Kayı İnşaat Yurt Dışında Devam Eden Projeleri

25 yıldır inşaat sektöründe hizmet veren ve dünyanın en büyük müteahhitlik şirketleri arasında yer alan Kayı İnşaat, 4 kıtada faaliyet gösteriyor ve 6 bin kişi istihdam ediyor.

Kayı Holding bünyesinde inşaat sektöründe hizmet verme Kayı İnşaat, Cezayir’de devam eden 3 otel inşaatının yanı sıra yine Cezayir Oran’da bir otel ve AVM yapacak.

Yurt içinde ve yurt dışında 6 bin çalışanıyla 5 ayrı sektörde faaliyet gösteren Kayı İnşaat hedef büyüttü. Halen Cezayir’de 3 otel inşaatı devam eden şirket, satın aldığı Oran şehrindeki araziye de otel ve alışveriş merkezi yapacak. AVM şirketin kendi portföyünde olacak.

KAyı İnşaat, Cezayir, Rusya, Libya, Irak, Bulgaristan, Litvanya, Kazakistan, Türkmenistan ve Azerbaycan’da çeşitli projeler gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam etmektedir.

KAYI İNŞAAT’IN YURT DIŞINDA DEVAM EDEN PROJELERİ

Kahire Uluslararası Havalimanı 2 No’lu Terminal Binası’nın (TB2) Yenilenmesi ve Genişletilmesi – Mısır

Cairo Airport Company ile 14 Ağustos 2011 tarihinde imzalanan sözleşmeyle, Kahire Uluslararası Havalimanı’nın yenilenmesi ve kapasitesinin artırılması projesi üstlenilmiştir. Yıllık yolcu kapasitesi 3,5 milyon olan 2 No’lu Terminal Binası’nın kapasitesi yapılacak yenileme ile yıllık 7,5 milyon yolcuya çıkacak olup Kahire Uluslararası Havalimanı’nın kapasitesi de yaklaşık 25 milyon yolcuya ulaşacaktır. Terminalin, Airbus A380 Super Jumbo ve Boeing 747 gibi büyük gövdeli yolcu uçaklarına da hizmet verebilecek şekilde yapılandırılması amacıyla, 30 Ocak 2012 tarihinde devralınarak yapımına başlanan proje kapsamında;

 1. Yaklaşık 340 bin metrekarelik alanda apron, taksiyolu ve bağlantı yollarının yapımı,
 2. Mevcut 3 No’lu Terminal Binası’na entegre olacak şekilde yeni terminal binası, otel binası ve yeni bir iskele bloğunu kapsayan yaklaşık 230 bin metrekarelik kapalı alan inşaatının gerçekleştirilmesi,
 3. Gerek hava sahasında gerekse kara sahasındaki ilgili altyapı ve güç merkezi, yakıt hidrant sistemi gibi tesislerin yapımı,
 4. 28 adet hareketli yolcu köprüsü, bagaj elleçleme sistemi, özel güvenlik ve ICT sistemleri gibi son teknolojiye sahip havaalanı özel sistemlerinin temini ve tesisinin gerçekleştirilmesi,
 5. Bir yılı opsiyonlu olmak üzere toplam iki yıllık tesis yönetimi, bakım ve onarım hizmetlerinin sağlanması üstlenilmiştir.

Proje, Türkiye-Mısır işbirliğinde bir teknoloji ve prestij projesi olmasının yanı sıra, Mısır’daki devrim sonrası dönemde ulaştırma alanında uluslararası mahiyette gerçekleştirilen ve Dünya Bankası tarafından kredilendirilen ilk proje olması itibarıyla büyük önem taşımaktadır.

Limak’ın İstanbul Sabiha Gökçen ve Priştina Adem Yaşari havalimanlarından sonra bu alandaki üçüncü büyük adımı olan proje, tamamlanmasının ardından Afrika kıtasının dünya ile en önemli bağlantı kapısı olacaktır.

Yuzhny Uluslararası Havalimanı, Rostov on Don, Rusya

Limak, ortağı Marashstroy ile birlikte 17 Temmuz 2015 tarihinde Rostov Havalimanı İnşaatı sözleşmesini imzalamıştır.

2018 Dünya Futbol Kupası’nın düzenleneceği şehirlerden birisi de olan Rostov on Don şehrinin yeni havalimanı, 750 bin metrekare alan üzerine kurulacak olup, 85 bin metrekare inşaat alanı ile yıllık 8 milyon yolcu kapasitesine sahip olacaktır.

