LC Waikiki Personel Eleman Alımı İş İlanları

lcw iş ilanları22.000’den fazla çalışanı ve 27 ülkede 592 mağazası bulunan İstanbul merkezli mağazalar zinciri LC Waikiki, kısa ismiyle LCW personel alımı yapmaya devam ediyor.

LC Waikiki (LCW) her geçen gün yeni bir mağazası ile insanlara daha iyi hizmet sunmak için kendini geliştirmektedir. Mağazalarına her gün bir yenisini katan LC Waikiki bu sene 2013 yılında 3 bin kişiyi işe alacağını duyurdu. Eğer sizde LC Waikiki ‘de çalışmak istiyorsanız sakın geç kalmayın. Hem Part-time hem full time çalışmak için size uygun iş imkanları ile LC Waikiki hem elemanlarını hemde müşterilerini düşünmektedir.

LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük tarafından yapılan açıklamaya göre 2013 yılında LC Waikiki bünyesinde çalışacak 3 bin kişi alınacağını duyurdu. Öğrenci’lerin bile çalışabileceği part time iş imkanı ile LC Waikiki gerçekten istihdam konusunda Türkiyede büyük işler başarmaktadır.

LC Waikiki’nin bu yıl Kilis ve Muş’ta da şube açarak mağaza sayılarını 73′e çıkaracaklarını aktaran Küçük, son 8 yıldır pazar lideri olduklarını dile getirdi.

 

LC Waikiki iş ilanları ve iş başvurusu için kariyer sitelerindeki iş ilanlarını takip edebilir, açık iş pozisyonlarına görebilir ve iş başvuru şartları doğrultusunda LCW iş başvurusu yapabilirsiniz. • lcw part time çalışma saatleri
 • lc waikiki çalışma şartları
 • lcw calisma sartlari
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
LC Waikiki Personel Eleman Alımı İş İlanları yazısına yapılan yorumlar
 1. meltem dedi ki:

  arkadaşlar merhaba.
  defacto lcw gibi firmalar ne kadar maaş veriyor?

 2. Hulyadasdemir dedi ki:

  25 yillik tecrubem var duz overlok recmede ustayim is ariom

 3. soner dedi ki:

  askerliğimi bitirdim babrikada ne iş olursa yaparım yeterki iş olsun 05385110391

 4. nebahat islenmis dedi ki:

  anadolu yakasinda mağaza veya ofis temizligi

 5. nebahat islenmis dedi ki:

  temizlik isi veya cay servisi

 6. yaşar kalafat dedi ki:

  gölge müşteri temsilci alımları nezaman

 7. Iyi günler sizinle çalışmak istiyorum daha önce satış görevlisi olarak çalıştım doğum nedeni ile ayrılmak zorulda kaldım yeniden çalışmak istiyorum 0543 876 1537 dedi ki:

  Canan demir