KOSGEB 59 PERSONEL ALIMI YAPIYOR

kosgebKüçük ve Orta İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığınca düzenlenen sınavda merkez ve taşralarda görev yapmak için uzman yardımcısı alımı yapılacaktır. 18 yaşını bitirmiş olmak ve askerlik ile bağlantısı olmamak ön koşul olarak belirtilen sınava dört yıllık üniversite mezunlarının alımı yapılacaktır. 59 kişinin alınacağı kadroda bulunmak isteyenler 15 Haziran’dan itibaren başvuracakları internet adresi ile yapabilirler.

Ağrı, Antalya, Balıkesir, Gaziantep, İstanbul, Kastamonu, Kırıkkale, Konya, Sivas, Şanlıurfa, Van, Adana, bolu, Çankırı, düzce, Gümüşhane, Afyonkarahisar, Hatay, Isparta, İzmir, Yalova, Tekirdağ ve Ankara’da yapılacak olan alımlar ilgililere duyurulur. Her türlü ayrıntıya ulaşmak için …tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bütün adaylar kaç puan alırsa alsın sözlü sınava çağrılacaktır.    

KOSGEB personel alımı sınavı için başvurular 15- 26 Haziran 2015 tarihleri arasında yapılması gerekmektedir. Sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların sınav öncesi www.kosgeb.gov.tr internet adresinden temin edecekleri KOBİ Uzman Yardımcılığı Bilgi ve Başvuru Formu’nu el yazısı ile okunaklı şekilde doldurup yanlarında bulundurmaları gerekiyor.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...