İŞKUR 1000 kişi alacak


Ana Sayfa » Yeni İş İlanları - İŞKUR 1000 kişi alacak - haber24

çeşitli kamu kurumlarında istihdam edilmek üzereİŞKUR bin kişiyi işe alacak. Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR), Nevşehir merkez ve ilçelerde, çeşitli kamu kurumlarında istihdam edilmek üzere 8 ay süreli bin kişi işe alacak.

İşsizliğin yoğun olduğu dönemlerde vatandaşlara kolaylık sağlamak için kolları sıvayan İŞKUR, 8 ay süreli bin kişi istihdam edecek.

İŞKUR İl Müdürü İlhan Temel, yaptığı açıklamada, işsizliğin yoğun olduğu dönemlerde ve toplum yararına istihdam gerçekleştirdiklerini söyledi.

Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında bu yıl il merkezi ve ilçelerde çeşitli kamu kurumlarında geçici süreyle istihdam edilmek üzere bin kişi işe alacaklarını belirten Temel, “Bu kapsamda alacağımız bin kişi, merkez ve ilçe belediyelerinde, milli eğitim müdürlüklerinde, müftülüklerde, kaymakamlıklarda, özel idarede, tarımda ve üniversitede istihdam edilecek” dedi.

 Başvurular 5 Ekim´de başlayacak. İşe yerleştirme ise 15-20 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek. İstihdam edilen bin kişi 2016 yılı haziran ayının 15´ine kadar çalışacak.  

19-65 yaş arası herkesin müracaat edebileceği iş için öncelik iş gücü piyasasında iş bulmakta zorluk çeken 35 yaş üstü kişilere, eski hükümlülere, engellilere ve bayanlara verilecek.

İstihdam edilecek kişilere asgari ücret ödeneceği belirtilirken, bu proje için İŞKUR´un 16 milyon TL bütçe ayırdığı bildirildi.

 • işkur sınavla 50 kişilik istihdam sağlayacak
 • eskisehir iskur 2018 typ alimlari varmi
 • İşci alımı varmı nevşehir merkez
 • nevsehir iskur belediye iscileri ne zaman allnacak
 • Nevşehir typ

 • işkur sınavla 50 kişilik istihdam sağlayacak
 • eskisehir iskur 2018 typ alimlari varmi
 • İşci alımı varmı nevşehir merkez
 • nevsehir iskur belediye iscileri ne zaman allnacak
 • Nevşehir typ
personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
İŞKUR 1000 kişi alacak yazısına yapılan yorumlar
 1. Dinçer gülener dedi ki:

  Iş başvurusu 0531 580 05 46

 2. yılmaz bekol dedi ki:

  mrblar ben köcaeli de yaşıyorum ben nezaman toplum yararına olan iş için baş vurduysam hiç ismim çıkmıyor çoğu işe girenlerin siyasi yollarla işe girdğini işkur çalışan memuru itifaf etti madem baş vuru istenilenin üstndeyse kura niçin çekilmiyor böyle bir durumla karşı karşıyayız nerde adaletli iş nerde hak huk ben burdan yazıyorum işkur yetkililerine lütfen hiç kimseye topil yapıpta başkaların hakkını yedirmeyin 05322682825

 3. yılmaz bekol dedi ki:

  iş başvurusu 05322682825 kocaeli

 4. Mesut dedi ki:

  Yurtdışında çalışmak istiyorum

 5. yılmaz bekol dedi ki:

  ben işkura toplum yararına nezaman iş baş vurusu yaptıysam hiçismi çıkmadı nasıl oluyor yetkililer
  kocaeli den yazıyorum yılmaz bekol 05322682825

 6. Zeki.orak dedi ki:

  Seramik.ustasıyım dubide calışmak.istiyorum