Nielsen İş İlanları Başvurusu Personel Alımı

Nielsen İş İlanları, Nielsen İş Başvurusu, Nielsen Personel Alımı, Nielsen Eleman Alımı. İş Başvurusu yapmak isteyen adaylar için detaylar ve iş başvuru formu..

Nielsen personel alımı yapacak!

Nielsen iş başvurusu yaparak sizde Nielsen’ın gücünden güç alabilirsiniz. Nielsen personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Nielsen eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Nielsen insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Bizler Nielsen’de yaptığımız işleri yalınlaştırırız – sizlere sadece bir iş değil, işinizde sizi başarıya ulaştıracak kariyer olanakları da sunarız.

Nielsen şirket seçiminizin hayatınızın en önemli kararlarından biri olduğunu bilir. Dünyada 100’den fazla ülkede yaklaşık 34,000 çalışanı ile Nielsen tam zamanlı ve staj olanaklarıyla birçok kariyer fırsatı sunmaktadır.

Mükemmeliyet ve entegrasyon kültürlü dinamik bir kariyer arayışı içindeyseniz Nielsen’i göz önünde bulundurun. Nielsen’in bir parçası olarak birçok hizmet ve coğrafyada çalışma, işe katkıda bulunma ve gelişme olanağı bulacaksınız.

Eşit Çalışma Fırsatları
Irk, din, renk, ulusal köken, yaş, cinsiyet, maluliyet, cinsel eğilim, cinsel kimlik, cinsel dışavurum, medeni hal ya da kanun ile korunan başka herhangi bir özelliğe bakmaksızın nitelikli bireylere eşit çalışma fırsatları sunmaktayız. Çeşitliliğe sahip bir çalışma ortamının bir şirkete güç katacağına fazlasıyla inanıyoruz. Eşsiz yeteneklerin, kabiliyetlerin, deneyimlerin ve özgeçmişlerin birleşimi olağanüstü sonuçlar ortaya çıkaran bir ortam yaratacaktır.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...