MKEK Lise Mezunu İşçi Alımı

Ana Sayfa » İşçi Alımı - MKEK Lise Mezunu İşçi Alımı - haber24

mkek işçi alımıMakina ve Kimya Endüstrisi Kurumu  (MKEK) işçi alımı yapıyor.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin her türlü silah, mühimmat, roket, araç ve gereç ihtiyaçlarını karşılayan devlet kuruluşu olan Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu işçi alımı yapıyor.

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) işçi alımı başvuruları 5 Kasım – 16 Kasım 2015 tarihleri arasında yapılacaktır.

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) işçi statüsünde görevlendirmek üzere lise mezunu ve KPSS’den en az 60 puan almış, bilgisayar teknisyeni, elektrik elektronik teknisyeni, metal teknolojisi teknisyeni, tesisat ve teknolojisi ve iklimlendirme teknisyeni, kimya teknisyeni, tevsiyeci, bilgisayar nümarik kontrol (cnc) teknisyeni ve torna tezgahı operatörü olmak üzere toplam 76 işçi alımı yapacaktır.

MKEK işçi alım talebine başvurmak isteyen adayların kurumun internet sayfasından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden talebe başvurmaları gerekmektedir.


personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.
MKEK Lise Mezunu İşçi Alımı yazısına yapılan yorumlar
  1. onur cebeci dedi ki:

    Basvurular nerden yapilacak ?

  2. yunus dedi ki:

    ben otomotiv mezunuyum bende bas vura bilirmiyim nasil bas vuru yapcam