğer herhangi bir finansal karmaşa içinde veya kendi işinizi kurmak için fon gerekiyor? Size borç yerleşmek ya da faturalarınızı ödemek ya da güzel bir iş başlatmak için kredi ihtiyacım var mı? Eğer herhangi bir nedenle gibi bir kredi veya finansman ihtiyacınız var, DIANOMI SINIRLI finansal ihtiyaçlarını karşılamak için burada, başka Arama:

  a) Bireysel Kredi, İş Genişletme,
  b) İş Başlangıç-up, Eğitim,
  c) Borç Konsolidasyon,
  d) Sabit Para Krediler

  Ancak, bizim yöntem, size gerekli kredi miktarını ve devletthe şansı sunuyor da gelemezthe süresi bu size ihtiyacınızthe fonları! Biz yedi ödemesiz% 3 faiz oranı kredi sunmak almak için gerçek bir şans verir kredi repayment.Any ilgilenen Başvuru aylar önce aşağıda bizim e-posta yoluyla bize başvurun: dianomilimited1@gmail.com

 61. ali dedi ki:

  Gercekten boyle bi is var mi

 62. Susan james dedi ki:

  Merhaba,
  Bu Susan James, özel bir kredi borç veren genel kamuoyunu bilgilendirmek için bir finansal fırsat herkese açık herhangi bir mali yardıma ihtiyacı olduğunu. % 3 faiz oranı bir açık ve anlaşılır terimler ve bireylerin, firmaların ve şirketlerin koşulları kredi vermek altında biz. E-posta usa bugün: (happyloanlink@outlook.com)

 63. Anonim dedi ki:

  barkod işi ne ki

 64. Anonim dedi ki:

  nasıl başlanır bu işe arkadaşım açıklarmısın nerede yapılır nasıl yapılırnette aradım ama pek açıklayıcı bilgi bulamadım erdem_peker_007@hotmail.com msj atarsan sevinirim

 65. Anonim dedi ki:

  bu nasıl bir iş bilgi verir misiniz

 66. Musa dedi ki:

  Emekliyim Depo nitelikli düz girişi olan sokak içi yerim var … bir iş yapmak istiyorum, bayilik, küçük imalat gibi işler yapabilirim bu konuda yardım almak istiyorum telefonum 0555 667 1111 ( 16:00 – 24:00 arası arayabilirsiniz )diğer saatlerde mesaj olarak yazarsanız dönüş yapılır..

 67. muhammet dedi ki:

  arkadaşlar yeni dügün yaptım elimde 3 5 binliram var yıllardır gözlükcüde çalışıyorum bu parayla nasıl bi iş kura bilirim yardımcı olurmusunuz sakarya ve çevresi 05435364221

 68. Anonim dedi ki:

  Nasil ulasabilirim size

 69. BARAN dedi ki:

  rutin hayatımın dışında ek gelir elde etmek amacıyla doğru dürüst güvenilir insanlarla çalışabileceğim, 2011 model siyah Honda aracımla iş arıyorum. ULAŞIM, TAŞIMACILIK, KARGO, SEVKİYAT, YAKIN KORUMA VE GÜVENLİK, ESKORT/ARAÇ TAKİP ALANLARINDA BELİRLİ ZAMAN ARALIĞINDA gündüzden ziyade GECE SAATLERİNDE ÇALIŞABİLECEĞİM EK İŞ ARIYORUM. aNKARA’DA İKAMET EDİYORUM. PARSBARANS@GMAİL.COM

 70. yasar dedi ki:

  Selam arkadaslar ben belcikada dis cephe yalitim isini yapiyorum burada kücük bir is yerim var ayrica dis cephe iskeleside yapiyorum 200 bin tl sermayeyele bir is yeri acsam is yapabilirmiyim en uygun yer neresi olur bilgi veren olursa sevinirim

 71. Ferdi dedi ki:

  ELİT KESİMLER İÇİN TOPUKLU Bayan ayakkabı satışı yapabilirsiniz..
  MESELA BİZ TOPTANCIYIZ..BAZI MÜŞTERİLERİMİZ VAR.. ATIYORUM BİZDEN 5 LİRAYA ALDIĞI ÜRÜNÜ KENDİ MAĞAZASINDA 15 LİRAYA SATIŞA SUNUYOR..YANİ BİZDEN UYGUN FİYATA ALDIĞI ÜRÜNLERİ MAĞAZALARINDA %100 – %150 KARLA SATIYORLAR..50 LİRAYA MALOLAN ÜRÜNÜ 250 LİRAYA SATIN ALAN İNSANLAR VAR…Kİ BU YÜZDEN KURUMSALLAŞIP 4-5 MAĞAZA AÇAN MÜŞTERİLERİMİZ VAR… E ALIŞVERİŞ ÇILGINLIĞI OLAN BAYANLARI DÜŞÜNÜNCE ÇOK GÜZEL KARLI BİR İŞ SEKTÖRÜ..BUNA BİR DE İNTERNET VE SOSYAL MEDYA (FACEBOOK,TWİTTER,İNSTAGRAM) SATIŞINI DA EKLERSENİZ KAZANCINIZ DAHA DA ARTACAKTIR.. TEK YAPMANIZ GEREKEN İNTERNETTEN SATIŞ İÇİN BİR İNTERNET SAYFASI OLUŞTURMAK PERAKENDE SATIŞ İÇİN İSE İNSAN SÜRKÜLASYONU OLAN MERKEZİ BİR YERDE DÜKKAN AÇMAK…YANİ ELİNDE BELLİ BİR SERMAYESİ OLUP NE İŞ YAPACAĞINA KARAR VEREMEYENLER İÇİN GİRİLEBİLİCEK BİR SEKTÖR..TAHMİNİ 15000-20000 ARASI BİR BÜTÇEYLE HEM DÜKKANINIZI HEM İNTERNET SİTENİZİ ÜRÜNLERLE DOLDURABİLİR VE BU SEKTÖRE GİRİŞ YAPABİLİRSİNİZ..YETERİNCE AÇIK ANLATTIM SANIRIM…DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN 543 524 84 32 NUMARALI TELEFONDAN GÖRÜŞEBİLİRİZ.

 72. Muzaffer dedi ki:

  Sayin ozulup,
  mail attim, umarim cevabinizi biran evvel sunarsiniz.

 73. Muzaffer dedi ki:

  Sayin Berkant,
  size Mail yolu ile ulasabilirmiyim.44 yasinda ve yurtdisinda yasamaktayim.donmek ve isimi kurmak istiyorum.haftaya görümek isitiyorum.
  mailadres:goekcuemen@web.de

 74. Muzaffer dedi ki:

  tarla ne kadar büyüklükte ve hangi ilimizde

 75. cuneyt bey dedi ki:

  Arkadaslar tahtakale iletisim olaesk toptan telefon aksesuarlari ve toptan cep telefonu sifir nokia 1200 60tl samsung sifir1205: 60tl veru cift simkart55tl ve diger orginal ve kore mali telefon modelleri icin iryibats geciniz 02623247444 ve05458823907

 76. cuneyt bey dedi ki:

  Kore mali note3 350tl note4 450tl samsung s3 mini180tl s4mini250tl s5 350tl iphone5s 340tl iphone6: 450tl urunler tahtakale iletisim guvencesiyle en iyi modelleri bizde bulabilirsiniz02623247444

 77. mehmetsah dedi ki:

  Gebze’de nasil bir iş kurabilirim?
  Bayilik dükkan vs fikirlerinizi paylaşın
  0535 298 2227 msahziyanak@hotmail.com

 78. don john dedi ki:

  Merhaba.
  Eğer stres ve hızlı onayı olmadan kişisel veya işletme kredi ihtiyacınız var mı? Eğer öyleyse, biz şimdi Başbakan faiz oranı kredi sunuyoruz lütfen bize ulaşın. Bizim kredi güvenli ve daha fazla bilgi ve uygulamalar için, güvenli olan, bu e-postayı yanıtlayın lütfen. (Donjohnloan@gmail.com) adı ve miktarı gerekli.

 79. banu dedi ki:

  Gerçekten çok isterim

 80. akif dedi ki:

  DENİZLİ DE EKOLOJİK OTO,FABRİKA,YEMEKHANE VS. GİBİ TEMİZLİK İŞİNE GİRMEK İÇİN KOSGEB DESTEĞİ ALABİLECEĞİM FAKAT İLK ETAPDA NAKİTE İTİYACIM OLDUĞU İÇİN HEM ÇALIŞACAK HEM DE 20.000-30.000 ARASI SERMAYE KOYACAK İŞ ORTAĞI ARIYORUM. DETAYLI GÖRÜŞMEK İÇİN 0507 261 99 62

 81. Ugur dedi ki:

  Erbilde yasiyorum mobilya isiyle ugrasiyorum bana sermaye ile Desdek olacak ortak olacak arkadaslar ariyorum

 82. Sevdinç Saroğlu dedi ki:

  selam,ben çanakkalede oturuyorum ve kendi işimi kurmak istiyorum,ama burada iş yapmak biraz zor gibi ,her dükandan en az 10 tane var.Bana bir tavsiyede veya bir yardımda bulunursanız sevinirim.telefonum 05422453375.ararsanız memnun olurum

 83. şevket dedi ki:

  Merhabalar ben adana dan şevket grafik tasarim isleri ile ugrasiyorum ama meslekten sıkıldığım icin yeni bir iş kurmaya karar verdim is kisacasi inanmayacaksiniz belki ama elle tutup gözle gordugunuz organik ve inorganik maddeleri bazi kimyasallari karistirarak 24 ayar altina bakira ve gümüşe kaplayabiliyorsunuz bu günümüz şartkarına göre mümkün dusunsenize dokundugunuz herseyi 24 ayar altin kapli ben bunu genelde ev dizayni icin dusunuyorum ic mimar cevrem coktur mesela altin kaplama jakuzi altin kaplama klozet evet bunlar mumkun yalniz 25 binlira sermaye ortagi ariyorum ortak olan kisiye şirket hissesinden % 10- % 15 hisse verilecektir. Ortak olmak isteyen arkadaslar 05347165133 nolu telefondan irtibata gecebilirler simdiden herkse hayirli ugurlu olsun

 84. Anonim dedi ki:

  ali bey nasıl oluyor beni bilgilendirirmisin 0530 287 77 28

 85. ibrahim dedi ki:

  slm arkadaşlar ben tekstılde çalışıyorum cumartesı pazar tatil bu ıkı gunu değerlendırmek istiyorum yanı 3 tane makına alıcam eve kumaşını ben alıcam kesımı dıkımını ben yapıcam mont yelek gömlek bayan etek tunık tişörtler gözü kapalı dıkebılırım sizce ek gelır elde edebılırmıyım bu şekılde çevrem genış diktiğim malları biti gün gelıp alıcaklar pazarcılar olsun bı kaçtane mazacı tanıdıklarım var onlarda alırlar bana fıkırlerınızı söylermısınız şimdiden çok tşk ederim

