Omsan iş başvurusu iş ilanları açık pozisyonlar

omsan iş ilanları

Omsan iş başvurusu iş ilanları açık pozisyonlar

2010 yılında ilk kuru yük gemisi Fortune Express’i satın alan Omsan, 2023 yılına kadar dökme yüklere yönelik denizyolu taşımacılığındaki yatırımlarını büyüterek 500 bin DWT büyüklüğünde bir kapasiteye ulaşmayı iş planına koymuş durumda. Omsan, bunun ilk aşaması olarak da 4 bin 510 DWT’lik, MV UNYECEM 1’i filosun kattı.

Omsan, yine aynı şekilde demiryolu taşımacılığında da filosunu 180 adet konteynerla güçlendirdi. “İlerleyen dönemde hem denizyolu hem de demiryolu taşımacılığındaki etkinliğimizi artıracak yeni yatırımları da planladık” diyen Omsan Genel Müdürü Osman Küçükertan depolarında yoğun işçilik gerektiren dolayısıyla hataya en açık süreçlerden birini oluşturan ürün ayrıştırma işlemlerin, yazılımını OMSAN mühendislerinin geliştirdiği “Otomatik Ayrıştırma Sistemi” (Sorter) ile gerçekleştirmeye başladıklarını dile getiriyor. Bu sayede sipariş hazırlamada doğabilecek hatalar minimize edilirken, süreçlerde operasyonel verimliliği sağlamış durumda.

Yine bu yıl Malatya ve Gaziantep’te iki yeni bölge müdürlüğü daha hayata geçirerek yurtiçindeki yapılanmalarını güçlendirmeyi hedeflediklerini söyleyen Küçükertan, “Bu yıl yatırımlarımızı daha çok altyapımızı kuvvetlendirmek üzere yapacağız. Yeni depo ve araç park sahası yatırımlarıyla depolama ve araç stoklama kapasitemizi artırmayı, mevcut depolarımızda kullanılan ekipmanları modernleştirmeyi, iş süreçlerinin verimliliğini artırmaya yönelik bilgi teknolojileri yatırımlarımızı tamamlamayı planlıyoruz” açıklamasında bulunuyor.

OMSAN STAJ BAŞVURULARI

Kış dönemi lise stajyerleri için;

Ticaret ve Meslek Liseleri ile iletişime geçilerek, ihtiyaç duyulan bölümler için öğrenci talepleri yapılmaktadır. Stajı zorunlu olan ve okullar tarafından yönlendirilen öğrenciler ile mülakat görüşmeleri gerçekleştirilmektedir. Görüşmeler sırasında uygulanan Dikkat Testi’nde belli bir ortalamanın üstünde başarı gösteren adaylar ile tekrar iletişime geçip sürecin olumlu olduğu bilgisi verilmekte ve sonrasında staj günleri ve tarihleri belirlenmektedir.

Yaz dönemi üniversite stajyerleri için;

Üniversitelerde düzenlenen Kariyer Günleri’nde bizimle paylaşılan ve stajyerbasvuru@omsan.com.tr adresine gönderilen başvurular değerlendirilmektedir. Yaz dönemi için staj başvuruları 15 Nisan tarihine kadar kabul edilmektedir.

Üniversite stajyeri değerlendirme kriterleri :

 • Ders notlarının C’nin altında olmaması
 • Zorunlu staj gün sayısı
 • Üniversite tarafından SGK girişinin yapılıp yapılmadığı
 • Mülakat sırasındaki izlenimler
 • Dikkat testi uygulaması sonucu

OMSAN İŞ BAŞVURUSU

Seçme ve işe alım, doğru insan kaynağının belirlenen uygun pozisyon için şirkete kazandırıldığı önemli bir süreçtir.

