LC Waikiki Eleman Alımı

LC Waikiki her geçen gün yeni bir mağzası ile insanlara daha iyi hizmet sunmak için kendini geliştirmektedir. Mağzalarına hergün bir yenisini katan LC Waikiki bu sene 2013 yılında 3 bin kişiyi işe alacağını duyurdu. Eğer sizde LC Waikiki ‘de çalışmak istiyorsanız sakın geç kalmayın. Hem Part-time hem full time çalışmak için size uygun iş imkanları ile LC Waikiki hem elemanlarını hemde müşterilerini düşünmektedir.

LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük tarafından yapılan açıklamaya göre 2013 yılında LC Waikiki bünyesinde çalışacak 3 bin kişi alınacağını duyurdu. Öğrenci’lerin bile çalışabileceği part time iş imkanı ile LC Waikiki gerçekten istihdam konusunda Türkiyede büyük işler başarmaktadır.

LC Waikiki’nin bu yıl Kilis ve Muş’ta da şube açarak mağaza sayılarını 73′e çıkaracaklarını aktaran Küçük, son 8 yıldır pazar lideri olduklarını dile getirdi.

Aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak LC Waikiki eleman alımı 2013 başvurusunu yapabilirsiniz.,

LC Waikiki ELEMAN ALIMI İÇİN TIKLAYINIZ.

Yukardaki linke tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Herkese iş hayatında başarılar dileriz.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
LC Waikiki Eleman Alımı yazısına yapılan yorumlar
  1. sevinç göyünç dedi ki:

    merhaba 17 yaşında dışardan liseyi okuyan 1 68 boyunda kızım var ve işe ihtiyacı var konfeksiyonda katlama paket işinde çalıştı konfeksiyona vermek istemiyorum değerlendirip yardımcı olursanız çook sevinirim tel 0539 623 84 26