İşte bu dilekçeyle tam 3500 liralık desteği alacaksınız


Bir cevap yazın

Comment as a guest.

  1. Özel okul devlet desteği alanlar başvuru yapan var mı? Destek alabilen var mı? Başvuruyu nereden nasıl yapıyoruz?

  2. bağlı olduğu okuldan bilgi alabilirsiniz 19 eylül son gün

  3. puanlama krriterlerinde bir çok eksik vede bodroda vede gerçekte kazancı olduğu halde göstermeyen,son model araçları,200,300 milyarlık evleri ve daha niceleri,göz ardı edilmekte,gelirinin yarısı kiraya gidenler kazancı çok görülmekte,gerçekçi tespitler vede konutu olmayanlar gerçekten ihtiyac sahipleri hakkaniyetle tesbit edilememekte, gerçek ihtiyac sahipleri maalesef hak ettiğini alamamaktadır.adil ve gerçekçi taramalarla hakedenin hakkını alması için tespitte krriterlerin tekrar gözden geçirilmesiniistiyorum

  4. Benim bursum var . Gelecek sene Temel liseye kayıt yaptırdım acaba devlet bursumu kesermi .

  5. Yazılanlara göre bu yardımı alabilmek için hazırlanan kriterler tamamen doğu illerine göre hazırlanmış. Oğlum İst. da fen lisesinde yatılı okudu oradada buna benzer kriterler vardı. 400 öğrenciden kriterleri geçen 30 kişi yatak ve yemek parası ödüyorduk. vicdanen doğru beyanda bulunduğumuzdan.(maaşım 4bin görünen 2000tl) ama toplantı olunca görüyorduk ki okulun bahçesi Mercedes ve audi den geçilmiyordu. kimse doğru beyan vermemişti bunu müdür beyde çaresizlikle söylüyordu. bana kalırsa siz bu teşviği öğrenciye değil dönüşen dersaneye verin onlarda fiyatlarını düşürsünler. kimseye haksızlık edilmesin. 10 tane dairesi olupda beyanname vermeyenler asgari ücretliden daha şanslı olup teşviği alır. ayrıca 10bin-5bin tl maaş alıpda bodrasında asgari ücret görenenler ne olacak bu işi insanların vicdanına bırakmayın çünkü insanlar artık çok bencil vede vicdansız

  6. Yazdıklarınıza aynen katılıyorum. 10bin-5bin tl maaş alıpda bodrasında asgari ücret görenenler ne olacak.Evin var mı? arsan var mı? araban var mı? diye sormuyorsunda gelirin 750 tl den az ise +50 puan veye +1500 tl ise 40 puan oh ne ala. yetkililere söylüyorum lütfen bu kriterleri gözden geçirin.

  7. devlet okuluna gidenler nasıl yapacak daha sonra özel okhhuldamı yani kolejhdemi okuicaz lüythfhenh cevhap verinh

  8. Bencede dogru form olmamis kesinlikle ustundeki mal varligina bakilmali aylik geliri yuksek olsada gercekten yuksek borclari olan insanlar ve burdan yetkililere sesleniyorum.

  9. Acikcasi dogru bir form olmamis anne babamiz sag olmasi suc mu? bizler neden puan alamayalim. Ayrica aylik geliri yuksek olupta borcu olan milyarlarca insan var bu ulkede mal varligina bakilmali evi arabasi yati varmi diye.

  10. 12. Siniflar da dahil mi teşvik için sanirim ara siniflara veriliyor okuduklarimdan onu anladim bilen varsa rica ediyorum cevap ?

Read Next

Şoför – Yük Taşıma – İzmir

Rüyada Dağ Görmek

Sliding Sidebar