Bu doğrultuda İnsan Kaynakları tarafından çeşitli kanallar kullanılarak (OMSAN Özgeçmiş Veri Bankası, insan kaynakları kariyer sitesinden gelen başvurular, bireysel başvurular, danışmanlık hizmeti veren şirketler) aday araştırmaları yapılmaktadır.

Yapılan ön elemeler sonucunda belirlenen adaylar İnsan Kaynakları departmanımız ile yapılacak ilk görüşme için davet edilerek yetkinlik bazlı mülakatlarımıza alınmaktadır.

Pozisyonun gerekliliğine göre adaylara aşağıda yer alan testler uygulanmaktadır:

– Kişilik Testleri
– Genel Yetenek Testleri
– Psikoteknik Testler
– Yabancı Dil Testleri
– Dikkat Testleri
– Teknik Testler
– Uzmanlık Testleri
– Değerlendirme Merkezi Uygulaması

Süreci olumlu devam eden adaylar ilgili bölüm müdürü ve yöneticiler ile görüştürülmektedir. Görüşmelerin tamamını ve referans araştırmalarını olumlu olarak tamamlayan adaylara, İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından iş teklifi yapılmaktadır. Tüm süreçler sonunda adaylarımıza sürecin gelişimi ve sonucu hakkında mutlaka bilgilendirme yapılmaktadır.

Aday veri tabanının verimliliği açısından faks ve posta yolu ile yapılan başvurular dikkate alınmamaktadır.
Tüm başvurular gizlilik esasına uygun olarak değerlendirilmektedir.

OMSAN LOJİSTİK A.Ş.’de çalışmak isterseniz; basvuru@omsan.com.tr adresine İş Başvuru Formu‘nu doldurarak gönderebilir veya kariyer.net adresinde bulunan açık pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz.

OMSAN ŞOFÖR  İŞ BAŞVURUSU

Şoför Seçme ve İşe Alım, kalite standartları gereği belirlenen kriterlerde yapılmaktadır.

Zorunlu şartlar ;

 • Nisan 1997 tarihinden önce alınmış E sınıfı ehliyete sahip olmak veya bu tarihten sonra alınmış en az 5 yıllık E+D sınıfı veya D sınıfı ehliyeti olmak
 • Ağır vasıtada en az 5 yıl iş tecrübesi olmak
 • Minimum 2 yıl bir firmada çalışmış olmak
 • Önceki çalıştığı yerden referans getirmek
 • Sabıkası olmamak
 • Görevini yerine getirmeye engel teşkil edebilecek gözle görülür bir sağlık problemi olmamak
 • Daha önce rafineri ve terminallere girişi yasaklanmış olmamak

OMSAN LOJİSTİK A.Ş.’ ye şoför olarak çalışmak isteseniz, özgeçmişinizi basvuru@omsan.com.tr adresine gönderebilir veya kariyer.net adresinden başvuru yapabilirsiniz.

OMSAN İNSAN KAYNAKLARI

OMSAN Lojistik A.Ş kurulduğu günden bu yana İnsan Kaynakları’na önem veren sayılı taşımacılık firmalarından biri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Başarıyı ve gelişmeyi sürekli kılabilmeyi ve daha iyi hizmet verebilmeyi kendine ilke edinen OMSAN Lojistik A.Ş., bunun nitelikli insan kaynağı ile sağlanacağının bilincindedir. Bu doğrultuda; OMSAN İnsan Kaynakları, kurum içerisinde İnsan Kaynakları Yönetimi’nin önemine inanmakta ve İnsan Kaynakları Yönetimi ile ilgili her türlü gelişmeye fırsat sağlamaktadır.

OMSAN İŞE ALIM

Şirketimizin tanımlanmış ihtiyaçları çerçevesinde belirlenen model organizasyona göre, yeni eleman taleplerini karşılamak üzere çeşitli yöntemlerle iş başvuruları toplanmakta ve değerlendirilmektedir. İnsan Kaynakları Departmanı aranılan pozisyona uygun adayları değişik kaynaklardan (Kariyer.Net, başvuru databankı,…vb.) araştırarak ön eleme yapar. İlk görüşme İnsan Kaynakları Departmanı tarafından yapılır ve olumlu bulunan adaylar ilgili bölümlere yönlendirilir.

