Opet Personel Elaman Alımı İş İlanları

Opet iş başvurusu için aşağıda genel bilgilendirme mevcuttur. Opet 1982 yılında kurulmuş ve ilginç bir hikaye ile meydana gelmiştir.Opet sahibi Fikret Öztürk öğretmenlikten istifa ederek başladığı bu işte eşi ile birlikte büyük başarıları imza atmışlardır.

Kuruluşundan 10 yıl sonra 16 akaryakıt istasyonuna sahip olan Opet ülkemizde oldukça hızlı ilerlemeye devam etmektedir.Şuan itibariyle 913 Opet ve 407 sunpet markası ile toplamda 1.320 akaryakıt istasyonuna sahip olan Opet,Türkiye’de ikinci sıraya oturmayı başardı.2012 yılında Koç Holding Grubu’nun %50′sine  ortak olarak lider kuruluşlardan biratenesi olmayı başarmıştır.Her yıl olduğu gibi 2013 yılında da büyümesine istinaden eleman alımı yapacak olan Marka birçok kişiye iş kapısı olmayı hedefliyor.

Bildiğiniz gibi Opet petrol ülkemizde en çok ismi duyulan şirketlerden biridir ve her yıl biraz daha büyüyerek iş istihdamına da katkı sağlamaktadır.

Opet açık pozisyonları olduğu anda iş ilanlarını kariyernet üzerinden yayımlıyor ve başvuru yapanların değerlendirilmesi sonucunda eleman alımları yapılıyor.Şuan itibari ile,saha Müdürü ve Proje Mühendisi pozisyonlarına eleman almayı düşünen Opet kariyernet üzerinden yapılan iş başvurularını değerlendirecektir. Eğer siz de ülke genelinde 2.sırada yer alan büyük şirket bünyesinde çalışmak istiyorsanız Opet iş başvurusu için kariyer sitelerindeki iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.


yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Opet Personel Elaman Alımı İş İlanları yazısına yapılan yorumlar
  1. mehmet fuat gerçek dedi ki:

    bu işte daha yeni çalışacağım

  2. mehmet gönül dedi ki:

    slm ben mehmet GÖNÜL .oto elektirikcisiyim iş makinası ve tüm araçlar .LİBYADA sisdem inşat,sudi arabisdan medinede yapı merkezinde,çalıştım şuan boşdayım iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim cep no.0545 503 1858. ADANA .