İşte iPhone 6’nın son hali


Dünya’nın en popüler telefon üreticilerinden teknoloji devi Apple yeni çıkaracağı iPhone 6’nın prototip aşamasındaki halini internete sızdırdı. Tüm Dünya’nın merakla beklediği Apple’ın yeni telefonu iPhone 6 hakkında bugüne kadar yüzlerce kasa tipi, tasarımı, prototipi ve kalıbının gösterildiği fotoğraflar ve videolar yayınlandı.

İPHONE 6 RESİMLERİ

iphone 6

Ancak yeni yayınlanan bu videoda gösterilen iPhone 6 prototipi 4.7inch büyüklüğündeki iPhone ekran büyüklüğünden daha da genişlemiş bir şekilde görülüyor. Fransız web sitesi nowhereelse.fr’de yayınlanan ‘dummy‘ handset adlı videoda yeni iPhone 6‘nın kasa ve tasarımı için hazırlanmış prototipinin yer aldığı iddia edildi.

iphone 6

Tayvanlı bir medya tedarik firmasının yaptığı açıklamaya göre Eylül ayında piyasaya sürülmesi beklenen yeni iPhone 6‘nın 5.5 inch veya 5.6 inch büyüklüğünde olacağı iddia edilirken Reuters’ın teyit aldığı haberde iPhone 6’nın 4.7 inch ve 5.5 inch’lik 2 boyutu olacağı doğrulanmıştı.

Ayrıca firmadan edinilen bilgiye göre 2014 yılında tam olarak 80 milyon iPhone 6 üretileceği iddia edilirken Apple’ın pazar payını büyütmek için kullanıcılarının zevkine göre telefon büyüklüğünde 2 faklı çeşide gideceği belirtildi.


1 Comment

  1. serkan kaya

    May 30, 2014 at 20:38

    Mrb ben serkan 6 yıldan beri beton pompa operatörüyüm daha önce yurt dışı deneyimim var sizin de yurtdışı ihaleletiniz var yurt dışındaki herhangi bir projenizde çalışmak isterim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.