Memur ve Sözleşmeli Personele Ek Ödenek Müjdesi

Manisa Belediyesi ile Türk Yerel Hizmet-Sen arasında imzalanan ek protokol çerçevesinde başkan yardımcıları ve müdürlere tavan fiyat üzerinden yüzde 100, memur ve sözleşmeli personele de yine tavan fiyat üzerinden yüzde 90 iyileştirme yapıldı.

Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Manisa Belediyesi’nde ekibimiz ile bir bütünüz. Allah bu bütünlüğümüzü bozmasın. Bütün çalışanlarımıza özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür ediyorum. Allah razı olsun” dedi.

Manisa Belediyesi’nde görevli başkan yardımcıları, daire müdürleri, memur ve sözleşmelileri yakından ilgilendiren müjdeyi Belediye Başkanı Cengiz Ergün verdi. Bu çerçevede Türk Yerel Hizmet-Sen ile imzalanan protokol kapsamında başkan yardımcıları ve daire müdürlerine tavan fiyat üzerinden yüzde 100, memur ve sözleşmeli personele de yine tavan fiyat üzerinden yüzde 90 iyileştirme yapıldı. Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün makamında düzenlenen protokol törenine Başkan Yardımcıları Hasan Eryılmaz, Funda Solak, Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı İlhan Koyuncu, Türk Yerel Hizmet-Sen Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Yorulmaz, Kamu-Sen İl Temsilcisi Mustafa Genç, Türk Yerel Hizmet-Sen Manisa Şubesi Başkanı Mustafa Ali Algın, Türk Yerel Hizmet-Sen Manisa Şubesi Başkan Yardımcısı Metin Memiş, Türk Yerel Hizmet-Sen Yönetim Kurulu Üyesi Önder Ertaş ve Manisa Belediyesi Türk Yerel Hizmet-Sen İşyeri Temsilcisi Cem Özleyen katıldı. İmzalanan protokolün hayırlı olması temennisinde bulunan Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “İmzaladığımız ek protokol çerçevesinde Başkan yardımcılarımız ile birlikte daire müdürlerimize tavan fiyat üzerinden yüzde 100, memurlarımıza ve sözleşmeli personelimize ise yine tavan fiyat üzerinden yüzde 90 iyileştirme yapıyoruz. Ben bütün çalışanlarımıza performanslarından dolayı teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Önemli olanın vatandaşımıza en iyi hizmeti verebilmek olduğunu düşünüyorum. Biz bir ekibiz. Allah bu ekip ruhunu ve bu güzellikleri bozmasın” dedi.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...