 86. halil dedi ki:

  size ulaşmak istiyorum

 87. Oktay dedi ki:

  Iyi Günler Arkadaslar Calismak Isteyenlere para kazanmak isteyenlere büyük bir firsat Yalniz Parasi az olanlar biraz bu isten anliyorlarsa öyle girlessinler.Cok olanlar icin zaten bir sikinti olmaz,Simdi Cenabi ALLAH,in Yarattigi,Ve sayesinde Yasadigimiz En yüksek Enerjiye sahip olan Günesimizden bas ediyorum arkadaslar her gün doguyor ve bütün enerjisini ve isinlarini Dünyamiza yansitarak,batiyor ,ve malesef bu bedava enerjiyi günes panelleri sayesin,de elektirik üretebiliyoruz,ve elektirigin,de nerelerde,kullanil,digini,da artik besikteki cocuk bile biliyor uzun lafin kisasi.bu alanda is yapmak,isteyenler beni arasin.sermayesi az olanlar icin bireysel yatirimlari tavsiye ediyorum sermaye sorunu yani yüz bin lira üstünde yatirim yapmak isteyenlere solar,park,tavsiye ederim.detayli görüsmek icin arayin lütfen saygilar selamlar,bütün islerinizde basarilar dilerim simdi,den hayirli olsun,konzep,Her eve bir selale.ve kendi elektirigini kendin üret ve elektirik faturalarinizi en az ihtimalde yariya indirin ve %80 sifirlayabilirsiniz,ve elektirik kurumlarina elektirik satabilirsiniz,
  Tabiki benim favorim her zaman Türkiyemiz,cünki günes bol oldugu icin tabiki,!!!.ama sizler nerde isterseniz tabiki bu Almanya Avusturya Isvicre,de olabilir,sorulariniz,icin.
  Tel 004915251786813 ,sadece,Whatsapp ve Viber,üzerinden konusabiliriz,saat 13,00.veya 14,00.saaten sonra arayin.!!! email.oktaydalyan@hotmail.de

 88. murat dedi ki:

  merhaba arkadaslar noter huzurunda yapilan sözlesmeler ile 10.000 liraya aylik 600 lira 20000 liraya aylik 1200 lira kazandiriyoruz yatirdiginiz para kesinlikle kaybolmuyor 3 ay dan sonra dilediginiz zaman geri iade alabiliyorsunuz % 0 risk % 100 kazanma garantitisi turkiyenin heryerinden yapabilirsiniz detayli bilgi icin kredi-kolay@hotmail.com adresine mail gonderebilirsiniz

 89. asef tufan dedi ki:

  burhan tunca, muş’ta yaşıyorum.. konu hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorum.. aseftufan@hotmail.com adresine yazarsanız sevinirim.

 90. şeref bey dedi ki:

  Eğer sizinde hayalleriniz varsa Size Çok Güzel Bir İş Teklifim Olacak
  Mevcut İşinizi Engellemeden, İstediğiniz yerde ve zamanda, Yarım veya Tam Gün Çalışabileceğiniz SÜPER BİR İŞ FIRSATI..!
  Bireysel Satış ve Ekip çalışması yapacak, Sorumluluk Sahibi, Kendine Güvenen, Liderlik Ruhuna Sahip, Azimli, Ciddi Bay & Bayan Çalışma Arkadaşları ARIYORUZ.
  Çalışanlar, Genç Emekliler, Öğrenciler, Ev hanımları,
  Sürekli bir İŞ veya EK İŞ yapmak isteyenler;
  Bu Fırsatı Değerlendirin.
  Çok Ufak Bir Sermaye ile Kendi İşinizi Kurup, Yönetmek ve hayata dair hedefleriniz varsa birlikte çalışalım.
  adım atın.
  Çalışma Alanımız: TÜM TÜRKİYE ve DÜNYA ÜLKELERİ.0533 641 6480

 91. james smith dedi ki:

  Merhaba,

  Eğer herhangi bir mali problem var mı? Eğer, sizin temizlemek için hızlı kredi ihtiyacı mı
  borç ve iş geri almak.

  E-posta yoluyla lütfen aşağıdaki james.smithfund@gmail.com bize lütfen

  1) Tam İsimler:
  2) Ülke:
  3) Yaş:
  4) Meslek:
  5) Telefon Numarası:
  6) Aylık gelir:
  7) Kredi Miktarı Gerekli:
  8) Kredi Süresi:
  9) Cinsiyet:
  Kredinin 10) Amaç:

  İletişim E-mail: james.smithfund@gmail.com
  teşekkürler
  Sayın james smith

 92. garanti dedi ki:

  merhaba arkadaşlar noter onaylı sözleşme küçük sermayelerinize kazandırmaya devam ediyoruz bütün işlemler resmi yapılıp % 0 riks ile 10.000 liraya aylık 600 lira 20.000 liraya aylık 1200 lira kazandırıyoruz isterseniz 3 sonra yatırdıgınız paranızı geri çekebilirsiniz detaylı bilgi için kredi-kolay@hotmail.com adresine mail göndere bilirsiniz. NOT: ACİL NAKİT İHTİYAÇLARINIZA NOTER ONAYLI SENET İLE 3 İŞ GÜNÜNDE NAKİT VERİLİR.kredi-kolay@hotmail.com

 93. garanti dedi ki:

  acil nakit ihtiyaçlarınıza 3 iş gününde çözüm kredi-kolay@hotmail.com

 94. serkan dedi ki:

  DEVREN SATILIK EMLAK OFİSİ İRTİBAT 0262 325 72 44

  KOCAELİ İZMİTTE

  SADECE 12,000 TL !!!

  İZMİT YENİŞEHİR MÜNÜBÜS YOLU ÜZERİNDE
  İŞLEK CADDE HEM İNSANLARIN HEMDE ARAÇLARIN YOGUN OLDUGU BİR BÖLGEDEKİ TEK EMLAK OFİSİDİR
  OFİSİMİ BÜYÜTMEK İSTEDİĞİM İÇİN ÜZÜLEREK DEVREDİLMEKTEDİR KUPONDUR !!!
  İLETİŞİMİMİZ HİÇ KOPMADAN BİRLİKTE DEVAM EDECEGİZ TEK OFİS ALMIYORSUNUZ AYNI ZAMANDA İKİ OFİS BİRLİKTE ÇALIŞMA ŞANSIDA YAKALACAKSINIZ !!!!
  İÇERİSİNDE …
  1 ADET LEPTOP
  1 ADET CANON MARKA YAZICI , FAX , TARAYICI
  1 ADET MONÜTÖR
  82 EKRAN LC TV
  JALUZILER
  1 ADET MİNİ BUZ DOLABI
  1 ADET UFO ISITICI
  4 ADET BEKLEME KOLTUGU
  1 ADET MÜDÜR KOLTUGU
  1 ADET SEKRETER KOLTUGU
  MASALARIYLA BİRLİKTE
  HAZIR OFİS ACELE EDEN KAZANIR !!!
  YERİMİZİN EN BÜYÜK ÖZELLİĞİ BÖLGEDE TEK OLMASIDIR EMLAKCI OLARAK !!!
  KİRASI UYGUNRUDR 500 TL !!!
  SADECE EŞYALARLA DEĞİL AYNI ZAMANDA ELİMİZDEKİ BÜTÜN SATILIK VE KİRALIK GAYRİMENKULLERLEDE
  HİÇ ZAMAN KAYBETMEDEN ÇALIŞIP KAZANMAYA BAŞLICAKSINIZ
  BU SAYEDE HİÇ ZORLUK ÇEKMEDEN HAZIR MÜŞTERİ PORTFÖYÜNDEN YARARLANABİLECEK VE YILLARDIR BU SEKTÖRDEYMİŞ GİBİ ÇALIŞMAYA BAŞLAYACAKSINIZ !!!
  GÜNÜMÜZÜN EN ÇOK RABET GÖREN BU SEKTÖRDE SİZDE YERİNİZİ ALIN İSTER TEK BAŞINIZA İŞTERSENİZ EŞİNİZLE BİRLİKTE YENİ İŞİNİZDE BAŞARIYI YAKALAYIN ….
  PAZARLIK İÇİN ARAMAYIN GELİN GÖRÜŞELİM YARDIMCI OLACAGIM HER KONUDA SİZE EMIN OLUN !!!
  NE İŞ YAPSAM DİYE DÜŞÜNMEKTEN VAZ GEÇİN HEM YÜKSEK KAZANÇ HEMDE KARİYER FIRSATI AYAGINIZA GELDI GERI TEPMEYİN ÜZÜLMEYİN SONRA !!!
  KENDI ISINIZIN PATRONU OLMA ZAMANI GELMEDIMI ?
  BU FIYATA SADECE ISIM HAKKI VERIYORLAR BEN HEM ISI VERIYORUM HEMDE SONRASI ICINDE PRFOY VERMEYE DEVAM EDIYORUM !!!
  KISA ZAMANDA VERDIGINDEN FAZLASINI KAZANCAKSIN YETERKI YAPICAM DE GERISINI DUSUNME …
  ARAYIN DETAYLI KONUSALIM AKLINIZDAKI SORU ISARETLERINI BIRLIKTE KALDIRALIM …

 95. Elina Johnson dedi ki:

  Eğer bir kredi için mi arıyorsunuz? Yoksa bir banka veya bir ya da daha fazla nedenlerle bir finans kurumu tarafından bir kredi reddetti vardı? Haklısınız burada kredi çözümleri için doğru bir yer var! Elina Johnson kredi firması biz sınırlı% 2 düşük ve uygun faiz oranı şirketlerin ve bireylerin kredi vermek vardır. Elinajohnson11@hotmail.com üzerinden e-mail yoluyla bugün bizimle irtibata geçiniz

  BAŞVURU BİLGİ:

    1) Tam adı:
    2) Ülke:
    3) Adres: bir
    4) Devlet:
    5) Cinsiyet:
    6) Medeni Durumu:
    7) Meslek:
    8) Telefon Numarası:
    Iş yerinde 9) Bulunduğu konumu:
    10) Aylık gelir:
    11) Kredi Miktarı Gerekli:
    12) Kredi Süresi:
    Kredinin 13) Amaç:
    14) Din:
    15) Daha önce uygulanan mı;
    16) Doğum tarihi;
    teşekkürler,
  Bayan Elina Johnson

 96. pusat dedi ki:

  oylee bı ıss sadece hayallerde olur

 97. pusat dedi ki:

  ya ben ızmır alıgada sermayesız ıs kurmak ıstıyorum bna yardım etcekler lutfen onur|_soysal_35@hotmaıl .com

 98. Anonim dedi ki:

  Güzel yazı.