Pozisyonun gerektirdiği özelliklere göre;

 • Şirket kültürüne uyum sağlayabilecek
 • Yaratıcı,
 • Dinamik
 • İnsan ilişkilerinde başarılı
 • Analitik düşünebilen ve takım çalışmasına yatkın kişiler aranmaktadır.
 • Ücret Politikası / Performans Değerlendirme

Şirketimizin ücret politikası, “kişiye değil işe ücret” yaklaşımıyla belirlenmiş, bu çerçevede oluşturulan ücret yönetim sistemi performans yönetim sistemiyle desteklenmiştir. Performans Yönetim Sistemi; çalışanlarla yöneticiler arasında birebir görüşmeler çerçevesinde, uzlaşma esasına dayalı ve kişisel gelişim odaklıdır. Performans görüşmelerinde ortaya çıkan eğitim ihtiyaçlarına göre yeterlilik bazlı eğitim planlaması yapılır ve uygulanır. • omsan lojistik maaş
 • omsan iş ilanları
 • omsan lojistik iş ilanları
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Omsan iş başvurusu iş ilanları açık pozisyonlar yazısına yapılan yorumlar
 1. nuriye dedi ki:

  slm benim yas 27 bekarim ben is ara yorum bana is konusun da yardim ci olursan sevinirim kl 65 boy 170 bu benim cep tel 00359897306816

 2. bora becerikliler dedi ki:

  mrb kriterlerinize biraz uymuyorom fakat 98 senesinden e sınıfı ehliyetim var gecen senede e d aldım daha önce size baglı olan ata firmasına basvuruda bulundum benden daha önceki calıştıgım firmadan 2yıllık evrak istediler verdim ama bi sonuç cıkmadı ben omsan firmasın da calısmak istiyorum tırda deneyimim az fakat agırvasıta bana kolay askerligimde reo aracım vardı sarı tanpon hergün dış görevdeydim artı arkamda top bile cektim şile tatbikatında ben bu işi istiyorum sizlerinde bana yardımcı olmanızı temen ni ediyorum SAYGILARMLA.

 3. Güner kumlu dedi ki:

  18 yıldır aralıksız olarak çalışmaktayım her işi yaparım işe çok ihtiyacım var esentepe de oturuyorum tl no 05373587703 nolur beni işe alın saygılarımla

 4. zeynel özdoğan dedi ki:

  17 yıl forklift op yaptım operatörlük işnde çalışmak isterim. 05397481030

 5. muzaffer bobuşog dedi ki:

  ankara sincanda ikamet ediyorum. 8 yıl migros ankara ana depoda forklift operatörü olarak görev aldım isterimki sizin gibi kurumsal bir firmada görev almak ve çalışmak isterim forklift operatörü olarak yaşım 32 05465781706 ilgilenirseniz mutlu olurum.

 6. muzaffer bobuşog dedi ki:

  ankara sincanda ikamet ediyoru. 8 yıl migros ankara depoda çalıştım şu boştayım sizinle çalışmak isterim Truck forklift operatörü olarak yaşım 32 05465781706 ilgi gösterirseniz mutlu olurum saygılar

 7. Iyi calismalar dedi ki:

  erhabalar iyi calismalar dilerim ben ahmet eren istanbul beylikduzunde oturuyorum evli 1 cocuk babasiyim yasim 35 acil is aramaktayim ehliyetim E+D src 2 3 4 5 belgelerine sahibim tehlikeli madde tasima belgemde mevcuttur istanbulu ve sehir disini cok iyi biliyorum sizinle calismaktan gurur ve onur duyarim tesekkurler tel : 0541 695 18 86