Kütahya Belediyesi Personel Alımı İş Başvurusu

Ana Sayfa » Belediye Personel Alımları - Kütahya Belediyesi Personel Alımı İş Başvurusu - haber24

Kütahya Belediyesi
Kütahya Belediyesi personel alımı ve eleman işçi alımı yapmaya devam ediyor. Gerçekleşen yerel seçimler sonrasında personel eleman işçi alımı yapan belediyeler arasına Kütahya Belediyesi’de katıldı. İş Başvurusu yapacak adaylar için Konya Belediyesi İnsan Kaynakları sayfasından edindiğimiz bilgileri çerçevesinde gerekli detayları sizin için derledik. İş başvuru formunu kullanarak Kütahya Belediyesi  iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir çok belediyede her yıl olduğu gibi Kütahya Belediyesi’de  2014 yılında arasında memur, personel, işçi alımı gibi şeylerle bünyesinde çalışan sayısını arttırmak istemektedir.

Kütahya Belediyesi personel alımları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyor iseniz Kütahya Belediyesi’nin resmi sitesi olan www.kutahya.bel.tr adresinin insan kaynakları ya da iletişim bilgileri bölümünden personel alımları hakkında bilgi sahibi olmanız mümkündür.

Kütahya Belediyesi İletişim Bilgileri:

 • Telefon : 0 274 223 60 12
 • Faks : 0 274 223 60 44
 • Adres : Zafer Meydanı Kütahya Belediyesi / KÜTAHYA 43000

Ve ayrıca sizlere şunu da belirtmeden geçmeyelim ki yanlış anlaşılma olmasın. Kütahya Belediyesi ya da Kütahya ilindeki diğer resmi iş başvuruları için KPSS sınavına girebilirsiniz. Eğitim durumunus KPSS sınavı düzeyinde değil ise İşkur’a danışarak mesleğinize göre iş bulabilme imkanına sahip olabilirsiniz.


 • kütahya belediyesi işçi alımı
 • kütahya memur alımı
 • Ktahya Belediyesi
 • kutahya beledıye
 • kütahya belediyesi personel alımı
personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
Kütahya Belediyesi Personel Alımı İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
 1. ruhan öncü dedi ki:

  anadolu üniversitesi işletme mezunuyum.
  askerliğimi yapmış bulunmaktayım.
  mesleki bölümümle ilgili departmanlarda çalışmak istiyorum.