 99. murat dedi ki:

  guzel yazmiş sın ama başbakan gibi sadece konüşmüşsun

 100. Murat dedi ki:

  37 yıldır Dünyanın 162 ülkesinde ve 14 yıldan bu yana Türkiye’ de faaliyet gösteren firmamızda, marka yönetimi ve organizasyonunda görev alacak çalışkan, azimli, eğitime açık, vizyonist, sabırlı ve ön yargısız ekip liderleri, süpervizör ve müdür adayları çalışma arkadaşları arıyoruz. Sıfır sermaye ve sıfır risk ile tüm alt yapısı hazır, çalışma programını kendinizin belirleyebileceği organizasyonda gelir elde etmek ister misiniz. Bu fırsatı kaçırmamak ve daha fazla detaylı bilgi almak ve şartlarla ilgili görüşmek için lütfen irtibata geçiniz. mzafer6@hotmail.com 0 532 405 9455

 101. enes dedi ki:

  murat bey barkot etıket ısı nasıl oluyor ve ne gerekiyor malıyetı nedır ben ıstanbul avcılarda ıs kurmak ıstıyorum

 102. Nisa dedi ki:

  Merhaba

  Ben Danimarkadan bir gurbetci. Benim hayalim hep kendi isimi kurmak fakat bir adim atamiyorum. Sizce ben ne is kurabilirim burda? turkiyede olupta burda olmayan sey neler olabilir??

 103. şeref bey dedi ki:

  4000 TL yatırımla Kendi İşini Kurmak İsteyen, Bursa veya İstanbul’da yaşayan 25 Yaş Üstü 10 Girişimci Kontenjanı Açılmıştır. Detaylı bilgi ve Randevu İçin 0533 6416480 Nolu Telefonu Aranması Rica Olunur.

 104. mehmet dedi ki:

  Herkese selamun aleykum Allah yatirimlarinizi boşa cikarmasin Allah tüm ümmeti Muhammad’ilerin(sav)yardimcisi olsun Arkadaslar Ben istanbulda oturuyorm yeni gelişen yeni yeni yayilan çok güzel bir gıda işi var şuan inanin sermayem olsa birdakika bile durmam ismi nedir biliyormusunuz Allahin zikir ettiği ne olursan ol yine gel mevlam neylerse güzel eyler sozlerin sahibi olan hz mevlana yi hatirlayin işte buyumekte olan gida sektorun adi .1993 te kuruldu kuruldugundan bu yana sadece sekiz tane zeytinburnunda açildi ve şuan her biri paraya doymuş durumda git gide büyüyor Allahın izniyle yatirimlariniz boşa cikmayacak 100 bin tl ve 200 bin tl ile eger bende açmak istiyorum diyorsaniz bana ulasın 0533 584 11 74

 105. İdris NAR dedi ki:

  KAHRAMANMARAŞ ta ikamet ediyorum bir çok servis müşterim ve tanıdığım var. işin konusundan biraz bahsedermisiniz.

  idrisnar@windowslive.com
  0507 458 86 69
  0535 739 30 74
  KAHRAMANMARAŞ

 106. Tamer Yalçın dedi ki:

  10 000 tl sermaye ile iş ortağı arıyorum ben gösteri ve sanat dünyasının insanıyım başka işe aklım ermez uzun zamandır sanat deyeri yüksek bir gösteri üzerinde çalışıyorum bu gösteriyi hayata geçirdikten sonra para kazanamama veya zarar etme ihtimali milyarda sıfır beni asıl düşündüren nokta şuki işimizin kazancı yatırdığımız miktardan kat be kat fazla olacak kazancı paylaşma konusunda ileride tatsızlık yaşamamak için karşılıklı bir sözleşme yapmak istiyorum Benim için birlikte iş kuracağım insanın kişilik ve karakter özelliği her şeyden önce gelir açık ve dürüst olarak belirtmeliyimki bu gösteriyi hayata geçirebilecek yeterlilikte bütçem yok ancak özel ışık dekor kostüm vs.gibi tüm teferruatları aktive edebilecek her türlü donanıma sahibim işimizin detaylarını bilmek en doğal hakkınızdır bunun için benimle doğrudan irtibata geçebilirsiniz alnımızın teri ile dürüstce parakazanabileceğim ve karşılıklı güven duyabileceğim bir insanla çalışmak istiyorum irtibat numaram 0 535 586 58 15

 107. Anonim dedi ki:

  100bin 200bin haahahhaahah

 108. Adem dedi ki:

  iş kurmak istiyorum izmir de ne iş yapabilirim?

 109. Susan james dedi ki:

  Merhaba,
  Bu Susan James, bir özel borç veren kredi kamuoyunu bilgilendirmek için bir mali fırsat herkese açık herhangi bir mali yardıma ihtiyaç olduğunu. Biz kredi vermek% 3 faiz oranında hüküm ve bireyler, işletmeler ve açık ve anlaşılır bir şirketlerin koşulları altında bulunmaktadır. E-posta USA Today (happyloanlink@outlook.com)

 110. bilal dedi ki:

  Elektronik derken? Aciklama yapabilirmisiniz?

 111. ibrahim üstündağ dedi ki:

  Ali bey biraz açıklama yapa bnilirmisiiz saygılarımla bu mail adresimibrahim_7228@hotmail.com şimdiden teşekkürler.

 112. ibrahim üstündağ dedi ki:

  Ali bey biraz açıklama yapa bilirmisiniz saygılarımla bu mail adresimibrahim_7228@hotmail.com şimdiden teşekkürler.

 113. shamxal dedi ki:

  Selam ben azerbaycanliyam bende bir is bulmaq isderdim.kendim univeriste mezunu olmusam asgerlik yapmisam,aslinda bir kac gun once istanbula geldim bir is bulamadim kimim kimsem yok orada boyle bir insan olarsa bana yardim edecek kadar cok sevinerem bir omur boyu minnetdar olaram.kendi numaram alaka ucun.+994773333135.cok tesekkurler,00994773333135.

 114. victoria james dedi ki:

  Eğer maddi desteğe ihtiyacı var mı? Eğer elde düşündünüz mü Bir kredi? şu anda sunuyoruz geniş halk uzun ve kısa vadeli krediler. Biz size yardımcı olabilir çok düşük faiz oranıyla kredi. Şimdi bize ulaşın yoluyla: victoriajamesloans (a) gmail.com

 115. Yılmaz dedi ki:

  Slmlar Mehmet bey bana numaranızı gonderebılırmısınız bu ID hakkında Görüşmek ıstıyorum sunguryılmaZ@gmail.com

 116. Yılmaz dedi ki:

  Slmlar muzaffer bey bana numaranızı gonderebılırmısınız bu ID hakkında Görüşmek ıstıyorum sunguryilmaz@gmail.com

 117. salim dedi ki:

  Bulursanız banada haber ver bende arıyorum saygils Roma

 118. Anonim dedi ki:

  Mehmet ne bu iş

 119. erdoğan dedi ki:

  kazakistanda iskele direk imalatı düşünürsen 05388246358 arayabilirsin

 120. Baran dedi ki:

  Slm nisa ben 10 yıllık turizim tecrübem var Antalya da ben de hiç olmayan bi iş fikri var aslında guvenılir ortak arıyorum email adresim baran.side@hotmail.com

 121. ibrahim dedi ki:

  yemek firması kurmak isteyen arkadaşlar 400 müşteri kapasteli mutfağım var devretmek istiyorum ilgilenen arkadaşlara duyrulur.yerim kayseride

 122. ibrahim dedi ki:

  KYANİ var arkadaşlar AYLIK CİROSUNUN %60 INI DAĞITAN TEK ID NUMARASI İLE 66 ÜLKEDE İŞİNİZİ BÜYÜTEBİLECEĞİNİZ İNSANLARA YAŞADIKLARI SÜRE BOYUNCA İSTEDİĞİ 3 TEMEL ŞEYİ VEREN SAĞLIK,VARLIK,ZAMAN SABAH ERKEN KALKMA DERDİ OLMAYAN GÜNDE KAÇ SAAT ÇALIŞACAĞINIZI KENDİNİZİN AYARLADIĞI TATİLLER SEYAHATLER YENİ İNSANLARLA TANIŞABİLECEĞİNİZ BENİM İÇİN EN GÜZELİDE BU İŞİ YAPARAK BATAMAZSINIZ SIFIR RİSK BUNDAN DAHA İYİ BİR İŞ VARSA SÖYLEYİN BEN GELİYİM…

 123. mert gunduz dedi ki:

  merhaba nisa…blog’ta sizin yazınıza denk geldim.sanırım turkiye’de olupTa danimarka’da olmayan bir kaç iş fikri istiyorsunuz …benim kardeşim çalışma amaçlı danimarka’ya gitti ve bende gıda sektorunde bir yer açmak istiyorum…ama turkiye’de açmaktan açıkçası korkuyorum..eğer ortaklık adına bir girişim içerisinde olmak isterseniz bende sizinle iş fikirlerimi paylaşabilirim…mrtgndz@mail.ru bana bu mail adresimden ulasabilirsiniz

 124. Anonim dedi ki:

  slm yeşilkaya ben ankaradan mustafa kızılay-çankaya da damla damacana su bayisiyim aylık 5.000 tl ile 8.000 tl arası net karım var bayiliğimin % 50 sini 100.000 tl ye devredecem bilgi için 0 312 441 79 79
  selamlar

 125. topcu oğlu dedi ki:

  Bizler 81 ilde ortak ekip çalışması oluşturulması ile bayi arayışı içindeyiz.
  Saygın esnafımıza ve kariyer insanımıza vereceğimiz sanal hizmet ağında,
  40 yıllık devam eden endüstriyel üretimde esnaflık tecrübemizle, iş kurmayı arzu eden tanıtım ve reklamın ehemmiyetini bilen, bay bayan iş arkadaşlarımızla görüşmek istiyoruz.
  Kazanmak arzunuzun temelinde dürüstlük cesaret ve çalışkanlık varsa en büyük sermayedir.
  (Bağda izi olmayanın istemeye yüzü olmamalı) atasözünün yaşam felsefesi ile mücadelede bizlerle hedefe koşmak isteyen bayan, bay arkadaşlarla bulunduğu ilde home ofis oluşturarak çalışmak istiyoruz.
  REFKAR BİLİŞİM Mustafa Topcu oğlu
  E-mail: venue04@hotmail.com mobil: 05326753739
  Perpa ticaret merkezi A. blok kat13/ 2059 Şişli İstanbul.
  Aranan özellikler,
  *Serbest çalışarak iyi kazanç hedeflemek
  *Bulunduğu ilde referansları sağlam
  *Lise veya üniversite mezunu
  *İnsan ilişkilerinde akıcı anlatım kabiliyetli
  *İlin ilçelerindeki üye temsilcilerini yönetecek
  *Konuya uygun görüntü ile titiz giyinen
  *Serbest çalışmayı prensipli düzene taşıyabilen
  Konuda kararlı arkadaşlarımızla İstanbul merkezimizde yapacağımız toplantıda gerekli bilgilendirme verilecektir, Birlikte başarı dileğimizle.