Design-built modeli çerçevesinde yapılacak projede çalışmalar hızla devam etmektedir.

Projenin 2017 yılı içinde tamamlanması planlanmaktadır.

Kuveyt Uluslararası Havalimanı Yeni Terminal Binası

Limak, Kuveyt Merkezi İhale Komisyonu (CTC) tarafından düzenlenen Kuveyt Uluslararası Havalimanı yeni terminal binası yapım ihalesini, 1312 milyar dinarlık (4,34 milyar dolar) teklifiyle kazanmıştır.

İlk etapta 13 milyon yolcu kapasiteli olarak inşa edilecek olan Kuveyt Havalimanı yeni terminal binasının kapasitesi daha sonra yapılacak iyileştirmelerle 25 milyona kadar çıkarılabilecektir.

Çatısı güneş panelleri ile kaplanacak olan yeni terminal binası, Leed Gold sertifikası alarak çevrecilik alanında bu düzeyde akreditasyonu olan ilk yolcu terminali olmayı hedeflemektedir. Toplam 700 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olacak yeni terminal binasının çatısına konulacak olan yaklaşık 66 bin güneş paneli 12 MW’lık kurulu güce sahip olacaktır.

İhale aynı zamanda, Türk müteahhitlerin yurt dışında tek pakette kazandığı en büyük ihale olma özelliğini taşımaktadır.

Limak Babylon Hotel & Resort – Bafra, Kıbrıs

Kıbrıs’ta, Bafra İskele mevkiinde inşaatı devam eden Limak Babylon Hotel & Resort’te; 518 oda, 1100 yatak, 4 adet açık ve bir adet kapalı yüzme havuzu, aqua park, 6 tane alakart restoran ve toplam 4 bin 200 kişilik 7 adet toplantı salonu ve 500 kişilik kapalı animasyon salonu bulunacaktır.

Bunların yanı sıra projede, 2 bin 350 metrekare SPA merkezi, Türk hamamı, sauna, 2 buhar hamamı, gece kulübü, futbol sahası, voleybol, basketbol sahaları ve 2 tenis kortu yer almaktadır.

Projenin 2017 yılının ilk yarısında tamamlanması planlanmaktadır.

Üsküp Karma Kullanımlı Üstyapı Projesi – Makedonya

Makedonya’nın başkenti Üsküp’te başlayan 330 bin metrekare brüt alana sahip Karma Kullanımlı Proje, kent merkezinde Ulica Mito Haxivasilev Jasmin ve Ulica Zeleznicka caddeleri arasında yer almaktadır. Proje kapsamında Makedonya Bulvarı alt geçit olarak düzenlenmiş, geçit üzerinde AVM, ofis ve rezidans blokları tasarlanmıştır.

Proje konumuyla tarihi kent merkezinden gelen ana yaya aksını karşılamaktadır. Tarihi kent merkezini, şehrin hastane merkezine ve polis merkezinine bağlayan aks üzerinde konumlanmaktadır.

Projenin 2017 yılında tamamlanması planlanmaktadır.

Uluslararası Konferans Merkezi Bamako-Mali

Sözleşmesi 31 Ağustos 2015 tarihinde imzalanan Uluslararası Konferans Merkezi işi kapsamında, 17 bin metrekare konferans merkezi, 25 bin metrekare otel inşaatı ve 10 bin metrekare alışveriş merkezi yapılacaktır.

Kongre merkezi içinde; 1 adet 1.500 kişilik ve 2 adet 400’er kişilik toplam 3 konferans salonu, 2 tane 200’er kişilik VIP salonu, yemek salonu, ofisler ve teknik odalar yer alırken, otel bölümünde ise; 248 normal oda ve 54 suit oda inşaa edilecektir.

Projenin 2017 yılında tamamlanması planlanmaktadır.

Bulaşıcı Hastalıklar Hastanesi Kuveyt

Kuveyt Bulaşıcı Hastalıklar Hastanesi Projesi, hastanenin genişletilmesine yönelik tasarım, inşaat, bakım, devreye alma, mefruşat ve hizmet bakımı işlerinden oluşmaktadır.

Limak’ın da içinde bulunduğu Ortak Girişim Grubu tarafından 2014 yılında sözleşmesi imzalanan projenin, uygulama projeleri tamamlanmak üzeredir.

