Kastamonu Belediyesi Personel Alımı

Kastamonu Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı 

Bu yazımızda sizlere Karadeniz Bölgesi’nin yüzölçüm bakımından büyük illeri arasında yer alan Kastamonu Belediyesi (varsa) personel alımları hakkında bilgi vereceğiz.

Bildiğiniz üzere devlet dairelerine yani belediye gibi yerlere personel alımları KPSS gibi sınavlardan alınan belirli düzeyde puanlara göre atama yöntemiyle gerçekleşmektedir.

Şu anda Kastamonu Belediyesi’nin personel alımları ile ilgili resmi bir açıklaması bulunmamaktadır. Kastamonu Belediyesi hakkında detaylı bilgi sahip olmak istiyorsanız belediyenin resmi sitesi olan www.kastamonu.bel.tr adresine bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kastamonu Belediyesi İletişim Adresi:

Aktekke Mahallesi 37200
Kastamonu/Türkiye

Telefon : +90 366 214 10 48

Ayrıca Kastamonu iş ilanları ile ilgili bilgi almak isterseniz sizlerle şöyle önemli bir bilgi paylaşmak isteriz. Türkiye İş Kurumu’nun resmi sitesi olan www.iskur.gov.tr adresine girip “İş Arama” kısmındaki bilgileri kendinize göre doldurup il bölümünden Kastamonu ilini seçerek Kastamonu ilindeki herkese açık iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Fax: +90 366 214 99 83yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Kastamonu Belediyesi Personel Alımı yazısına yapılan yorumlar
  1. ramazan çakır dedi ki:

    bekoloder,eskavatör,silindir,greyder ve E sınıfı ehliyet sahibiyim.lise mezunuyum,kastamonu veya ilçelerinde iş makınası operatörü olarak hizmet vermek istiyorum 0533 364 67 65