 126. Senol dedi ki:

  Benim 100 bin tl150 bin tl arasi sermayem var yabnci uyruklu
  Vatandaşım moldova gagvuz turkyum burada oncelik tarim isi
  Kurmak istiyorum maddi durumu olan is ve islerden anlayan ilgilenenler arasin 0537 4251538

 127. selami dedi ki:

  Hangi üniversite bölüm ne

 128. selami dedi ki:

  Bu işin bir adı varmi

 129. Anonim dedi ki:

  Slm ben üniversiteden yeni mezun oldum doğalgaz teknikerliği bölümünü bitirdim istanbula yeni geldim 24 yaşındaym şimdilik geçici olarak bi işte çalışıyorum ama bitirdigim bölümden iş bulup artık hayatıma bi düzen vermek istiyorum bu konuda yardımcı olmak isteyen varsa bana ulaşsın 0544 657 13 63 numaram

 130. metin dedi ki:

  Slm ben üniversiteyi yeni bitirdim bölüm doğalgaz teknikerliği 24 yaşındayım şuan İstanbul da geçici olarak bi işte çalışıyorum ama bitirdigim bölümde bi iş bulup artık hayatıma bi düzen vermek istiyorum yardımcı olmak isteyen olursa bana 0544 657 13 63 buradan ulaşsın

 131. smith logan dedi ki:

  ŞİRKETLER GRUBU SMITH LOGAN Hoşgeldiniz

  (Tüm finansal ihtiyaçları için bir kişiye özel hizmet)% 2 gibi çok düşük bir faiz oranı kredi sunan ŞİRKETLER GRUBU SMITH LOGAN, kişisel kredi, borç konsolidasyonu kredileri, girişim sermayesi, iş kredileri, eğitim kredisi, mortgage kredileri ve kredi için teklif herhangi bir nedenle ve acil ihtiyaçları! Eğer banka tarafından reddedilmiş .Have? Eğer kötü kredi var mı? Eğer ödenmemiş faturaları var mı? Eğer borç ar? Bir iş kurmak için gerekli midir? Biz düşük faiz kredi sağlamak için buradayız, çünkü artık endişe. Bizim kredi 700 $ USD ($ 700) $ 50, 000,000.00 arasında değişir. (Elli milyon). Biz de ABD USD, Euro ve herhangi bir para temin !!

  Eğer ilgileniyorsanız, bizim e-posta şimdi lütfen bize ulaşın: SMITHLOGAN101@GMAIL.COM

 132. burak erten dedi ki:

  nisa merhaba ben istanbulda oturuyorum ismim burak ben 1 aydır yurt dışında iş araştırıyorum türkiyede iş kurmak istemiyorum burda bir iş kukarsam yurtdışı hayallerim yok olur 60 bin avro birikimim var çok ciddi olarak ortak olabiliriz danimarkada fast food dükkanı açmayı çok istiyorum düşünürsen oraya gelip görüşebiliriz benim ustam var sadece orda bana yol gösterecek birlikte yürüyecegim birisi gerekli senden sermayede istemiyorum bu işi gercekten ciddi düşünüyorum eşim ascı burda bende cefe işlettim 6 yıl bu işi danımarkada iyi yürütebiliriz cevabını bekliyorum istersen +905435871472 istersen ilah200@hotmail.com adresinden ulaşabilirsin

 133. selcuk ambarkütük dedi ki:

  fiba Holdigin elektriğini pazalıyoruz ben corum sungurlu ilçesinde oturuyorum kendim ecz teknik eriyim bu konuyla ilgili bilgi almak istiyorum arasanız görüşürüz
  544 970 79 89

 134. Ahmet dedi ki:

  İstanbulda cafe Tarzı bi mekan açmak istıyorum ama her tarafta cafeler çoğaldı,bu konuda mantıklı fikirleri olan varmı arkadaşlar

 135. ramazan dedi ki:

  Mobilya imalat mı yapıyorsunuz ne kadar sermaye gerektiriyor bilgi verirseniz degerlendiririm

 136. yusuf bey dedi ki:

  BURSA ofisimde acilen haftada 3 gün günde üç saat ve artı netten günde 2 saat st 21.00 23.00 arası parttime fultime çalışarak ayda 1500.2000 tl ve üzeri gelir kazanmak isteyenler bana özelden kişisel bilgilerini vererek irtibata geçsinler.0533 641 64 80

 137. metin dedi ki:

  İyi günler Berkant bey tarih baya eski ama 100-200 bin tl ile bu şekilde bi iş düşünüyorum bilgi alabilirmiyim.

 138. bekir dedi ki:

  Slm arkadaslar su an yurtdisindayim memlekete kesin donus yapip kendi isimi kurmak istiyorum ii is fikirleri olan yardimci olabilirmi memleket denizli.

 139. EFE dedi ki:

  sermayesi işyeri açmaya yetersiz yada mevcut işi olup parasını değerlendirmek,isteyen arkadaşlar,villa apart konaklama işletmemize sizleride ortak ediyoruz.belirlediğiniz miktarı sözleşmeli olarak 8 ay sezonluk dönemde işletip belirlenen süre sonunda hiçbir masrafa dahil olmadan %100 net kazanç olarak iade ediyoruz.kişi ve yatırım miktarı sınırlıdır detaylar görüşülür.tel ilede bilgi verilir yatırım miktarı 20.000tl 100.000tl.5414048878 antalya

 140. HILARY NKEM dedi ki:

  Merhaba,
  Bu Sayın Hilary Nkem, özel bir kredi borç veren herhangi bir mali yardıma ihtiyacı herkes için bir mali fırsat açmak olan genel kamuoyunu bilgilendirmektir. Biz açık ve anlaşılır terimler ve durumu altında bir bireyler, firmalar ve şirketler% 2 faiz oranı kredi vermek. e-posta ile bugün bize: (hilarynkem@outlook.com)

 141. uğur dedi ki:

  Guvenlik işi ariyorum yatili 05454840905

 142. cihat dedi ki:

  Turkiyede is yapmayı dusunurseniz gorosebiliriz 05325267488

 143. cihat dedi ki:

  Slm bn istanbul anadolu yakasında yeni bi is kuracam sermayem yarısını karsiliyo yari sermayeyi koyacak bi ortağa ihtiyacım var su an lazim olan sermaye 35 bin TL 6 ay içinde sermayenin 4 karla is yapmak isteyen olursa görüsebiliriz lütfen ciddi olmayan lar aramasin 05325267488

 144. cihat dedi ki:

  Slm bn istanbul anadolu yakasında yeni bi is kuracam sermayem yarısını karsiliyo yari sermayeyi koyacak bi ortağa ihtiyacım var su an lazim olan sermaye 35 bin TL 6 ay içinde sermayenin 4e katliyarak is yapmak isteyen olursa görüsebiliriz lütfen ciddi olmayan lar aramasin 05325267488

 145. ali dedi ki:

  Slm arkadaşlar iranda perde ve tekstil işi yapıyorum sermaye koyabilecek benimle beraber irana gelebilecek paylaşmayı seven saygılı helalı hAramı bilecek allah korkusu olan bay ve bayan ortak arıyorum ilgilenenler bana mesaj atabilirsin malaysia1818@hotmail.com

 146. Mustafa dedi ki:

  ben Mustafa Ankara’dan az sermaye gerektiren ek iş olarak yapabileceğim bir iş istiyorum fikri olan varsa

 147. Emirhan dedi ki:

  Çin den yasal yollarla ithalat yaparak mal temini konusunda işletme açmayı düşünen arkadaşlara yardımcı olabilirim. Sipariş edilen ürünler kapıda ödeme fırsatıyla tarafınıza ulaştırılır. Dilerseniz Çin de misafirimiz olabilir kendi seçtiğiniz ürün veya ürünleride sizin için ithal edebiliriz.Sizlerde toptancılardan almak yerine kendi ürününüzü temin edebilir karınızı katlayabilirsiniz Düşünenler: emirhan.mkc@gmail.com adresinden yardımcı olabilirim.

 148. orhan keskin dedi ki:

  merhaba ben orhan İstanbul anadolu yakasından
  bu ilan hala aktifmi acaba?
  İşin içeriği hakkında bilgi verebilirmisiniz.
  Bu iş dışında toptan satıış yapabilecek ürün çeşitlerinizide öğrenmek istiyorum.

 149. eda dedi ki:

  merkezi eskişehir olan ve adana-bursa-ankara-izmir1-izmir2-izmir3-antalya-istanbul da bulunan çağrı merkezimizin
  %49 a kadar olan hissesi için ortak aranmaktadır.alınan hissenin tutarı 8 ayda ortak olan kişiye kar olarak geri dönmektedir.
  irtibat için eda hanım 05536043981

 150. baykal dedi ki:

  bilgi alabilirmiyim

 151. efe dedi ki:

  sermayesi işyeri açmaya yetersiz yada mevcut işi olup parasını değerlendirmek,isteyen arkadaşlar,villa apart konaklama işletmemize sizleride ortak ediyoruz.belirlediğiniz miktarı sözleşmeli olarak 8 ay sezonluk dönemde işletip belirlenen süre sonunda hiçbir masrafa dahil olmadan %100 net kazanç olarak iade ediyoruz.kişi ve yatırım miktarı sınırlıdır detaylar görüşülür.tel ilede bilgi verilir 5414048878

 152. efe dedi ki:

  sermayesi işyeri açmaya yetersiz yada mevcut işi olup parasını değerlendirmek,isteyen arkadaşlar,villa apart konaklama işletmemize sizleride ortak ediyoruz.belirlediğiniz miktarı sözleşmeli olarak 8 ay sezonluk dönemde işletip belirlenen süre sonunda hiçbir masrafa dahil olmadan %100 net kazanç olarak iade ediyoruz.kişi ve yatırım miktarı sınırlıdır detaylar görüşülür.tel ilede bilgi verilir 5414048878

 153. cüneyt dedi ki:

  Selamlar,

  Mobilya menteşeleri ve çekmece rayları üretimi için teşvik belgesi ve Kuzey Anadolu kalkınma ajansından hibe desteği alınmış projem için sermaye arıyorum. 5.200m2 Sanayi Parselimiz hazır. Sadece Fabrika inşaatı maliyetinin 3 katı emsal değerine ulaşıyor.İlgilenirseniz; Cüneyt Kokal- 0532 582 51 07

 154. cüneyt dedi ki:

