Kordsa Global Personel Alımı İş İlanları İş Başvurusu

Kordsa GlobalKordsa Global personel alımı yapmaya devam ediyor. Kordsa Global iş ilanları ve iş başvurus için kariyer sitelerinden yararlanabilirsiniz.

Kordsa Global, 1973 yılında İzmit’te Kordsa Bez Fabrikası’nın açılması ile kurulmuştur. Seksenli yılların sonuna doğru Dupont ile ortak olarak kurulan Dusa İplik Fabrikası ile hem iplik hem bez üretimine başladı. Doksanlar boyunca Dupont ile ortak yatırımlar ile büyüyen Korsa Global, 2005 yılında Dupont hisselerini almasıyla yüzde 100 sabancı şirketi oldu.

2006 yılında merkez ofisi Türkiye’ye taşındı ve Sabancı Ailesi ve Türkiye’ye, Türkiye kaynaklı ilk global şirket oldu.

Kordsa Global şu an 9 ülkede 11 fabrika ve 4700 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Faaliyet gösterdiği ülker Türkiye, Almanya, Mısır, Brezilya ve Asya-Pasifik bölgelerindeki Çin, Endonezya ve Tayland.

Kordsa Global tüm işletmelerinde insan kaynakları uygulamarında standart ve adil olan ama aynı zamanda bulunulan ülkenin hukuki, kültürel ve sosyal farklılıklarını dikkate alan bir politika benimsemiştir.

Global İnsan Kaynakları politikaları: şirket planlarına ve global ihtiyaçlara uygun uygulama ve politikalar geliştirmek, her seviyede en iyi profesyonelleri yetiştirmek ve global seviyede organizasyon yedekleme planlarını yapmak, kurumsal ve kişisel gelişim hedeflerini destekleyecek bir performans yönetim sistemi yürütmek ve gerekli gelişim platformlarını yaratmak, çalışanlarımızın beklentileri ile şirketimizin ihtiyaçları doğrultusunda global seviyede farklı deneyim fırsatları yaratmak amacı ile yurtdışı görevlendirme sürecini yönetmek olarak tanımlanmaktadır. • kordsa global maaş
 • kordsa is ilanlari
 • kordsa işçi alımı 2019
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Kordsa Global Personel Alımı İş İlanları İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
 1. dinçer Tokgöz dedi ki:

  ben 09.07.1984 dogumluyum meslek lisesi terkim metal mamülleri ve kaynak belgem var izocam,mitaş galvaniz howon fabrikalarında Makina Operetörlügü yapmış bulunuyorum 0532576421 ulasırsanız sevinirim işe ihtiyacım vardır…

 2. merhaba ben çelik konfisyonlarında çalışmış,otakar,demirel,çimtaş gibi fabrikalardadaçalıştım.elektrik,gaz altı kağnağı ve filmli kaynağı yaomaktayım acik işe ihtiyacım var dedi ki:

  Mustafa Şahin tel:05452893602

 3. merhaba ben çelik kondisyonunda çalıştım,otakar,demirel,çimtaş gibi fabrikalardadaçalıştım.elektrik,gaz altı kağnağı ve filmli kaynağı yaomaktayım acik işe ihtiyacım var dedi ki:

  Mustafa Şahin tel:05452893602