Ana Sayfa » Yeni ürünler - Neva ve Novita serisi lavabo banyo ankastre lavabo batarya modelleri - haber24


Neva ve Novita serisi lavabo banyo ankastre lavabo batarya modelleri

Batarya nesil teknoloji trendlerinin armatürlerini üreten E.C.A Neva serisi bataryalar ve Novita serisi bataryalar ile yalın bir görünüm ve daha az su kullanımı ile çevrenin korunmasına katkıda bulunuyorlar.

Neva lavabo bataryası

Neva serisi lavabo bataryaları tasarımda sağlamlığı yansıtan dikdörtgenlik ve estetiği de yansıtan yuvarlak tesitlerin birleşmesiyle dikkat çeken Neva batarya serisi geçmişten günümüze değişimin göstergesi. 

Neva banyo bataryası

Neva serisi banyo bataryaları ile banyolarınızı havası değişiyor. Keyifli bir duş için keyifli çözüm üreten Neva banyo bataryası tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Novita lavabo bataryası

Novita lavabo bataryası sadeliği tercih edenler için keskin hatlarla organik hatları birleştiren bir lavabo batarya serisidir. Tasarımı kadar çevre dostu olmasıyla da öne çıkan Novita serisi lavabo bataryaları, lavabo bataryası, ankastre banyo bataryası, yüksek tip lavabo bataryası ve ankastre lavabo bataryası seçenekleri ile her ihtiyaca yönelik çözümler sunuyor. 

Novita ankastre lavabo bataryası

Novita ankastre lavabo bataryası E.C.A’nın en önemli ürünlerinden biri olma özelliğini de taşıyor. 

Novita serisi ankastre lavabo içinde tasarlanan bataryaları çanak lavabolar için tasarlanan ve tek parça olarak üretilen yüksek tip lavabo bataryası, bu özelliyle benzerinden ayrılıyor.