  Selamlar,

  Mobilya menteşeleri ve çekmece rayları üretimi için teşvik belgesi ve Kuzey Anadolu kalkınma ajansından hibe desteği alınmış projem için sermaye arıyorum. 5.200m2 Sanayi Parselimiz hazır. Sadece Fabrika inşaatı maliyetinin 3 katı emsal değerine ulaşıyor.İlgilenirseniz; Cüneyt Kokal- 0532 582 51 07

 155. cüneyt dedi ki:

  Selamlar,

  Mobilya menteşeleri ve çekmece rayları üretimi için teşvik belgesi ve Kuzey Anadolu kalkınma ajansından hibe desteği alınmış projem için sermaye arıyorum. 5.200m2 Sanayi Parselimiz hazır. Sadece Fabrika inşaatı maliyetinin 3 katı emsal değerine ulaşıyor.İlgilenirseniz; Cüneyt Kokal- 0532 582 51 07

 156. Susan james dedi ki:

  Merhaba,
  Bu Susan James, özel bir kredi borç veren kamuoyunu bilgilendirmek için bir mali fırsat herkese açıktır herhangi bir mali yardıma ihtiyaç olduğunu. % 3 faiz oranıyla açık ve anlaşılır terimler ve bireyler, firmalar ve şirketlerin koşulları kredi vermek altında biz. E-posta usa bugün: (happyloanlink@outlook.com)

 157. mesut güneş dedi ki:

  slm ben van merkez ve ilçelerde bu işi yapmak iştiyorum daha fazla bilgi alabilirmiyim

 158. Susan james dedi ki:

  merhaba,
  Bir kredi ihtiyacı vardır? Bir banka veya finansal hizmetler şirketi bir kredi varsa reddedilen? Sen mali yardım gerekecektir? Eğer faturaları ödemek ya da bir ev satın almak için kredi ihtiyacım var mı? Kendi Business istiyorum ve yardıma ihtiyacım var? Bir öğrenci kredi ihtiyacım var mı? % 3 düşük faiz oranından mali yardım almak için bize ulaşın. . Kredi E-posta almak istemiyorsanız ve bakın: happyloanlink@outlook.com

 159. Meryl Heitinga dedi ki:

  Belirli bir kredi teklifi arıyor olmuştur? Belki yılda% 2 oranında büyük krediler, ya da ucuz ve hızlı krediler için meşru bir borç veren acil faturaları ve borçlarını ödemek için? şimdi bize ulaşın, financialassuranceloans@gmail.com

 160. gönül dedi ki:

  merhaba
  antepdeyim ben sanayi içinde başka bir alanda iş yapıyrum ama bir odam boş orada bir iş yapmak istiyorum
  görüşmek üzre

 161. gönül dedi ki:

  merhaba
  kredi anlamında nsaıl bir işleyişiniz var, herhangi bir malım ve sermayem yok, nasıl destek oluyorsunuz anlamadım.

 162. Anonim dedi ki:

  internet magzası açmak istiyorum elinde ugun bilgisiyarlar olan varmı

 163. Burhan dedi ki:

  arkadaşlar depomda çok miktarda kozmetik ve temizlik ürünleri bulunuyor… hepsi orijinal ambalajlarında ve fabrika fiyatının da altında… spot fiyattan veriyoruz… örnek ürünlerden bir tanesinin tv linkini veriyorum…

 164. tahir dedi ki:

  selam şeref bey bu iş nasıl bir iş doğrusu merak ettim telim 0544 623 97 43 bilgilendirir iseniz çok memnun olurum siteye fazla girmiyorum sadece gezerken gözüme çarptı

 165. aynur kurt dedi ki:

  serkan bey ne işi.açıklama yaparsanız sevinirim.

 166. mustafa büyük dedi ki:

  su an ankarada faliyette olan işimi büyütmek ve kurumsallaştırmak için ciddi yatırımcı iş ortagı arıyorum yapmış oldugum işin zahmeti az kazancı gayet iyidir müşteri portföyüm gayet geniş şu an elimdeki araç ve gayri menkullerim talebi karşılayamamaktadır bu yüzden işini sahiplenecek ciddi çalışacak öz geçmişi düzgün yatırımcılarla görüşmek istiyorum işim hakkında gerekli bilgi yüz yüze görüşülerek saglanacaktır 0532 445 77 69– 0532 597 97 14

 167. fatih dedi ki:

  selam arkadaslar yeni bir iş kurmak istiyorsunuz ama hangi sektöre gireceginize karar veremiyorsanız işte size bir teklif çıtır tavuk şirketimiz YECHİCKEN BAYİLİKLER VERECEKTİR RİYAD,SOYAK YENİSEHİR,KADİKÖY ,ALANYA SUBELERİ VERİLMİŞTİR İLETİŞİM 05074917270 ARAYIN DETAYLI BİLGİ VERELİM

 168. Anonim dedi ki:

  Merhaba,
  Bu Susan James, özel bir kredi borç veren kamuoyunu bilgilendirmek için bir mali firsat herkese açiktir herhangi bir mali yardima ihtiyaç oldugunu. % 3 faiz oraniyla açik ve anlasilir terimler ve bireyler, firmalar ve sirketlerin kosullari kredi vermek altinda biz. E-posta usa bugün: (happyloanlink@outlook.com)

 169. murat dedi ki:

  Nasil birsey bu acabilirmisiniz

 170. Kumar Raju dedi ki:

  Ifadesine tüm kredi var, ben şimdi çok uzun bir süre için bir kredi ihtiyacım var ve birçok kredi denedim ama hiçbiri bu kredi ile bana yardımcı oldu. Ben, sen Raj Kumar (kumarserviceinvestment@gmail.co) için kredi almak için kredi için ona ulaşabilirsiniz tüm Sonunda Allah korkusu borç veren bir kredi var olduğunu bilmek istiyorum

 171. Susan james dedi ki:

  Merhaba,
  Bu Susan James, özel bir kredi borç veren kamuoyunu bilgilendirmek için bir mali fırsat herkese açıktır herhangi bir mali yardıma ihtiyaç olduğunu. % 3 faiz oranıyla açık ve anlaşılır terimler ve bireyler, firmalar ve şirketlerin koşulları kredi vermek altında biz. E-posta usa bugün: (happyloanlink@outlook.com)

 172. F dedi ki:

  Çorlu , Çerkezköy veya Kapaklı civarında cafe ya da kafeterya açma düşüncesi olan arkadaşlar full tüm malzemeler ben de mevcut . Ortak iş kurmak isteyenlerin 0533 664 44 90 iletişim kurmaları rica olunur.

 173. hüseyin dedi ki:

  merhaba Bursa da bulunan gazeteme ortak arıyorum hazır kurulu düzen firmam 5 yıllıktır yanlızlıktan dolayı ortak arıyorum düşük sermaye ile ortak olmak isteyen bana yazsın melisayayincilik@gmail.com

 174. Alexey Poskonnyy dedi ki:

  Eğer mali yardıma ihtiyacınız mı? Kredilerin her türlü için hemen başvurun ve acilen para almak! Faiz oranı% 2 yer almaktadır. E-posta: alexyposkfirm@gmail.com

 175. Tricia Taylor dedi ki:

  Merhaba, Benim adım ben şimdi benim zaten ufalanmış iş kurmak için kredi arıyor önce, ben farklı gittim, hayatımda yapmış i (ne Ashley İş Finans) yaşayan bir kanıtı duyuyorum, Türkiye’de yaşayan, Tricia Taylor Kuyruk ucu hiçbiri online kredi firmalar benimle düşünceli idi. Ben hile ve ben bana ben normal bir prosedür sadece% 5 faiz sonra en az 48 saat içinde 250.000.000 TL onlardan istenen para somut bir miktarda ödünç başardı (Ashley İş Finans) ile temas gelene kadar değildi scammed tüm bu oldu ise her ay ödememi buluşmak için bana gerekli olan benim en büyük sürpriz, kredi, doğrudan banka hesabımdan ben lo, sağlanan ve şimdi benim iş geri beğenirsin ve iyi işleyen hiçbir komplikasyon ile bana verildiği, tüm sayesinde Tanrı’ya olmak kim Eğer ben, ashleybusinessfinance@gmail.com ve ayrıca bana yazabilirsiniz aracılığıyla Ashley İşletme Finansı irtibata geçiniz fazla soruşturma anyone.for tavsiye edebilir güvenilir bir kredi firmadır i bana today.believe yaşayan tanıklık Ashley İş Finansmanı yolumu getirdi Eğer herhangi bir diğer hayati bilgiye ihtiyacınız varsa triciataylor982@gmail.com at, sana iyi şanslar diliyorum.

 176. Peter Jade dedi ki:

  Merhaba
   Eğer acil bir Kredi ihtiyacı var mı? Evet şimdi hızlı ve uygun fiyatlı bir kredi için bugün bize ulaşın. Biz bu Aralık ve faiz oranı, finansal yardıma muhtaç birey ve şirketlere sadece% 3 olduğunu TL100,000,000 için TL1000 dan kredi sunuyoruz. Yani lütfen secure.funds3@gmail.com şimdi bize

 177. ferdi genç dedi ki:

  merhabalar ben denizliden FERDi işin iceriğini anlatırmısınız

 178. Sayın Phil Howardson dedi ki:

  Kredi işleme kısa sürede başlayacağını ve böylece philloanfirm2@yahoo.com olan firmamız e-posta yoluyla bizimle irtibata geçiniz.

