Kütahya Çitgöl Belediyesi İş Başvurusu Personel Alımı

Kütahya Çitgöl Belediyesi eleman alımı yapıyor. Çitgöl Belediyesi iş başvurusu yapmacak adaylarda aranan şartlar ve iş başvuru formu aşağıdaki gibidir.

Kütahya İşkur birimleri tarafından yayınlanan Çitgöl Belediyesi geçici işçi alımı ilanı için aranan şartlar aşağıdaki gibidir. Çitgöl Belediyesi geçici işçi alımı iş ilanına son başvuru tarihi 9 Haziran 2014.

Çitgöl Belediyesi

ÇİTGÖL BELEDİYESİ İŞ BAŞVURUSU YAPACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Müracaat eden adaylar içerisinden noter huzurunda yapılacak kura sonucu talep sayısının üç katı olacak şekilde asil liste oluşturulur. Asil listede yer alan kişilere yazılı ve/veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Bu talep geçici olup ilçe genelinde karşılanacaktır.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi İlköğretim

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :SİMAV

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
İş Sözleşmesi Tipi Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli Tam Süreli


yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Kütahya Çitgöl Belediyesi İş Başvurusu Personel Alımı yazısına yapılan yorumlar
  1. muharrem orman dedi ki:

    Asil mesleğim boyacilik her işi yaparım simav akdar savcılar 0541 600 03 76 3 çocuk babasıyım isciyim cevabınızi bekliyorum saygilar