Konya Ilgın Belediyesi Personel Alımı İş Başvurusu

Ilgın Belediyesi personel alımı yapmaya devam ediyor. Konya Ilgın Belediyesi yayınladığı iş ilanı ile Eski Hükümlü İşçi Alımı yapıyor.

KONYA ILGIN BELEDİYESİ İŞ BAŞVURUSU

Ilgın Belediyesi iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda aranan şartlar aşağıdaki gibidir. İş başvurusu yapmak isteyen adayların bağlı bulundukları İŞKUR birimlerine başvurabilirler. Konya İŞKUR birimleri tarafından yayınlanan iş ilanına göre ILGIN BELEDİYESİ eski hükümlü işçi alımı yapıyor.

ILGIN BELEDİYESİ İŞ BAŞVURUSU ŞARTLARI

 •  Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresinden başvuru yapabilir.
 • Son başvuru tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilir.
 • Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli/geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.
 • Gerçeğe aykırı belge ve beyan durumunda, başvurunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alım işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
 • Talebe başvuruda 2012 KPSS sınav sonuçları geçerli olup, KPSSP3 puan türünde en az 1 puanı olanlar başvurabilirler.
 • Nihai listede yer alanlar,eğitim,tecrübe,öncelik durumu, yabancı dil vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı/sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum/kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Durumlarını belgeleyemeyen veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilir.
 • Merkezi sınavdan muaf kişilerden(öncelikli) başvuranlar öncelik belge tarihlerine göre eskiden yeniye doğru ve merkezi sınav kapsamında başvuranlar da en yüksek puanlıdan başlamak suretiyle talep sayısının 3 katını geçmeyecek şekilde sıralanarak isim, adres vb. bilgileri içeren nihai listeler talep sahibi kamu kurum/kuruluşuna bildirilir.
 • İsmi nihai listede yer alanlara yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurumu/kuruluşunca yazılı olarak bildirilir.
 • Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.)

ILGIN BELEDİYESİ İŞ BAŞVURUSU İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ: 10 Temmuz 2014 • konya ılgın iş ilanları
 • ılgın iş ilanları
 • ılgın belediyesi personel alımı
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Konya Ilgın Belediyesi Personel Alımı İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
 1. Ùnüveste mèzunu turızım ve işlètmé dedi ki:

  Ahmet yaka

 2. murat dedi ki:

  E-A2 EHLİYETLİ ŞÖFÖRÜM

 3. fadime dedi ki:

  Ziraat Tekniker i

 4. allah belasını versin bu ilginin AC kopek memleket dedi ki:

  Onur

 5. KAMİLYAMIK dedi ki:

  İYİ GUNLER B.E.D EHLİYETİM VAR VE FORTLİFT BELGEM VAR TEL 05444079021

 6. KAMİLYAMIK dedi ki:

  İYİ GUNLER B.E.D EHLİYETİM VAR VE FORTLİFT BELGEM VAR T
  EL 05444079021

 7. cigdem dedi ki:

  Hakarete luzum yok bu millet bu kadar kor olamaz lutfen tarafsiz dusunun yapilanliri gormezlikten gelmeyelim bu vatan hepizin dien bi cumhur baskani ve basbakanimiz var biz yeni nesiliz ama eskiler bilirlerki en basit coplerimiz icinde kayboldugumuz ekmek icin sira bekleyen hastane hastane dolasan bi millettik simdi ise ozgur ve huruz imkanlarimiz sonsuz bu gunun kiymetini bilmeliyiz ac gozluluk hem kendinizi hemde etrafinizdakilere haksizliktir yapilani bilelim luften…

 8. Anonim dedi ki:

  Meslek lisesi mezunuyum tekirdagada yaşıyorum. Is bulursam ilgina taşınmak istiyorum. Kpss den 60 in uzerinde puan aldim. 30 yasindayim .0536 446 74 83

 9. ergun cavuş dedi ki:

  E ehliyetim var ılgında iş arıyorum 05305762442