 179. leona dedi ki:

  Merhaba, ben Bayan Leona Frederick, yaşam süresi fırsat kredileri veren özel bir kredi borç veren duyuyorum. Eğer acilen borçlarını ödemek ya da işinizi geliştirmek için bir kredi ihtiyacı bir kredi ihtiyacım var mı? Siz Bankalar ve diğer mali kurumlar tarafından reddedilmiş? Bir konsolidasyon kredi veya ipotek ihtiyacınız var mı? Daha fazla arıyor biz tüm mali sorunlar geçmişte yapmak için buradayız çünkü. Biz kötü bir kredi var ya da para ihtiyacı% 2 oranında iş yatırım, faturaları ödemek için maddi desteğe ihtiyacı olan bireylere, para kazandırıyor. Biz güvenilir ve yararlanıcı yardım sağlamak ve e-posta ile bize bugün USD.So için 7.000.000 $ kadar world.even herhangi bir yerinde size bir kredi sunmak için istekli olacağını sizi bilgilendirmek için bu orta kullanmak istiyorum: (leonafrederickinvestment @ gmail.com)

 180. Adem dedi ki:

  Merhaba ben istanbulda kendi işimi kurmak istiyorum yaklaşık 2000.000 tl civarında bir sermayem var bunun için fikri olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim whatsapp no:0543-793-75-05

 181. burhan dedi ki:

  ön ödeme yok komisyon kredinizin onayından sonra alınır anindakredi@hotmail.com

 182. ceren dedi ki:

  arkadaşlar burada kredi ararken çok dolandırıldım ve çözümü 3 iş günü içerisinde 20.000 tl çekmeme yardımcı olan finans şirketinde buldum kredi.cozum.danismanlik@hotmail.com mail adresleri bu rabbim hepimizin yardımcısı olsun

 183. Anonim dedi ki:

  Kardeşim 15 000 tl ye en güzeli rent a Car yap taksi çıkması alIP ufaktan büyümeye bakıcAksın istanbul da

 184. tuncay dedi ki:

  mrb arkadaşlar şu an da istanbulda calısıyorum ama kesin samsuna yerleşicem samsunda yaşayan arkadaşlar bana lütfen yardımcı olurmusunuz samsunda dukkan acmak istiyorum ne üzerine açsam iş yapar bılgısı olan varsa yazarmı

 185. erhan dedi ki:

  mrb arkadaşlar şu an da istanbulda calısıyorum ama kesin balıkesire yerleşicem balıkesirde yaşayan arkadaşlar bana lütfen yardımcı olurmusunuz balıkesirde çalışmak istiyorum kiralık ev ve iş bılgısı olan varsa yazarmı istanbul beton yığınından kurtulmak istiyorum

 186. erhan dedi ki:

  05392159025

 187. Susan james dedi ki:

  Merhaba,
  Bu Susan James, özel kredi borç veren kamuoyunu bilgilendirmek için bir mali fırsat herkese açıktır herhangi bir mali yardıma ihtiyacı olduğunu. % 3 faiz oranıyla açık ve anlaşılır terimler ve bireyler, firmalar ve şirketlerin koşulları kredi vermek altında biz. E-posta usa bugün: (happyloanlink@outlook.com

 188. Susan james dedi ki:

  Merhaba,
  Bu Susan James, özel kredi borç veren kamuoyunu bilgilendirmek için bir mali fırsat herkese açıktır herhangi bir mali yardıma ihtiyacı olduğunu. % 3 faiz oranıyla açık ve anlaşılır terimler ve bireyler, firmalar ve şirketlerin koşulları kredi vermek altında biz. E-posta usa bugün: (happyloanlink@outlook.com)

 189. cihan dedi ki:

  dis cephe uretimi konusunda uzman sayilirim 3 senedir bu istee calisiyorum ozel kesim de yapabilieim cnc makinasini cok iyi kulanabilirim cihandanis@gmail.com

 190. ilhan dedi ki:

  halen işletmekte olduğum çamaşırhane-halı yıkama-kurutemizlemeye sermaye koyarak işi büyütecek birlikte çalışacağımız ortak veya işletmesini devralacak birilerini arıyorum.istanbul şişlideyim

 191. mevlüt dedi ki:

  iş ne üzerine açıklama yaparmısınız ???

 192. Okan dedi ki:

  Merhabalar,15-20 bin lirası olupta iş kurmak isteyenlere 2. Dükkanıma ortaklık teklif ediyorum.ist-beylikdüzündeyim..Dükkanı tuttum,kira ve depozitini ödedim,tesisatını döşedim,müşteri potansiyelim fazlasıyla var ve hazırdır.bu işte 15 yıllık tecrübeliyim,kaybetmek kesinlikle yoktur..detaylar için sadece mesaj atın ben sizi ararım 0530-4666526… Saygılarımla

 193. AlpAslan Aslan dedi ki:

  sahibinden çok iş az para tarlada çalışacak anonim eleman teknikeri arıyorum.. bay&bayan fark etmez helal para eve götürecek.. maaş verecek param yok karın tokluğuna beraberce hem iş hem köy havası….(5444485330)

 194. Erhan dedi ki:

  Slm ben is kurmak istiyorum ama cebimde para yok kıredi çekimle yapa bilirmiyim bana yardımcı olurmusunuz istanbul ataşehir ben şimdi temizlik şirketindeyim temizlik üzerine açmak istiyorum

 195. Erhan dedi ki:

  Bana yardımcı olun lütfen

 196. abdullah dedi ki:

  mrb arkadaşlar ben 40 yaşında ehlıyeti olan hep taşörenlerde calışan yıpranan biriyim hayalim karlı kendi işimi yapmaktı nasip olmadı helal kazancla ortak calışacagım özgür huzurlu bir iş arıyorum cvp yazın

 197. abdullah dedi ki:

  mrb arkadaşlar 40 yaşındayım ehliyetim var evliyim silahlı özel güvenlik amirlik yaptım hayalim kendi işimi yapmaktı nasip olmadı karlı bir işi olan iş yeri olan helal kazancla calışacagım darıca istanbul anadolu yakasında akıl alacagım yardımcı olacak dürüst ortaga ihtiyacım var sermayem en fazla 4000.ytl saygılarımla

 198. Anonim dedi ki:

  MEHMET 05530031333 GORUSEBİLİRMİYİZ İYİ GUNLER

 199. Baris Eren dedi ki:

  Faydalı kolları ipotek ve Ev Maliye Uzmanları
  Indiana, Pennsylvania American Dream Mortgage Inc., bizim mortgage broker-Finansman Ev Sahipliği ve profesyoneller burada evde size yardımcı olacak. Biz kredi ve biz de dubleks için bir seçenek sunuyoruz teklif altında yatırım amaçlı gayrimenkuller altında aile evleri Finansmanının konsantre Hizmetlerimiz, Tripleks, hızlı eğlenceli ve dring kariyer konularında lisanslı Jumbo özellikleri altında ve Banka’nın PA Bölümü quadplexes, e-posta ile temasa geçin.

  E-POSTA: americandreammortgageinc@gmail.com

  SİTE: rmarkle@verizon.net

  Adres:
  164 Philadelphia Street, Indiana Pennsylvania, Philadelphia, St. 164, Indiana 15701

  Çapraz Sokak: kesiştiği Philadelphia St ve N 2 St / S 2 St yakın

  PK: 84431

 200. Aslan dedi ki:

  Efe et ve sut urunlru satisi yapabiliriz ben nakit olmadigi icin yapamiyorum dusunursen 0544 446 1445

 201. Anonim dedi ki:

  Detayli bilgi verebilirmisiniz

 202. Adem dedi ki:

  İş kurmak istiyorum kayseri’de ne iş yapabilirim?

 203. Onur dedi ki:

  İyi akşamlar İzmir Karşıyaka’da ikamet edenler öncelikte olup Karşıyaka çarşıda 5 senelik mazisi olan Madran Su bayisi devredilmekte içersinde yaklaşık 50 bin tl tutarında malı+motorsikleti+910bin değerinde hazır müşteri portföyü olan telefonu ve dükkan malzemesiyle devredilmektedir. 45.000TL ye hazır işe konmak isteyen kişiler acil benimle irtibata geçmeleri önemle duyrulur. (pazarlık payı vardır az miktar) 0507 875 27 56 haftaya bile kalmayabilir elinizi çabuk tutun talipleri şu anda mevcut. (Seçici davranmaktayız) ayrıca işi bilmeyenlerede 15 gün boyunca ücretsiz eğitim ve işi öğrenme müşteri tannışma imkanlarıda sunulacaktır.

 204. Onur dedi ki:

  KARŞIYAKA’DA ÇARŞI İÇERİSİNDE 35M2 MADRAN SU SATIŞ BAYİSİ
  (YAKLAŞIK 40-45.000TL+10.000TL DEĞERİNDE PORTFÖY HATTI DAHİL) 35.000TL (AYLIK 5000NET GELİRİ OLUP DÜKKAN KİRASI 300TL DİR.)(az miktar pazarlık fiyatı olabilir ayrıca müşteri portföyü sürekli artıp dükkan talibi artmakta bundan dolayı dükkan hızlı bir şekilde verilebilir yada devir ücreti artabilir hızlı dönüş sağlanması rica olunur. taliplerin artmasından dolayı ilgilenenler acil bir şekilde dönüş sağlamalıdır 0537 415 87 45 Sercan

 205. gurdal dedi ki:

  05061300909 numarayı arayın kayseride iş kurmak isteyen adem bey

 206. burak dedi ki:

  bende 1,500 tl var ne iş yapabilirim yardımçı olurmusunuz

 207. burak dedi ki:

  1.500 tl var ne iş yapabilirim o parayla

 208. ruben walter dedi ki:

  Stres ve hizli onayi olmadan kisisel veya isletme kredisi ihtiyaciniz var mi? Eger öyleyse, lütfen bizimle irtibata geçin (privateloaninvestment@outlook.com)

 209. sunny dedi ki:

  MORTGAGE GÜVENİNİ KAZANMA

  Merhaba, güven kazanmak için MORTGAGE CORPORATION kredi şirketine hoş geldin. Özel kişiler ve şirketler için kredi veriyoruz.
  Birçok banka tarafından reddedildi.
  İş kurmak için finansman ihtiyacınız var?
  İşinizi genişletme için finansman ihtiyacınız var?
  Ya da kişisel bir kredi ihtiyacın var?
  Benim kredi bireysel kredi değişir. Benim faiz oranı çok uygun olduğu ve bizim kredi işlemi çok hızlı, çok. Tüm mali sorunları, geçmişte bir şey yapmaya hazırım. Eğer mali sorunları çözüldü almak için hazır iseniz, kendinizi yormayın ve bugün bir kredi için geçerli.
  Email:::dporterwintrustmortgage@outlook.com

 210. selahattin dedi ki:

  Arkadaşlar ayda 100 tl yle 5 sene sonra milyarlık hatta milyon dolarlık alış veriş marketleri zincirlerine ortak olmak isterseniz arayın detaylarını anlatalım 0533 516 91 31

 211. KÜRŞAT DİRİCAN dedi ki:

  İŞ KURMAK İSTEYENLER ÇOK PARA KAZANMAK İSTEYENLER MOBİLYA FAPRİKASI KURABİLİRİM SERMAYEM YOK USTALIĞIM TEK PARA SİZDEN İŞ BENDEN 30-50 BİN SERMAYE GEREKİR 5532345999

 212. Acil Kredi dedi ki:

  Stres ve hızlı onayı olmadan kişisel veya işletme kredisi ihtiyacınız var mı? Eğer öyleyse, bize (privateloaninvestment@outlook.com) başvurun

 213. Hüseyin dedi ki:

  28 yaşındayım Tavuk çiftliği veya büyük baş hayvan yetiştiriciliği yapmak istiyorum. Tarla var bahçe var traktör var kamyon var kamyonet var ama ihtiyacım olan dürüst ve maddi durumu iyi olan biri Yozgat ve çevre ilçelerdende olabilir para kazanmak isteyen yani.05469316874

 214. Gurbetçi dedi ki:

  Fransada yaşıyorum türkiyede iş kurmak istiyorum sermayem var akıllı iş bilen güvenilir ortağa ihtiyacım var

