Media Markt İş Başvurusu Personel Eleman Alımı

Media Markt İş Başvurusu
Elektronik perakendesinde yaşanan konsolidasyonun ardından tek yabancı oyuncu olarak Media Markt kaldı. Şimdi onun da gidip gitmeyeceği konuşuluyor. Fakat Media Markt CEO’su Bülent Gürcan “Biz pazarda kalıcıyız” diyor. Tek markaya odaklanmak için Saturn ile birleştiklerini belirten Gürcan, yeni şehirlere açılmak için daha küçük mağaza modeline geçmek istediklerini söylüyor.

Media Markt Personel Eleman Alımı 

Elektronik perakendesinde Türkiye’de son 10 yılın en hızlı büyüyen iş sahalarından biri. Yerli ve yabancı onlarca markanın ciddi bir rekabet içinde olduğu pazarda bugün tek yabancı oyuncu olarak Media Markt kaldı. Pazara yeni bir oyuncunun kolay kolay girmeyeceğini göz önüne alırsak, önümüzdeki yıllarda Teknosa, Gold, Vatan ve Bimeks gibi yerli oyuncularla Media Markt’ın rekabetine tanık olacağız. Geçtiğimiz yıl Media-Saturn Türkiye’nin başına geçen ve bu süre zarfında şirketini en hızlı büyüyen operasyon haline getirmeyi başaran Bülent Gürcan “Şu an 18 ilde 41 mağazayla faaliyet gösteriyoruz. Yaklaşık 140 bin metrekarelik bir mağaza büyüklüğümüz var. Pazar liderlerinin bizden çok daha fazla mağazası olmasına karşkın, metrekare bazında aramızda çok ciddi bir fark olmadığını söyleyebilirim. Bu arada şunu da söylemeliyim, faaliyet gösterdiğimiz 18 ilde ya birinci ya ikinci markayız” dedi.

Media Markt İş Başvurusu

Media Markt personel ve eleman alımı yapmaya devam ediyor. Media Markt iş başvurusu yapmak isteyen adayların güncel iş ilanlarını kariyer sitelerinde takip edebileceği gibi Media Markt insan kaynakları bölümünden de takip edebilir ve iş başvuru formunu kullanarak iş başvurusu yapabilirler.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Media Markt İş Başvurusu Personel Eleman Alımı yazısına yapılan yorumlar
 1. mehmet ali dedi ki:

  hemen işe baslamak istiyorum işsizim

 2. Murat şenyaktı dedi ki:

  Mediamarkt bünyenizde çalışmak istiyorum saygılar

 3. Murat şenyaktı dedi ki:

  Cv mi göndermek istiyorum bir info belirtirseniz sevinirim saygılar

 4. murat turca dedi ki:

  medıa markt calışmak istıyorum işim vardı ayrıldım

 5. Media Markt sirketiniz bünyesinde çalışmak istiyorum dedi ki:

  Feray Bilgin

 6. nedia markette calişan olmak isdiyorum 3 aydir işsizim... dedi ki:

  Müslüm DEMİRHAN

 7. nedia marktte calişan olmak isdiyorum 3 aydir işsizim... dedi ki:

  Müslüm DEMİRHAN