Migros eleman alımı yapılacak açık pozisyonlar

Migros eleman alımı yapmaya devam ediyor. Migros iş başvurusu yapmak isteyen adayların kariyer siteleri üzerindeki açık pozisyonlara başvuruda bulunabilir veya Migros insan kaynakları bölümündeki iş başvuru formunu kullanarak başvuruda bulunabilirler.

Migros, pazarlama yönetici adayı, merkez birimlere ise pazarlama, bilgi teknolojileri, planlama departmanları için yeni mezun personel alımı yapacak. Migros 2014 yılında toplam 300 yeni eleman alımı yapmayı planlıyor. Migros, büyüme ve yaygınlaşma kaynaklı eleman alımlarını sürdürecek.

MİGROS

Türkiye’de modern perakende sektörünün öncüsü olan Migros, günümüzde çok geniş kullanım alanlarına sahip olan mağazalarında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra kırtasiye, züccaciye, beyaz eşya, kitap, kaset ve konfeksiyon gibi bölümleriyle hemen hemen tüm müşteri gereksinimlerini karşılamaktadır.

Sahip olduğu insan kaynağına olan güvenin yanı sıra, teknolojik gelişmelerin faydasını müşterilerine sunma çabasında olan Migros, bilgi teknolojilerine verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile de sektörde her zaman bir adım önde olmaya devam etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren müşteri beklentilerinin önünde ve talebe yakın duran Migros, perakende sektöründe yenilikçilik ve gelişimle anılmaktadır. Her geçen gün hizmet verdiği il sayısını yeni mağazalarla genişleten Migros, Türkiye’nin öncü perakendecisidir.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...