Diğer yandan, Mayıs 2015’te başlayan kazı ve zemin çalışmaları yıl sonu itibarıyla tamamlanmıştır.

Projenin Ağustor 2017 yılında bitirilmesi planlanmaktadır.

Devoll Hidroelektrik Santralleri – Arnavutluk

Devoll Hidroelektrik Santralleri, Banja ve Moglice baraj ve hidroelektrik santrallerinden meydana gelmektedir.

Banja Barajı ve HES

Banja Barajı ve HES, kil çekirdekli kum çakıl dolgu bir gövdeye sahiptir. Gövde hacmi 4,5 milyon metreküptür. Temelden yüksekliği 80 metre, kurulu gücü 63,4 + 7 MW olacaktır.

Temmuz 2013 tarihinde başlayan projede, Ocak 2016 itibarıyla, gövde imalatı ve santral binası yüzde 100, dolusavak ve su alma yapısı imalatları ise yüzde 90 oranında tamamlanmıştır.

Nisan 2016 itibarıyla su tutulması ve 2016 sonbaharında elektrik üretimi hedeflenmektedir.

Moglice Barajı ve HES

Moglice Barajı ve HES, asfalt çekirdekli kaya dolgu bir gövdeye sahiptir. Temelden yüksekliği 146,50 metre, kurulu gücü 177 + 1,2 MW olacaktır.

Kasım 2014 tarihinde başlamış olan projenin, Ağustos 2018’de tamamlanması planlanmaktadır.

Gali-Zakho Tüneli – Irak

Gali Zakho Tüneli Projesi, Duhok ili sınırları içerisinde, Duhok’u Zakho’ya bağlayan güzergah üzerinde, çift şerit gidiş-gelişli bir karayolu tüneli tasarımı ve inşaatıdır. Tünel, 3 bin 590 metrelik iki ayrı tüpten oluşacaktır. Proje kapsamında elektromekanik, havalandırma, aydınlatma, yangın söndürme ve çeşitli kontrol sistemlerinin imalatları da gerçekleştirilecektir.

Gali Zakho Tüneli, Türkiye Habur Sınır Kapısı’na 20 kilometre mesafededir. Türkiye, Kürdistan Bölgesel Yönetimi ve Irak arasındaki ticaret yolunda daha güvenli ve konforlu bir ulaşım sağlayacak karayolunun, bölgenin ticari ve ekonomik gelişimine de önemli katkıları olacaktır.

2014 yılında tünelin kazısı tamamlanarak iki tarafı birleştirilmiştir.

Projenin 2016 yılı içerisinde tamamlanması planlanmaktadır.

5201 Batı Abdullah Al Mubarek Alanı İnşaat İşleri Kuveyt

Kuveyt Batı Abdullah Al Mubarak Bölgesi Altyapı ve Elektrik İşleri Projesi, bölgedeki NA ve NB bloklarının altyapı ve elektrik işlerine yönelik inşaat, tamamlama ve bakımı işlerinden oluşmaktadır.

Ekim 2015’te sözleşmesi imzalanan projenin, 2017 yılı sonunda tamamlanması planlanmaktadır.

Metro İnşaatı Ukrayna

2015 yılında ihalesi tamamlanıp, 2016 yılı başında sözleşmesi imzalanan projeyle; yaklaşık 4 kilometre uzunluğundaki metro hattı ve 3 istasyonun tasarımı ve inşaatı gerçekleştirilecektir. Finansmanı Avrupa Yatırım Bankası (EIB) ve Avrupa Yatırım ve Kalkınma Bankası (EBRD) tarafından sağlanacak proje kapsamında;
• Her biri 4 kilometre uzunluğunda toplam 8 kilometre çift tüp tünel inşaatı,
• Mevcut metro hattına ve istasyonlara bağlantı yapımı,
• Yer üstü yapıları ve iniş tünelleri ile birlikte 3 istasyon binasının inşaat, elektrik ve mekanik tesisat işleri,
• Ray ve bağlantı elemanları ile demiryolu üstyapısının inşaatı,
• Elektrifikasyon, sinyalizasyon ve telekomünikasyon sistemlerinin temini ve montajı gerçekleştirilecektir.

Projenin 2020 yılı içerisinde tamamlanması planlanmaktadır.

