Kent Gıda Personel Alımı İş Başvurusu

Kent Gıda personel alımı yapacak!

Kent Gıda iş başvurusu yaparak sizde Kent Gıda’ın gücünden güç alabilirsiniz. Kent Gıda personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Kent Gıda eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Kent Gıda insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Global vizyonumuz ve değerlerimiz kültürümüzü oluşturur.

Şirketimizi, iş ortaklarımızı, toplumumuzu ve dünyamızı geliştirecek yeni fikirler için sürekli çalışırız.

Eylemlerin sözlerden daha önemli ve etkili olduğunu biliriz, bu nedenle  Mondelēz  International’da: Güven veririz, işimizi sahipleniriz, işlerimizi sadeleştiririz, açık fikirli ve katılımcıyız, herşeyi açıkça konuşuruz, aklımızla ve kalbimizle yönetiriz, tartışır, karar verir, sonuçlandırırız.

“Neşeli Lezzetli Anlar Yaratmak” hayalimize ulaşmak için Mondelēz International’ın çalışmak için mükemmel bir yer olmasını hedefleriz. Bu hedefe ulaşmak için de performansı değerlerle yönetir, ilham veren liderler yetiştirmeye odaklanır, işbirliğine yatkın, yaratıcı, öğrenen topluluklar yetiştirir ve  her işimizde içtenliğin önemine inanırız.

Sürekli Profesyonel Gelişim –  Mondelēz  International ’da işinizi yaparken aynı zamanda sürekli gelişirsiniz. Kariyer planlaması, iş deneyimleri, koçluk, geribildirim, yüksek kaliteli eğitim – gelişim programları ve potansiyelinizi tam olarak kullanmanıza yardımcı olacak uzmanların desteğiyle sürekli ilerlersiniz.  Mondelēz  International ’da birçok kişi, kişisel anlamda gelişiminize destek olmak ve farklı deneyimler kazanmanızı sağlamak için çalışır.

Farklılık –  Mondelēz  International  birçok ülkede birbirinden çok farklı özgeçmişe, etnik kökene, eğitime, yaşam biçimine ve kültüre sahip 110.000 çalışana sahiptir. Farklılık yeni fikirler geliştirilmesini sağlayarak büyüme, rekabet avantajı ve sektör liderliği için gerekli olan yeniliği sağlar. Ayrıca, ufkunuzu genişletecek bakış açılarını görebilmenize ve kültürel farklılıkları anlayışla karşılamanıza da olanak verir.

Dünya üzerinde kültürel açıdan çeşitliliği en fazla olan şirketlerden biriyiz. Bu özelliğimizi hızla globalleşen iş dünyasında en güçlü yanlarımızdan biri olarak görüyoruz ve yine bu sayede pek çok farklı ülkede görev yapan çalışanlarımız için heyecan verici bir çalışma ortamı oluşturuyoruz.

Mondelēz International’daki çalışma günleri dinamik ve hareketlidir. Değişimi benimseriz; dikkatlice yönetir ve uygularız. Çalışanlarımızı başa çıkabilecekleri en fazla miktarda sorumluluk almaları yönünde cesaretlendiririz.

Çalışanlarımızı dinler, onlarla düzenli olarak yaptığımız çalışan anketleriyle, takım toplantılarıyla, öneri programlarıyla ve birebir performans değerlendirme görüşmeleri aracılığıyla iletişime geçeriz. Çalışanlarımıza bizi neler düşündükleri konusunda bilgilendirmeleri için pek çok fırsat tanırız ve söyledikleri doğrultusunda harekete geçeriz. Çalışanlarımıza potansiyellerini ortaya koyabilecekleri mutlu ve huzurlu bir iş ortamı sunmaya çalışırız.

Her zaman neşeli ve  lezzetli bir fark yaratacağımıza inanırız.

Türkiye’de Mondelēz International İş Olanakları

Şirketimizi başarıya götürecek en önemli kaynağın insan kaynağı olduğuna inanmaktayız. Farklı deneyim ve geçmişlere sahip, şirketimize yeni görüş ve bakış açıları katabilecek yetenekli çalışma arkadaşları aramaktayız.

Atıştırmalıklar için tutkunuz varsa, bize katılın ve insanları gülümsetecek ürünler üretmemize destek olun.

Açık pozisyonlarımızı buraya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...