Kiler Market Personel Alımı İş İlanları

Kiler Market personel alımlarına devam ediyor. Eğer sizde Kiler Market’te çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Kiler, 1983 yılında bir holding olarak temelleri atılna ve Nahit, Vahit ve Ümit Kiler tarafından kurulan ülkemizin saygın şirketlerindendir. Birçok mağazası ile hizmet veren Kiler yaptığı yatırımlar ile ülkemizin en büyükleri haline gelmiştir. Birçok ürünü ve ülkemizin birçok farklı şehrinde mağazaları bulunmakta. Ülkemize kaliteli hizmet vermeyi amaçlamış olan Kiler mağazalarında binlerce çeşit ürünler satmaktadır. Kiler ülkemizde birçok farklı yerde mağazası bulunmaktadır. Ayrıca binlerce çalışanı ile kaliteli hizmet veren Kiler yeni çalışanlarını bekliyor.

Yenibiris.com üzerinden verdiği ilanlarda ülkemizin farklı şehirlerinde Tekirdağ’dan Amasya’ya birçok farklı şehirde birçok farklı pozisyonda alımlarına devam ediyor. Hemen bu ilanları görmek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli. Ayrıca başvurmak isterseniz oradan başvurabilirsiniz.

Kiler iş ilanları ve iş başvuru şartları için kariyer sitelerindeki iş ilanlarını inceleyebilir ve uygun pozisyondaki açık iş pozisyonlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...