İzmir Kiraz Belediyesi İş Başvurusu Personel Alımı

Kiraz BelediyesiKiraz Belediye Başkanlığı tam zamanlı sözleşmeli teknik personel arıyor. Personel alımı boş bulunan ve aşağıda yer alan sınıf, ünvanı, cinsiyeti, öğrenim durumu, belirtilen 2 adet tam zamanlı sözleşmeli teknik personel alımı yapılacaktır. Kiraz Belediyesi iş başvurusu adaylarda aranan şartlar aşağıdaki gibidir.

KİRAZ BELEDİYE BAŞKANLIĞI TAM ZAMANLI SÖZLEŞMELİ TEKNİK PERSONEL ALIMI

5393 Sayılı Belediye Kanunun 49.maddesi hükümlerine göre boş bulunan aşağıda sınıfı, ünvanı, adedi, cinsiyeti, öğrenim durumu, belirtilen 2 adet tam zamanlı sözleşmeli teknik personel alımı yapılacaktır.

Sıra No Sözleşmeli Çalışacağı Unvan Sınıfı İstihdam Edilecek Personel Sayısı Eğitim Durumu Cinsiyeti
1 Ziraat Mühendisi TH 1 Adet Lisans (Ziraat Fakültesi Ziraat Mühendisliği alt program: Bahçe Bitkileri Bölümü Mezunu olmak) (4yıllık) K
2 Elektrik Teknikeri TH 1 Adet M.Y.O Elektrik Bölümü mezunu olmak (2 yıllık) E

1.Giriş Sınavı : Sözlü/ mülakat olarak tek aşamada yapılacaktır. Sözlü Sınav tarihleri müracaat eden adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Sözlü sınavda Adayların mesleki genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunulduğu tespit edenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulamak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sözlü sınav sonucu adaylara tebligat yapılacaktır.

SINAV İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI

 1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.maddesinde belirtilen şartları taşımak.
 2. Üniversitenin ‘Unvan ile ilgili’ bölümünden mezun olmak, başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak.
 3. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak.
 4. Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.
 5. İzmir İli sınırları içersinde ikamet ediyor olmak.
 6. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmaları.

İŞ BAŞVURU ŞEKLİ: Adayların 28/05/2014 tarihi saat 17:00’ye kadar Kiraz Belediye Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.(posta ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.)

KİRAZ BELEDİYESİ İŞ BAŞVURUSU SIRASINDA İSTENİLEN BELGELER:

 1. Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi.
 2. Nüfus cüzdan fotokopisi.
 3. Yerleşim Yeri Belgesi.
 4. Özgeçmişi anlatan CV.
 5. Sağlık raporu.
 6. 2 adet vesikalık fotoğraf.

Kiraz Belediyesi
info@kiraz.bel.tr
0232 572 30 20 – 572 32 74 – 572 36 23

Kiraz Belediyesi Sabit Arlı Caddesi No:53 Kiraz / İzmir

İletişim için tıklayın • kiraz belediyesi iş ilanları
 • izmir kiraz iş ilanları
 • kiraz iş ilanları
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
İzmir Kiraz Belediyesi İş Başvurusu Personel Alımı yazısına yapılan yorumlar
 1. MUSTAFA NAYIR dedi ki:

  26 yaşındayım manisada ikamet ediyorum yaklaşık 3 yıl uzman çvş görevinde bulundum .kendi isteğimle fesh ettim durumuma uygun kadroya atanmak istiyorum 05321778414 iyi Çalışmalr