Hassanabdal-Havelian Karayolu (E-35) Sarai Saleh-Simlaila Kesimi, Pakistan

E-35 Hassanabdal-Havelian-Abbotabad-Mansehra Karayolu Pakistan ulusal ticaret koridorunun bir parçasıdır. Pakistan’ın güney bölgesini Çin, Afganistan ve diğer merkezi Asya ülkelerine bağlayan mevcut karayolunun yüksek trafik hacmi ve bozuk yol koşullarından dolayı E-35 projesi gerekli hale gelmektedir.

E-35 Karayolu Hassanabdal-Havelian kesimi 3 pakete bölünmüş olup 3. Paket olan 19,1 km lik Sarai Saleh-Simlaila kısmı Limak-ZKB JV taahhüdü altındadır.

6 şeritlli (3 x 3) karayolu olarak düşünülen projede 15 adet köprü, 51 adet menfez ve 6 adet alt geçit bulunmaktadır.

Projenin 2017 yılı sonunda tamamlanması planlanmaktadır. • TIMSAN TEKSTIL MAKINA VE AKS LTD STI mail
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Kayı İnşaat Yurt Dışında Devam Eden Projeleri yazısına yapılan yorumlar
 1. merhaba ben kalıpcıyim yurt dışında çalışmak isterim uzun süreli cebim 0542 607 44 82 dedi ki:

  Veli başıdik

 2. erol zınkal dedi ki:

  tesisat ve mekanik formeniyim ekip var degerlendirirseniz sizinle calişmak isterim

 3. Erdinç eren dedi ki:

  2015 de Krasnoyarsk deki şantiyenizde kaynakçı olarak çalıştım sizinle tekrar çalışmak isterim no 05446180160

 4. Nahsen yaseminseven dedi ki:

  Kamyon tır janaretor iş makina tamircisiyim yurtdışı iş ariyorum t lf 05342423967

 5. Salih ertav dedi ki:

  Alçı boya işi arıyorum 0531967395p

 6. HUSEYIN OZTURK dedi ki:

  sohuk demirci formeni yim cep= 05357281043

 7. Orhan dedi ki:

  Is makinalari cat komatsu bauer forekazik makinalari dizel motor ve hidrolik bilgim ve yurtdisi tecrubem vardir 05379928886

 8. Yurt dışı işi arıyorum soğuk demirciyim 05364099047 dedi ki:

  Dursun

 9. Suat dedi ki:

  8 kişilik alçı ekibim var yurtdışı işi arıyorum numaram 0543 435 45 46

 10. alci boya üstasiym sıva kaba motalama hepsini yapıyorum sizinle çalışmak istiyorum 05318882655 dedi ki:

  Hatip Aktaş

 11. Oğuzhan işci dedi ki:

  Meraba yurt dışında çalışmak ìstiyorum damperli kamyon şoförüyüm tel,0543.9601282

 12. Cemil dedi ki:

  Kepçe operatörü ve şok demir taştan yazlık ev ustası 05433111910

 13. Cemil dedi ki:

  taştan yazlık ev ustası 05433111910

 14. Ufuk karabulut dedi ki:

  Merhaba ben elektrikçiyim uzun yıllar yurt dışı teçrübem var 0539 841 56 09

 15. selim. tülü. telefon numaram. 0553. 536. 1022 dedi ki:

  mesleğim. mekanik makina bakım onarım metal imalat montaş ayrıca elektrik ark kaynağı ve gaz altı kaynakçısı ustasıyım yurt içi ve yurtdışı çalışmışlık deneyimlerin var bu nedenle bünyemizde mesleğimle ilgili yurtdışında çalışmak istiyorum. ayrıca ustalık çalışma sertifikası var mesleğimle ilgili Test ıçin her zaman hazırım saygılarımla allaha emanet olun telefon numaram. 0553. 536. 1022

 16. Asım Bayar dedi ki:

  Ben Türkiye’de tünel kalıp işi yapmaktayım ben tünel kalıp işi yapmaktayım ekibim var 30 yıldır bu işi yapmaktayım Türkiye’de eksilerde mesA da iş yaptım ekip isteyen olursa görüşürüz zonguldak Asım Bayar tel 05327470178 demir yurtdışı işler yaptım Rusya ve malazya Libya Afganistan sibirya hep tünel kalıp işi yaptım ekip işi yapmaktayım Asım Bayar tel 05327470178

 17. fikret tasagal dedi ki:

  MONTAJ EKİP BAŞIYIM EKİBİMLE İŞ ARIYORUZ YURT DIŞI YURT İÇİ FARKETMEZ NUMARAM 0542-449-1242

 18. Manitou operatörüyüm enka Arnavutluk ve kosava otoyol projesinde ve tünel de yapı merkezi Cezayir tramvay bakım istasyonu projesi ve şehir içi hattın da çalıştım şuan boştayım çalışmak istiyorum 0541 732 3538 dedi ki:

  İsmail sevinç

 19. Ferhat Sarsu dedi ki:

  Merhaba ben soğuk demirci ustasıyım adanada hikamet ediyorum dilerseniz ekibimde var sizinle birlikte çalışmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim porojeden çok iyi derecede anlarım saygılar sunarım 05349731267..05357805375

 20. Selman gündüz dedi ki:

  KişiselBilgiler

  Adı Soyadı: Selman GÜNDÜZ

  DoğumTarihi: 01-02-1986

  DoğumYeri: Karaisalı\Adana

  Medeni Durumu: Bekar

  Askerlik Durumu: Yaptım

  İş Deneyim

  Mayıs2017-Devam
  Rönesans Holding ,Adana Şehir Hastane Projesinde Kat Panoları Adp
  ve Mcc Pano İmalatı,Enerji Verilmesi ve Test Edilmesi.Şu an Halen
  Çalışmaktayım.ÇalışılanPozisyon,USTA

  Haziran2016–Mayıs2017
  EMAAR SQUARE RESİDANCE Yaşam evleri projesinin bütün
  Kat panoları,Adp panoları vs.montajı enerji
  Verilmesi testi.iş bitimine kadar bulundum

  Mayıs2014-Ocak2016
  BERKSAN MÜHENDİSLİK Prens Muhammet Bin Abdulaziz
  Medine Hava Limanı Şantiyesinde formen olarak calıştım.

  Ocak2013-Ekim2013
  DORCE HOLDİNG, Bagdat araç muayene istasyonu prefabrik
  inşaatının bütün elektirik işlerinin yapılması ve sorunuz bir
  sekil de teslim edilmesi.

  İletişimBilgileri:

  Adres: ADANA\SEYHAN Pınar Mah.74211Sk No,9

  Telefon: 0 546 535 46 10

 21. Mustafa aksu dedi ki:

  Yurtdışı tecrübeli seramik ve mermer ekib var. maksu4199393@gmail.com

 22. israfıll güvenc dedi ki:

  Elektirik teknisyeniyie ıyi derece projeden anlarım büyü k ve küçük ölçekli işlerde yurt ıçın ve yurt dışında çaĺıştım yine sağlam yurt dışında çalışmak istiyorm tcl 05442341137

 23. Mehmet Ali Havuçgil dedi ki:

  Ağir vasita iş makinelerioto elektirik kalite kontrol tekniyeni Beynel minel tir şöförüyüm

 24. Mehmet Ali Havuçgil dedi ki:

  Ağir vasita iş makinelerielektirik kalite kontrol teknisyenliği Beynel minel ağir vasita sürücüsü 05350136126

 25. Kalıp ustasiyim cezayirde çalıştım tekrar çalışmak istiyorum dedi ki:

  Adil giden 05358248681

 26. Litvanya vilnus merdiven ekıbbası olarak kayı şirketinizde calısmıstım yurt dısında ısınız varsa calısmak ısterım osman keriman Denizli dedi ki:

  Osman keriman kayı şirketinizde calısmıstım merdıven usta bası olarak ekıbınen gelmıstım sayim kalfayınan beraber pıroje okumam vardır litvanya vılnusta insaata yer almıstım istersenız tekrar calısmak ısterım 05364975407

 27. Süleyma dedi ki:

  Merhaba ben Alçıpan ustasıyım adanada yaşıyorum 2 çocuk babasıyım 1978 Gaziantep dogumluyum 0536 354 74 03 e-posta suleymanbilisik@hotmail.com

 28. Süleyma dedi ki:

  Merhaba ben Alçıpan ustasıyım adanada yaşıyorum 2 çocuk babasıyım 1978 Gaziantep doğumluyum 0536 354 74 03 e-posta suleymanbilisik@hotmail.com

