Muş Varto Belediyesi İş Başvurusu Personel İşçi Alımı

Muş Varto Belediyesi eleman alımı yapıyor. Varto Belediyesi iş başvurusu yapacak adaylarda aranan şartlar aşağıdaki gibidir. VArto Belediyesi Geçici işçi alımı talebi MUŞ İŞKUR birimleri tarafından ilan edilmiştir.

VARTO BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 02 Haziran 2014
Yayınlanma Tarihi : 22 Mayıs 2014

VARTO BELEDİYESİ İŞ BAŞVURUSU ŞARTLARI

İŞ BAŞVURUSU YAPACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

Varto Belediyesi’ne iş başvurusu yapacak personelim, müracaat tarihinde işyerinin bulunduğu mülki sınırların içerisinde ikamet etme şartı aranmaktadır.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkartılacaktır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar talepte bulunan Kurum ve Kuruluşlara bildirilecektir. – Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. – Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Müracaat eden adayların düzenlenecek nihai listedeki isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. – İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. – Kamu kurum ve kuruluşlarının Belirli süreli (geçici,5 ay 29 gün ) işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel) Pratikten

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi İlköğretim

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :VARTO

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
İş Sözleşmesi Tipi Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli Tam Süreli

Varto Belediyesi’ne iş başvurusu yapacak personelim, müracaat tarihinde işyerinin bulunduğu mülki sınırların içerisinde ikamet etme şartı aranmaktadır.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...