Media Markt Başvurusu

Elektonik ürünlerinin satıldığı mağazacılık devi Media Markt firmasında çalışmak istermisiniz?

Media markt her yıl olduğu gibi 2013 yılında da Media Markt eleman alımı ve Media Markt personel alımı yapmaya devam ediyor. Bir internet sitesi aracılığıyla Media Markt iş Başvurusu yapabilirsiniz.

Media-Saturn-Holding Almanya’nın en büyük elektronik satış mağazaları zincirine sahip olan Metro Group’un kuruluşudur. Şirket Almanya, Avusturya, Polonya, Türkiye, İsviçre’de birçok şehirde açılan Saturn ve Media Markt mağazalar zincirini de bünyesinde barındırır. Merkezi Almanya’nın Bayern eyaletindedir.

Media Markt 1979 yılında kurulmuştur. “Küçük küçük birçok mağaza yerine bir tane büyük mağaza yaparak rakiplere göre daha ucuz elektronik eşya satalım” fikriyle mağaza açmaya karar verildi. Diğer yatırımcı arkadaşları bu fikri cazip buldular. 29 Eylül 1979′da Almanya’nın Münih kentinde ilk magazayı açtılar. 1985 yılından itibaren mağazalar birbirini izledi ve bugüne kadar büyümeye devam etti.

Başvuru için tıklayın.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Media Markt Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
 1. levent tunç dedi ki:

  merhabalar ben levent tunç iş arıyorum .sizinle çalışmak istiyorum.tecrübem var. cep05435141053

 2. burak çalışkan dedi ki:

  merhaba ben burak çalışkan iş arıyorum sizin ekiplerinizle calısmak iştiyorum tecrubem yok
  cep 0543-680-99-95
  ankara / keçiören /etlik

 3. fatma dedi ki:

  Meraba ben fatma başarılı bi kasiyerim sizinle kariyer yapmak isterim.turkuaz-deniz27@hotmail.com mersin