 29. Süleyma dedi ki:

  Alçıpan ustasıyım 0536 354 74 03 e-posta suleymanbilisik@hotmail.com

 30. Tuncay dedi ki:

  Alt yapı ve ince işler,genel formeni 05374919471

 31. Aşciyim 05433559235 yurt dışı işi ariyorum dedi ki:

  Hüseyin sarıdere

 32. Orhan demir dedi ki:

  Soğuk demirci ustadlylm yurtdışında çaLlştlm tecrübem var pasaportum hazlr ustaLık belgemde hazlr sizin şirkette çaLlşmak isterm 0536 778 39 38 demirorhan524@gmail.com

 33. ayhan demil dedi ki:

  kalıpcı formeniyim o539 874 4914

 34. yurt dışı işi arıyorum ayhan demil dedi ki:

  o452 641 36 84 o539 874 49 14

 35. sedat şahin dedi ki:

  alçıpan ustasıyim 05352518976

 36. Osman dedi ki:

  Mekanik Tesisat montaj usta sayım ekibim var tel 535763 26 61

 37. Feyruz bekci dedi ki:

  Ben inşaat demircisiyim sizin firmada çalışmak isterim eyer ilgilenen olursa sevinirim numaram 0534 920 93 99

 38. Beton finiseri Operatörüyüm 5 kişilik ekibimle iş arıyorum sizinle çalışmak isterim Turkmenistan aşgabat havalimani projesinde yaklaşık 3 sene çalıştık 05353698853 dedi ki:

  Hasan

 39. Mekanik tesisat ustasıyım yurt dışında siLerle. Çalışmak isterim 05449476606 dedi ki:

  Samet koçak

 40. Ibrahim Arslan dedi ki:

  22 yillik aşçıyım yurtdışı ve santiye deneyimlerim var 05374013014

 41. Murat gök dedi ki:

  Havalandırma ekibi arayan arkadaşlar akın var
  Kahraman maraş 0545 353 18 72

 42. Murat gök dedi ki:

  Havalandırma ekibi arayan arkadaşlar ekip var
  Kahraman Maraş 545 353 18 72

 43. Süleyma Bilişik dedi ki:

  Alçıpan ustasıyım adanada yaşıyorum 1978 Gaziantep doğumluyum yurtdışı tecrübem var e-posta suleymanbilisik@hotmail.com

 44. mekanık tesısat ustasıyım dedi ki:

  ömer ergül sızınle calısmak isterım tercıh yurtdısı

 45. Abdullah Mutlu dedi ki:

  Selam türkmenistan da işiniz varsa sizinle çalışmak istiyorum eşim ve kızım ailem orada kaynak ve montaj ustasıyım mutlaka oraya gitmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 05445110043

 46. Seydi önder dedi ki:

  Merhabalar ben seydi onder elektrik ve elektronik ustayim numaram 05345930917

 47. Mehmet tokmak dedi ki:

  Dubai ve cezairde çalıştım soguk demir baglama hastasıyım 10 yıllık pasoportum var

 48. Engin kınacı dedi ki:

  İyi günler adım engin polimeks inşaat Türkmenistan enka inşaat libyada aşçı olarak çalışıyordum iş bitimi nedeniyle çıkış aldım şüan iş arıyorum sizinle çalışmak istiyorum tşkler not 20yıllık aşçıyım 05439375849

 49. Şahin Demirci dedi ki:

  Operator exsavotor 05362339206

 50. Cemil celik dedi ki:

  Sıva saten alçı boya ustası yım yurt dışında iş arıyorum 05316735916

 51. Bayram keskin dedi ki:

  Altyapı formeni olarak libya kuzey ırak ve türkmenistanda çalıştım çok deneyimli biri olarak sizlerinde firmasında çalışmak isterim irtibat tel 0543 905 4444 – 0543 606 7555 teşekkür ederim.