 215. Sayın Boak Koma. dedi ki:

  Merhaba, sen bankalar ya da diğer herhangi bir finans kurumu tarafından kapatmak ve hala kredi veya kişisel finansal yardıma ihtiyaç edilmiştir? Daha fazla bilgi için (freedomloanconsultant@gmail.com) biz% 2 faiz oranı gibi düşük krediler her türlü teklif olarak: E-posta
  teşekkürler

 216. cengiz dedi ki:

  izmirde yüzde yüz para kazanmak isterseniz türkiyede hiç bir zaman ölmicek bir iş sıcak para 0532 153 06 35

 217. umit dedi ki:

  istanbulda cok kazanclı yurtdışı cağrı merkezi kurmek için sermayesi olan iş ortağı arıyorum türkiyeye yatırım yapmak isteyen varsa şirketlerle ön görüşmeler yapılmışdır 15 ile 25 bin€ yatırm yapmak istermisiniz paranısı 5-6 ay içinde cıkarmış olursunuz her ayda en az 3000€ kazanç başlangıcta. çiddi niyetli olanlar bana mail adresimden ulaşabilir.maksungur48@gmail.com

 218. murat kamil dedi ki:

  Biz küçük isletmeler ve büyük rüya olan bireyleri yardimci olur. Bir kaç gün içinde para almak, hizli kredi hizmeti için geçerlidir.
  temas: sadikmoneyorg @ gmail .com
  08102272707
  SADIK YASAR

 219. murat kamil dedi ki:

  Biz küçük isletmeler ve büyük rüya olan

  bireyleri yardimci olur. Bir kaç gün içinde

  para almak, hizli kredi hizmeti için

  geçerlidir.
  temas: sadikmoneyorg@ gmail .com
  08102272707
  SADIK YASAR

 220. Favour Barrack dedi ki:

  işinizi daha hızlı büyümek ve mali yardım yardımcı olmak için bir kredi gerekiyor mu? bu yüzden e-posta ise: goodnessloanlenders@outlook.com

 221. Hicabi dedi ki:

  1 lira ile ne iş yapabilinir 😉

 222. Acil kredi dedi ki:

  stres ve hızlı onayı olmadan kişisel veya işletme kredisi ihtiyacınız var mı? Eğer öyleyse, lütfen bize ulaşın (privateloaninvestment@hotmail.com)

 223. Aytekin Öztürk dedi ki:

  MERHABA, 12 AY İŞ GARANTİSİYLE ŞEHİRLER ARASI MERCEDES TRAVEGO OTOBÜSE %50 HİSSE İLE ORTAK OLMAK İSYEYENLER 0507 353 25 15 NUMARAYLA İLETİŞİM KURABİLİRLER. (NOT:200.000 SERMAYE )

 224. gökhan dedi ki:

  Merhabalar,
  İcralık arabaların İHALESİZ olarak alım satımını yapmaktayız piyasa fiyatlarının çok altında ilgilenenler varsa gokhan.canpek@gmail.com (istanbul)bireysel olarak alım satım yapmak isterseniz ya da binmek için veahutta finans desteği sağlayıp kar ortağı olmak istiyorsanız tekliflere açığım

 225. ALİ dedi ki:

  20000 USD karşılığında her ay 500 USD kazanmak isteyen yatırımcı veya şahıslar için yurtdışında yaptığım yatırımda son aşamadayım ipotek garantili her ay 500 USD kazanmak isteyen 0 532 695 85 36 Ali bey

 226. Anonim dedi ki:

  Slm ben iş arıyor
  ama her işte çalışırım yardımcı olursanız sevinirim 05424094975 kafe kantin büfe tristik yerde insansarla diyalog yaparım yaşım 31 diksiyonum gayet iyi yardımcı olursanız sevinirim

 227. Tarık dedi ki:

  Slm iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim diksiyonum düzgün lise mezunu yum yaşım 31 5424094975

 228. Ahmet dedi ki:

  Edirne ye yerleşmeye karar versem 10000 tl sermayeyle bir is yapabilirmiyim
  05534490467

 229. Anonim dedi ki:

  İzmir’de iş yapmak istiyorum ama ortak kimse iş yap diye öneride bulunmadı adam gibi helali haramı bilen kardeşi yerine koyacak birlikte iş fikrilerimizi ortaya koyup birlikte iş yapmak isterim 05423811749

 230. borçlarını temizlemek için acil krediye ihtiyacım var. dedi ki:

  Eğer bir araba satın almak ya da bazı Bono ödemek ve yeni bir İş başlatmak için bir kredi gerekiyor? Daha fazla bilgi için bize şimdi: socialfinancelimited2@gmail.com

 231. Richard Alicia dedi ki:

  Eger bir kredi ihtiyaciniz var mi? Noel kredisi?
  biz kredinin her türlü vermek
  Borç kredi, ticari kredi, tibbi kredi, ev kredisi, ögrenci kredisi

  mali yardim için e-posta ile bize bugün: richardalicia2@gmail.com

 232. AHMET dedi ki:

  Merhabalar danismanlik oturma izni calisma izini deport kaldirma yabancilara turkiyede is bulma sektöründe is yapmaktayim çalışmakta olduğumuz avukatlar var Gürcistan ve Türkiyenin farklı illerinde de is ortagi ariyorum ahmet çiftçi 05313138735

 233. AHMET dedi ki:

  Merhabalar danismanlik oturma izni calisma izini deport kaldirma yabancilara turkiyede is bulma sektöründe is yapmaktayim çalışmakta olduğumuz 18 avukat var Gürcistan ve Türkiyenin farklı illerinde de is ortagi ariyorum ahmet çiftçi 05313138735 temha3937@gmail.com

 234. Anonim dedi ki:

  ORTAK arıyorum cafe istanbul levent 05443814004

 235. yakup dedi ki:

  merhaba arkadaşlar iş kurmak istiyorsunuz veya yatırım yapmak istiyorsunuz ancak aylık güzel bir kazanç elde etmek isterseniz 50.000 tl lik bir yatırımla aylık 50.000 tl kazanabilirsiniz veya 150.000 tl lik yatırımla aylık 300.000 tl kazanabilirsiniz arayın konuşalım zarar etme iflas etme derdin yok mal alma derdin yok yasal ve ögrendiniz zaman hak vericeniz bir iş arayın detayları alın
  yakup 05462415897

 236. özdemir dedi ki:

  320 M2′ dükkanım vaR cadde üzerinde yer samsun sermayem yok aktif girişimciyim tekliflere açığım ayrıca kirayda verebilirim kurumsal firmalara not:depolu ve otopark sorunu yok karem0555@hotmail.com.tr

 237. Richard Anderson dedi ki:

  Isletme için acil bir krediye mi ihtiyaciniz var ?, borç departmaniniza, mobil kredinize ve ögrenci kredinize ve çok daha fazlasina ucuza uygun bir faiz oraniyla kredi puani ödemek.
  Iletisim E-posta: finovafinancial.credit@gmail.com

 238. Mert dedi ki:

  Bursa’da yeni açılan bir avm DE ve rezidans 250 daire 110 mağaza olan bir yer terzi ve kuru temizleme işletmem var ikiside bana ait kuru temizleme işini dışarda yaptırıyorum kuru temizleme BAYİLİĞİ alacak sermayesi olan ortak arıyorum 0537 4600244

 239. Ediz dedi ki:

  Apart otel sermayesi 150bin TL. Olan ortak arıyorum. Detaylı görüşülür. 5468392008

 240. NESRİN dedi ki:

  Farmasi Kozmetik Dünyasında Yerinizi Alın Sizde Kazanın Ve Çevrenizdekilere Kazandırın

  FARMASİ DANIŞMANLARINA SIFIR RiSK MiNiMUM SERMAYE VE SINIRSIZ KAZANÇ SİSTEMİYLE GELECEĞİNİZİ GARANTİ ALTINA ALMA İMKANI SUNUYOR

  Farmasi Çalışanlarına Kazanç Kariyer Tatil SGK Emeklilik İşinizi Miras Birakabileceğiniz, Çalışma Saatlerini Kendiniz Belirleyerek Sizlere Sınırsız Kazanç ve İş İmkanı Sunuyor.

  Ev hanımları,emekliler,öğretmenler,hemşireler, doktorlar,mühendisler,kuaförler,maaşlı çalışanlar,asgari ücretliler Farmasinin 7 den 77 ye herkese hitap eden kazanç planı… Kaydol – Kaydet – Eğitim – Takip Et

  Herkes bir Farmasi danışmanı olabilir.

  Farmasi iş fırsatı benzersizdir.

  Farmasi danışmanı olmak her yaşam tarzı için uygundur.

  İster ekstra kazanç sağlamak, isterseniz tam zamanlı bir iş kurmak veya ekonomik özgürlüğün tadına varmak isteyin…

  Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilirsiniz.

  Farmasi işinizde kazancınızı da çalışma saatlerinizi belirlemek size kalmış.

  Kaliteli ürünlerden faydalanırken aynı zamanda para kazanıp, yeni insanlarla tanışıp, kendinize iyi bir gelecek hazırlama fırsatını yakalayarak kendi kişisel ve kariyer gelişiminizi sağlayabilirsiniz.

  Farmasi’ nin size vereceği ürün, pazarlama, kariyer ve güncel moda-makyaj konularındaki eğitimlerle de akımların takipçisi olabilirsiniz.

 241. omega dedi ki:

  Acil durum kredisine ihtiyacınız mı yoksa işinizi artırmak için finansal yardıma mı ihtiyacınız var, kira ödemek mi? E.t.c biz sertifikalı ve meşru lisanslı alacaklılarız. Kredi olarak% 2 olarak kısa ve uzun vadeli kredi kullanıyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki binlerce kişiye kredi sağlama konusunda mükemmel bir üne sahibiz. Garantili borç hizmetleri, ticari, işletme kredileri veya otomobil kredileri, borç konsolidasyon kredileri, şirket e-postamıza şimdi her an teklif veriyoruz (omegacreditcompany@gmail.com)

 242. Wayne Rodney dedi ki:

  Güvenilir ve güvenilir bir kredi için weltonbendyloanlender@gmail.com ile iletişime geçin.

 243. Ümit ÖZDEMİR dedi ki:

  Hiç bir işten anlamıyorum diyorsanız. İşte size anahtar teslim iş fırsatı. Çağrı Merkezi tam anlamıyla anahtar teslimi bir iş! Masalar Bilgisayarlar sandalyeler Patron masası bilgisayarı sandalyesi donanımları network u, hazır ürün ağı, eleman seçmesi eğitimleri ve sonrasında sürekli eğitim desteği.
  Ürünler;
  Ttnet
  -Tivibu
  -dsmart
  -Digitürk

  iletişim
  Ümit Özdemir
  umit_ozdemir_1984@hotmail.com
  *Ciddi düşünenler mail atsınlar gsm ile geri dönüş yapacağım.

