Markafoni Lojistik Elemanı Alımı İş Başvurusu

KAPAK KONUSU.indd
Markafoni lojistik departmanında mal kabulü, tasnif, stok yönetimi, paketleme ve iade bölümlerinde görevlendirilmek üzere Lojistik Elemanı alımı yapacak.

2008 yılında kurulan Markafoni Türkiye’de Türkiye’nin ilk özel alışveriş imkanı veren sitesi. Markafoni 5 milyonu aşkın üyesi ile günümüzün en çok tercih edilen web tabanlı alışveriş sitelerinden biridir. 4 kişilik bir ekiple başlayan Markafoni’nin 500’e yakın çalışanı bulunmaktadır.

İstanbul Orhanlı/Tuzla’da bulunan lojistik merkezinde çalışmak üzere görevlendirilecek adayların 19-28 yaş arasında olması gerekiyor.

Markafoni iş ilanına iş başvurusu yapacak adaylar; en az lise mezunu, lojistik sektöründe tercihen deneyimli (en az 1 yıl), dikkatli ve sorumluluk sahibi, vardiyalı olarak çalışabilecek, takım çalışmasına yatkın ve İstanbul Anadolu yakasında oturan aday iş başvurus yapabilir

Markafoni: Genç neslin yaratıcılığına güveniyoruz.

Markafoni olarak genç çalışanların şirketimize kattığı dinamizm, yaratıcılık ve yeniliklere açık olma gibi değerleri çok önemsiyoruz. Şirketimizin yeni nesil işgücüne çok güven duyuyoruz. Şirkette çalışanların yaş ortalaması sadece 26,7. Çok genç bir kadroyla çalışyoruz. 500’e yakın çalışanımızın yüzde 80’nini Y kuşağı oluşturuyor.. • markafoni iş ilanları
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Markafoni Lojistik Elemanı Alımı İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
 1. kadir yıldız dedi ki:

  Kurtkoy viyaport tarafinda oturuyorum sizinle calismak
  istiyorum depo sevkiyat islerinde bulundum 0545 78053 76tsk sunarim

 2. nuray dedi ki:

  ben etiket paketleme de çalıştım markafoni de de çalışmak istiyorum

 3. Ben tuzla orhanlıdaki markafonide çalışmak istiyorum dedi ki:

  Dilek sözen

 4. ben markafonide çalışmak istiyorum 05347669388 dedi ki:

  irfan erdoğan