Okullarda 2850 işçi alımı yapılacak

okullara 2850 işçi alımıToplum yararına programı kapsamında okullarda genel temizlik, bakım ve onarım işlerinde görevlendirmek üzere toplam 2850 kişi işe alınacak.

Hatay Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Hatay Milli Eğitim Müdürlüğü arasında, Toplum yararına program yüklenici sözleşmesi yenileren imzalandı.

Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Hatay Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü arasında, geçtiğimiz ay içinde, İl Milli Eğitim Müdürü Kemal KARAHAN ve İŞKUR’un o dönemdeki İl Müdürü Ahmet Bulanık, tarafından, toplam 2.000 personel için “Toplum Yararına Program Yüklencisi Sözleşmesi” imzalanmıştı.

Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Hatay Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü arasında geçtiğimiz hafta içinde, TYP kapsamında yeni bir sözleşme yapılarak, ilçelerdeki okulların genel temizlik, bakım ve onarım işlerinde çalıştırılmak üzere, TYP kapsamında 2015-2016 eğitim öğretim yılında çalıştırılacak işçi sayısı 2.850 kişiye yükseltildi.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...