Küçük sermayeli işler yapmak mı istiyorsunuz?

Ana Sayfa » İş fikirleri - Küçük sermayeli işler yapmak mı istiyorsunuz?

küçük-düşük-sermayeli-işler
Küçük sermayeli işlerde bu yıl en çok çiğkfte, mobil çay-kahve konseptleri, döner, burger & gurme, gayrimenkul ve hizmet sektörü öne çıkıyor.

MedyaFors Fuarcılık Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu, AVM’lerde belli noktalarda pratik mobil gıda büfeleri ya da diğer adı ile koisk’ların ortaya çıktığını, birkaç metrekarelik alanlarda faaliyet gösteren bu işyerlerinin AVM’lerin vazgeçilmezleri arasına girmeyi başardığını söylüyor.

Helvacıoğlu, Önümüzdeki yaz özellikle tatil beldelerinde dondurmadan kuruyemişe birçok kiosk modeli işlere yatırım yapılabileceğini söylüyor.

Helvacıoğlu, “Mobil çay kahve konseptleri olabilir, Konser etkinlikleri alanlarına stand kurulabilir. Örneğin AVM’lerin otoparkları veya açık alanları kullanılabilir” diye konuşuyor.

personel alımı 2017, memur alımı 2017, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2017, kaç puan, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.