Medistate Kavacık Hastanesi Personel Alımı İş İlanları İş Başvurusu

Medistate Kavacık Hastanesi Personel Alımı
Medistate Kavacık Hastanesi personel alımı ve eleman alımı yapmaya devam ediyor. Medistate Kavacık Hastanesi iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını kariyer sitelerinden inceleyebilirsiniz.

Yeni açılan üniteleriyle personel alımı yaparak kadrolarını genişleteceklerinin bilgisini veren Medistate Kavacık Hastanesi İnsan Kaynakları Müdürü Özlem Özdemir, özellikle JCI standartları doğrultusunda çalışmalar yaptıklarını kaydediyor. Özdemir, hemşirelik hizmetleri biriminin eğitimleri konusunda önemli çalışmalar gerçekleştirdikerini kaydediyor.

Ocak 2011’den bu yana hizmet veren Medistatne Kavacık Hastanesi, tıbbi birimlerinin yanı sıra İnsan Kaynakları uygulamarıyla ilgili de önemli çalışmalar yürütüyor. Yılık ilk aylarında JCI akreditasyon denetimi için altyapı çalışamaları ve kontrol mekanizmalarının oluşturulmasına yoğun zaman ayırdıklarını belirten Medistate Kavacık Hastanesi İnsan Kaynakları Müdürü Özlem Özdemir, ikinci altı aylık dönemde ise alt yapı çalışmalarıyla birlikte mevcut uygulamaları geliştireceklerini söylüyor. Belirledikleri JCI standartlarının İnsan Kaynaklarıyla birebir ilişkili olduğunu anlatan Özdemir’den hastanenin son dönem çalışmaları ve eğitim faaliyetleri hakkında bilgi aldık.

Yeni açılan birimler için işe alımlar sürecek

Medistate Kavacık Hastanesi’nde 216’sı klinik işçi, 112’si klinik dışı olmak üzere, toplam 328 kişi çalışıyor. Bu yıl açılacak yeni bölümlerimizle birlikte işe alımlar devam edecek.

Ayrıca, ulusal ve uluslararası hastalarımızın sayısındaki artış göz önüne alınarak yüksek düzeyde kaliteli ve güvenli hizmet sunacak yeni kadroların alımlarını sürdüreceğiz. Hastanemiz bünyesinde yeni açılan tüp bebek ünitemiz için kadro alımları sürerken, hemşirelik yönetim sistemimizde öngördüğümüz değişiklikler de çalışan sayısının artmasını beraberinde getirecek. Hasta kabul personeli, hemşire, yabancı dil bilen çağrı merkezi temsilcisi ekibimize katılacak.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Medistate Kavacık Hastanesi Personel Alımı İş İlanları İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
  1. serdar ozturk dedi ki:

    slm soförluk ıcın ıs bas vurmak ısetemıstım E_a2 ehliyetım war sızden bır bılgı almak ıstıyorum