 244. Ali emer dedi ki:

  Mali yardıma mı ihtiyacınız var?
  Mali yardıma ihtiyacınız varsa maddi olarak size yardımcı olabilirim.
  Lütfen bana e-posta yoluyla ulaşın: 3kredi@gmail.com

 245. Franky dedi ki:

  Mali yardıma mı ihtiyacınız var?
  Mali yardıma ihtiyacınız varsa maddi olarak size yardımcı olabilirim.
  Lütfen bana e-posta yoluyla ulaşın: (3kredi@gmail.com)

 246. United Loan dedi ki:

  İşiniz için kredi almaya mı ihtiyacınız var, Tıp kredisi, öğrenci kredisi, Daha sonra bu okunaklı kredi şirketine şu adresten ulaşın: creditkredi@gmail.com

 247. sir stuart dedi ki:

  Merhaba,
  Bankalar bir kredi elde etmek için size dönüyor,
  Şirketim size yardımcı olması için endişelenmeyin.
  En az 4,000.00TL ile 20 milyonTL arasında teklifler veriyoruz,
  Bugün kredi için başvurun.
  Iletişim e-posta bağlantısı: kesteronlineservice@gmail.com

  Saygılarımızla.
  Şirket

 248. t dedi ki:

  Ben Faslı bir kadınım Türk dili çok iyi konuşuyorum ve. Türkiye’den birisi varsa ona yatırımlar için yardım etmemi istiyor, başka şeyler de yardım için buradayım. benim whtassap 00212665612924

 249. Hakan dedi ki:

  Mrb memurum aylık 1000 tl ödemeli 20000 ihtiyacım var ilgili arkadaşlar dönüş yaparlarsa memnun olurum izmir boragunay78@hotmail.com

 250. halil dedi ki:

  kocaelinde sermaisiz para kazanmak isitiyorum 0531 357 09 10

 251. Rebery Robeto dedi ki:

  Mali açıdan yoksundur ya da kendi işini kurmak veya işinizi daha üst düzeye çıkarmak için kredi almaya ihtiyacınız var mı? Biz kredi oranı% 2 oranında düşük veriyoruz iş kredisi ev kredisi, emlak işi için kredi her türlü kredi İlgilendiğiniz, E-posta ile bize ulaşın: maggetfundslimited@mail.com daha fazla bilgi için.

 252. Mrs Isabella Henrietta dedi ki:

  KREDİ TEKLİFİ !!! ŞİMDİ UYGULA

  Herhangi bir yardıma mı ihtiyacınız var? % 3 oranında kredi veriyoruz. oran!
  Bireysel Krediler?
  İşletme Kredileri?
  Öğrenci kredisi
  Mortgage kredileri?
  Tarımsal ve proje finansmanı?

  Adı: Bayan Isabella Henrietta
  E-posta: isabellabaclayscapital01@gmail.com

  BUGÜNE HIZLI KREDİYE ULAŞIN

 253. perfect credit union dedi ki:

  stres ve hızlı onayı olmadan kişisel veya işletme kredisi ihtiyacınız var mı? Eğer öyleyse, lütfen bize ulaşın (fundingplc@gmail.com)

 254. İş biligi ve ya iran da bir iş gurmak dedi ki:

  Merhaba ben nasir iran da tebriz şeherinde yaşiyorum burada çoki turki e veten daşim ortag ve ya tek başina iş ve ya fabrika kururlar eyer birisi varsa ben bu kunuda yardimci ola bilirim burada turki e vetendaşi buyuk buyuk işler yapa bilirler burda bu fersat var

 255. İş biligi ve ya iran da bir iş gurmak dedi ki:

  Benim telefon numaram 00989144111396

 256. İş biligi ve ya iran da bir iş gurmak dedi ki:

  Merhaba ben nasir iran da tebriz şeherinde yaşiyorum burada çoki turki e veten daşim ortag ve ya tek başina iş ve ya fabrika kururlar eyer birisi varsa ben bu kunuda yardimci ola bilirim burada turki e vetendaşi buyuk buyuk işler yapa bilirler burda bu fersat var benim telefon numaram 00989144111396

 257. halil dedi ki:

  kocaelinde yaşıyroum oyuncak otamat işi yapıyorum beraber çalışabilecek çevresi olan sermaisiz para kazanabilecek arkadaşlarla çalışmak istiyorum ayrıcA BAY bayan yatırımcılarda arıyorum satışta yapabilirim.. 0531 357 09 10

 258. halil dedi ki:

  kocaelinde acil iş arıyorum yatılı partym ful time günlük evimde yapabilecegim iş arıyorum 0531 357 09 10

 259. Dogan Murat dedi ki:

  Mali yardıma mı ihtiyacınız var?
  Mali yardıma ihtiyacınız varsa maddi olarak size yardımcı olabilirim.
  Lütfen bana e-posta yoluyla ulaşın:creditkredi@hotmail.com

 260. halil dedi ki:

  kocaelinde acil evimde yapabilecegim iş arıyorum 2 kişiyiz.. 0531 357 09 10

 261. Dogan Murat dedi ki:

  Bireylere kredi veriyoruz ve vücutları ekonomik bir intrest oranıyla işbirliği yapıyoruz. Hizmetlerimiz hızlı ve güvenilir doğru krediyi sağlamak için kendi belirlenmiş risk teknolojimizi kullanırız, başarılı başvurudan 24 saat sonra krediler onaylanır. İş kredisi almak, borç kredisi, tıbbi kredi almak isterseniz geri dönün. E-posta ile daha fazla ayrıntı: creditkredi@hotmail.com

 262. Anita dedi ki:

  Benim adım Anita ve Amerika’dan bu meşru borç verenden bugün kredi aldım, o kadar çok kez aldatıldıktan sonra, sözün her yerine kredi veriyorlar ve uygun bir faiz oranı ile onlarla e-posta ile iletişim kuruyorlar. ‘dan (creditkredi@hotmail.com ) veya call / whats-app +17165926230

 263. oğuz bilir dedi ki:

  kamera sistemleri uydu sistemleri elektrik sistemleri data sistemleri üzerine iş yapıyorum ortagım yok tek basımayım işlerim iyi buyumek istiyorum güvenilir bir arkadaş varsa akıllı ve calışkan işten anlamasına gerek yok işyerinde herseyi takıp etsin sorun yok 40 bin veya 50 bin tl ile ortak olacak her ay en az 4000 kazancı kesın olacaktır bu alt limittir gelecek arkadasında katkısı ile iş hacmımızı genısletip buyuk işlere girelim dusunen arkadaş gercekten durustse arasın…0532 484 6269

 264. peter smith dedi ki:

  Bugün acilen bir krediye ihtiyacın var mı? Şimdi bize ulaşın, biz yüzde 2 faiz oranında kredi öneriyoruz. bizimle e-posta yoluyla iletişime geç

 265. halil dedi ki:

  kocaelinde sermayim olmadan nasıl para kazanabilirim bana yardımcı olabilrimisiniz 0531 357 09 10

 266. halil dedi ki:

  kocaelinde evimde yapabilecegim işe ihtiyacım var 0531 357 09 10

 267. halil dedi ki:

  kocaelinde acil günlük yevmiyeli işe ihtiyacım var 0531 357 09 10

 268. Emekli dedi ki:

  Bir devlet kurumundan emekli oldum fakat emekli ikramiyemi değerlendirmek istiyorum. Antalya’da para kazanabileceğim bir iş kurmak istiyorum ne iş yapabilirim? Lütfen Antalya’da ne iş yapsan kazanırsın gibi yorumlar yerine daha doyurucu tecrübesi olan arkadaşlar iş fikirleri duymak istiyorum

 269. halil dedi ki:

  kocaelinde evimde yapabilecegim iş arıyorum 0531 357 09 10

 270. Murat dedi ki:

  Bir kredi veya mali yardıma mı ihtiyacınız var?
  Sana maddi yardım edebilirim. Eğer borç para almak istiyorsanız, e-posta yoluyla bana ulaşın: 3kredi@gmail.com veya whatsapp +917338373370

 271. halil dedi ki:

  kocaelinde 2 el eşya işi yapıyorum takı gömlek pantolon ayakkabı kitap ceket ürünlerim bay bayan siparişlerinizi bekliyorum 0531 357 09 10

 272. ERICA dedi ki:

  Merhaba,
  Bu halkı Ny’ya bildirmek. Özel bir borç veren Morgan Erica, mali yardıma ihtiyacı olan herkes için finansal fırsatlar açtı. Açık ve anlaşılır şart ve koşullara sahip bireylere, şirketlere ve şirketlere% 2 faiz kredisi veriyoruz. Bugün bize e-posta yoluyla ulaşın, böylece kredi şartlarımızı ve koşullarımızı sağlayabiliriz: (morganerica007@gmail.com)

 273. Allimamudbureaudechange@gmail.com dedi ki:

  bir krediye mi ihtiyacınız var? şimdi bize ulaşın

 274. mrs courage dedi ki:

  özel bir borç veren,% 3 kredi teklif ediyorum bu onur ve fark ile meşru bir şirket ve biz içine herhangi bir finansal sorun size yardımcı olmaya hazırız. Her türlü krediyi sunuyoruz, bu nedenle bu kredi teklifiyle ilgileniyorsanız, lütfen e-posta adresimizden bize ulaşın: couragefirminvestor@gmail.com.

 275. Mr Clinton dedi ki:

  Bu, kamuya açık bir borç veren Daniel Hanım’ın herhangi bir maddi yardıma ihtiyacı olan herkes için finansal bir fırsat yarattığını kamuoyuna duyurmaktır. Açık ve anlaşılır bir şart ve koşullar altında bireylere, firmalara ve şirketlere% 2 faiz oranıyla kredi veriyoruz. Bugün bize e-posta ile ulaşın, böylece size kredi şartlarını ve koşullarımızı sağlayabiliriz: clintonjohnson536@bk.ru

 276. halil dedi ki:

  kocaelinde badana boya aireten kaynak işi yapmak istiyorum 0539 392 34 41

 277. Anonim dedi ki:

  kocaelinde evimde yapabilecegim ek iş arıyorum paketleme işi gibi kına kuru yemiş gibi nikah şekeri gibi 0539 392 34 41

 278. halil dedi ki:

  kocaelinde evimde yapabilecegim ek iş arıyorum paketleme işi gibi kına kuru yemiş gibi nikah şekeri gibi 0539 392 34 41

 279. halil dedi ki:

  kocaeli geneli otamat işi yapıyorum 0539 392 34 41 box makinası langırt v.b modeller..

 280. halil dedi ki:

  kocaelinde evimde yapabilecegim iş arıyorum 0539 392 34 41