Koton personel alımı yapılacak açık pozisyonlar

KotonKoton personel alımı ve eleman alımı yapmaya devam ediyor. 2014 yılında toplam 1.340 yeni personel alımı yapacak olan Koton, ağırlıklı olarak yeni açılacak mağazalar için işe alım yapacak. 240 kişinin Koton merkez ve lojistik departmanlarında, 1.100 kişinin ise yurtiçi-yurtdışı mağazalarda göre alması planlanıyor. Koton iş başvurusu yapmak isteyen adayların kariyeri sitelerindeki iş ilanlarına veya Koton İnsan Kaynakları sitesindeki iş başvuru formu ile iş başvurusu yapabilirler.

KOTON

Vizyonunu “Hızlı Moda Kategorisinde Dünyada Lider Marka Olmak” olarak belirleyen KOTON, sektörünün devleri arasında yer alma yolunda büyük adımlar atmaya devam ediyor.

1995 yılında tasarım bölümünü ve üretim tesislerini kuran KOTON, özellikle son 5 yıldır büyük bir hızla büyüyor. KOTON bugün, Türkiye’de 150, yurtdışında ise 50 mağazasıyla, Corner ve Shop in Shop konseptleriyle birlikte, tüm dünyada 300’e yakın noktada, yılda 15 milyon ürün satışı gerçekleştiren ilk Türk hazır giyim markasıdır.

Dünyadaki tüm KOTON mağazalarında, her gün, yoğun ve titiz çalışmalarla geliştirilmiş birbirinden farklı 30 yeni ürün vitrinlerde yerini almaktadır. KOTON, sayıları 100’ü aşan genç ve deneyimli tasarım ekibi ve 5000’e yaklaşan çalışanıyla, her yıl 50’ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni modeli moda severlere sunmaktadır.

Hızlı moda kategorisinin öncü ismi KOTON, özellikle kentli genç profosyonellerin iş hayatı dahil günün farklı zaman dilimlerinde kullanabileceği güncel modayı yansıtan ürünleri, makul ve erişilebilir fiyatlarıyla müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

KOTON sunduğu sıradışı, lüks ve keyifli mağaza ortamlarıyla hedeflediği genç–kentli müşteri grubu için de rakipsiz hale gelmiş ve alışveriş merkezlerinde trafiği arttıran, benzeri olmayan bir konsept yaratmayı başarmıştır.

Dinamizmini, genç kimliğini ve özgün çizgilerinin her koleksiyonda yansıtan Koton, hazır giyim sektöründe dünyada ve Türkiye’de vazgeçilmeyen marka olmaya devam edecektir.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...