Niğde Bozköy Belediyesi Personel Alımı İş Başvurusu

niğde bozköy belediyesi iş başvurusuNiğde Bozköy Belediyesi personel alımı yapmaya devam ediyor. Bozköy Belediyesi iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda aranan şartlar aşağıdaki gibidir. İş Başvurusu yapmak isteyen adayları için Niğde İŞKUR birimleri tarafından yayınlanan iş ilanına göre Bozköy Belediyesi geçici işçi alımı yapıyor.

BOZKÖY BELEDİYES PERSONEL ALIMI

Bozköy Belediye Başkanlığında Beden işcisi (Genel) kadrosunda çalıştırılmak üzere 5 ay 29 gün geçici üç (3) adet işçi alınacaktır. Aranacak şartlar:İlköğretim mezunu olmak, Çiftlik ilçesi sınırlarında ikamet etmek (köy ve kasabalar dahil ). Asgari ücret uygulanacaktır.

 • Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.
 • Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
 • Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.
 • Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.
 • Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.
 • Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.
 • Noter Kura çekiliş tarihi 18.07.2014 saat 15.00 Belediye Meclis Toplantı Salonunda yapılacaktır.

BOZKÖY BELEDİYESİ İŞ BAŞVURUSU

Bozköy Belediyesi iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 11 Temmuz 2014. İş başvurusu yapmak isteyen adayların www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Niğde Bozköy Belediyesi Personel Alımı İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
 1. veysel dedi ki:

  merhaba ben izmir’den veysel. ödemiş endüstri meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum. askerliğimi yaptım.
  önce abimi evlendireğim sonra da kendim evlenecem ve hasta olan babama da bakıyorum. hatun ne zaman iş bulacaksın diyor. benim herkes gibi neyim eksik ki nereye gitsem şansıma seni sonra arayacağız diyorlardı destek ve yardımlarınızı bekliyorum. evlenince eşim de gelip çalışır.