 52. Haydar KURTOĞLU dedi ki:

  Dış cephe cam montajında yurt dışı tecrübesi olan ekibimle projelerinizde çalışmak ısteriz.0535 284 02 48

 53. Reyis Soylemez dedi ki:

  Fayans seramik ustasıyım yurt dışına çıkarım 05445608525

 54. Reyis Soylemez dedi ki:

  Fayans seramik ustasıyım yurt dışından çalıştım
  05445608525

 55. Hasan arslan dedi ki:

  Dis cepe mermer mekanik kaplama yapıştırma asansör yerdoseme işlerinize ekibimle talibim (hasanars382017@gmail.com.)0531 505 38 07

 56. Ayhan Durmuş dedi ki:

  Eskavatör oparatoruyum 17 yıllık yurt dışında çalışmayı istiyorum pasaportum var bi sorunum yok 33 yaşındayım tel numaram 05427871761

 57. Ayhan Durmuş dedi ki:

  Merhaba ben ayhan 33 yaşındayım 17 yıllık eskavatör oparatoruyum pasaportum var yurtdışında çalış mak istiyorum tercihen soğuk iklim olan yerler tercihim tel numaram 05427871761

 58. bekir koyuncu dedi ki:

  Aşçı yım 40 yıldır bu meslek içindeyim 52 yaşında emekliyim sırbistan karadağ libya cezayir ve türkmenistanda çalıştım. Yurtdışı iş arıyorum 2025 yılına kadar geçerli pasaportum var 0539 894 57 55

 59. zakir akyuz dedi ki:

  seramık mermer ustasıyım yurtdısıtecrubem oldukca mevcuttur uzunbırsurede formenlıkyaptım 0539 492 24

 60. FAHRİ TOMAS dedi ki:

  Çelik konstrüksiyon ve montaj ustasiyim. Yaşım 38. Ayrıca 15 yıllık muhasebe bürosunda tecrubem var. İsletme Fakültesi mezunuyum. Çelik montaj ve muhasebe ile ilgili işlerde calisabilrim. Tel: 05511388199

 61. Ekrem topdemir dedi ki:

  Daha ùnce kayı inş çalıştım beylikdùzù marmarapark elektrik işleri ve pano bağlantısını bitirdik teslimatiniyaptik anlaşırsak gelmeyi dùşùnùyorum 05355723300

 62. Burak akdemir dedi ki:

  Meraba iyi günler ben Loder exavator operatoruyum ayrıca mekanik tamir bakım her işten anlıyorum askerliği yaptim 1996 doğumluyum taş ocakları yol santiyeleri inşaatta tercumem vardir.kolay gelsin
  Numaram 5
  No:05301809666
  No:05437789666

 63. Yusuf yurtman dedi ki:

  14 yıllık vinç operatoruyum yurtdışı tecrübem mevcut pasaport hazır
  Gama ırak
  Mans company demir çelik ırak
  Cezayir tosyalı iş tecrubelerimdir
  05368665902

 64. Cavanşir dedi ki:

  2003 yilden amek/İngilis/ TEKFEN /Turk/Azfen /Azerbaycan/şirketinde transport-Liftin ustasi kimi calişdim .Ruscamda var rusiya ukraynada ve kazakstanda cslişmak isterdim

 65. Cavanşir Memmedov dedi ki:

  2003 yilden amek/İngilis/ TEKFEN /Turk/Azfen /Azerbaycan/şirketinde transport-Liftin ustasi kimi calişdim .Ruscamda var rusiya ukraynada ve kazakstanda calişmak isterdim +994506491032
  +994506491032

 66. Bilal Bektas dedi ki:

  İnşaat işlerinde calisdim 05078491465

 67. hakkı ocak dedi ki:

  Merhaba ben ordulu hakkı kalfa alçı sıva ve boyacı alçıpan kalfasıyım güvenilir yurtdışı ekibin var 25 yıldır bu işi yapıyorum ilgilenmezi önemle rica ederiz tlf 05427198773 bekliyoruz saygılar sunarım

 68. Nizamettin Ozturk dedi ki:

  Selamın aleykum iyi akşamlar mobilyaciyim montaj makina inşaat dada çalıştım şoförlük de var firincilik aşçılık da yeterki sağlam bir iş olsun yurt dışında çalışmak istiyorum sivasliyim pasaport hazır numaram 0534 064 33 82

 69. Merhaba. Ince işler ve Dekorasyon ustasıyım. Litvanya vilunus ozas şantiyesinde çalıştım 2010 yilinda dedi ki:

  Savaş Töngel Tel.05367092290 şuan Han mimarlıkta calismaktayim.sizlerle çalışmak güzeldi nasip olursa yine çalışmak isterim saygılar

 70. emrah öner dedi ki:

  deneyimli boya ustasıyım

 71. Tevfik dedi ki:

  Ben Demirci ustasıyım projem deneyimim var ekip var yurt dışında çok çalıştım sizinle çalışmak isteriz olursa eyer saygılar tel 0553 679 42 67