Migros 3000 personel alımı yapacak

Türkiye’nin önde gelen süpermarket zincilerinden olan Migros personel alımı yapmaya devam ediyor. Migros iş ilanları ve iş başvurusu için yapmanız gerekenler…

migros personel alımıMigros, İstanbul dışında Denizli, Samsun, Tekirdağ, Edirne ve Gaziantep’te açılacak mağazalar için yoğun personel alımı yapabilir. Mağaza personeli ve mağaza yöneticisi kadrolarına 2013 yılında 3000 kişi almayı planlıyor.

MİGROS A.Ş.

Türkiye’de modern perakende sektörünün öncüsü olan Migros, günümüzde çok geniş kullanım alanlarına sahip olan mağazalarında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra kırtasiye, züccaciye, beyaz eşya, kitap, kaset ve konfeksiyon gibi bölümleriyle hemen hemen tüm müşteri gereksinimlerini karşılamaktadır.

Sahip olduğu insan kaynağına olan güvenin yanı sıra, teknolojik gelişmelerin faydasını müşterilerine sunma çabasında olan Migros, bilgi teknolojilerine verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile de sektörde her zaman bir adım önde olmaya devam etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren müşteri beklentilerinin önünde ve talebe yakın duran Migros, perakende sektöründe yenilikçilik ve gelişimle anılmaktadır. Her geçen gün hizmet verdiği il sayısını yeni mağazalarla genişleten Migros, Türkiye’nin öncü perakendecisidir.

MİGROS İŞ İLANLARI VE İŞ BAŞVURUSU

Migros’ta çalışmak isteyen adayların iş ilanları ve iş başvurusu için Migros insan kaynakları sitesindeki iş ilanlarını ve iş başvuru şartlarını inceleyebileceği gibi kariyer sitelerindeki güncel iş ilanlarını inceleyebilir, açık pozisyonlar doğrultusunda iş başvurusu yapabilirler.

MİGROS İSTANBUL İŞ İLANLARI

 • Migros Ortaköy – Kuruçeşme mağazasında görevlendirmek üzere kasiyer / tezgahtar alımı yapıyor.
 • İstanbul Ormanda / Yeniköy mağazasında görevlendirmek üzere kasiyer / tezgahtar alımı yapıyor.

YENİ AÇILACAK MİGROS MAĞAZALARI İŞ İLANLARI

 • MİGROS Keşan Bendis’te açılacak olan yeni mağazasında görevlendirmek üzere kasiyer alımı yapıyor.
 • Yeni açılacak Keşan Bendis Migros mağazasında görevlendirmek üzere taze gıda konusunda deneyimli, dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek, “Kasap”, “Meyve / Sebze Satış Elemanı, “Şarkütör” olarak görev yapacak adaylar aramaktadır.
 • Migros, Ankara’da yeni açılacak Beytepe ve Yaşamkent mağazalarında görevlendirmek üzere personel alımı yapıyor.
 • İstanbul Küçükçekmece’de yeni açılacak MJET mağazasında görevlendirmek personel alımı yapıyor.
 • Migros İstanbul’da yeni açılacak Maslak ve Furya mağazalarında görevlendirmek üzere kasiyer ve taze gıda personeli alımı yapıyor.


yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Migros 3000 personel alımı yapacak yazısına yapılan yorumlar
 1. fadime dedi ki:

  bende migrosta çalışmak istiyorum ama hiç deneyimim yok şarküteri olsun diger reyonlar olsun yapabilecegime inanıyorum destek olursanızda hemen kavrarım işi

 2. güney dedi ki:

  adana subenızde calışmak ısterım askerlık yapıldı tecrube var tel 05419746568

 3. ayşe sakarya dedi ki:

  Kasiyer olarak çalıştım kıpa ve carrefour da ızmir hatayda oturuyorum bu ise çok ihtiyacım var saygılarımla ırtibat tel:05413992250

 4. cengiz dedi ki:

  ben istanbul kocasinan da kasap deneyimli sizinle çalış mak isterim