Orman Genel Müdürlüğü İşçi Alımı – Ankara Orman İşletmeleri

orman işletmeleri işçi alımı iş bavurusuAnkara Orman Genel Müdürlüğü geçici işçi alımı yapıyor. Orman İşletmeleri işçi alımı iş ilanına iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları aşağıdaki gibidir. Orman işletmeleri iş ilanına iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 11 Temmuz 2014.

Ankara İŞKUR birimleri tarafından yayınlanan iş ilanına göre Ankara Orman İşletmeleri geçici işçi alımı yapıyor.

Ankara Orman Genel Müdürlüğü İşçi Alımı

ÇALIŞMA ADRESİ:BEYPAZARI Talep şartlarına durumu uyan adaylar, İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 Gün içerisinde; İŞKUR İl/Şube Müdürlüklerine şahsen başvurabilecekleri gibi internet (www.iskur.gov.tr.) üzerinden de iş başvurusu yapabileceklerdir. KANAL KAZICI-YÜKLEYİCİ yada EKSKAVATÖR Operatörü olarak çalıştırılacaktır. *ADAYLAR İŞYERİNİN, DURUMLARINA UYAN YALNIZ 1 TALEBİNE MÜRACAAT EDEBİLİRLER.

  • NOTER HUZURUNDA KURA ÇEKİMİ; 26.05.2014 tarihinde saat : 09.30 da Orman Genel Müdürlüğü Gazi Tesislerinde bulunan M.Sait ZARİFOĞLU Kapalı Spor Salonunda yapılacaktır.
  • Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.
  • Merkezi sınav uygulanmayacak öncelikli olarak başvuru yapacak olan adaylar durumlarına ilişkin açıklayıcı belge asılları ile birlikte Türkiye İş Kurumu İl veya Şube Müdürlüklerine müracaat edeceklerdir.
  • Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.SIRALAMA:
  • Kurumuzun gönderdiği ve başvuruda bulunanların tamamının yer aldığı listeler esas alınmak süretiyle, açık iş sayısının üç katı, öncelik hakkına sahip olarak gönderilenler arasından açık iş sayısının üç katı olarak noter huzurunda kura çekimi sonucu belirlenir. Kura ile ayrıca, açık iş sayısının üç katı oranında da yedek liste oluşturulur.
  • Yazılı veya sözlü tarihi ve yeri Kamu Kuruluşu Tarafından Adaylara Bildirilecektir.
  • Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddedenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü Kurstan

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ALTINDAĞ, AYAŞ, BALA, BEYPAZARI, ÇAMLIDERE, ÇANKAYA, ÇUBUK, ELMADAĞ, GÜDÜL, HAYMANA, KALECİK, KIZILCAHAMAM, NALLIHAN, POLATLI, ŞEREFLİKOÇHİSAR, YENİMAHALLE, GÖLBAŞI/ANKARA, KEÇİÖREN, MAMAK, SİNCAN, KAZAN, AKYURT, ETİMESGUT, EVREN, PURSAKLAR, ANKARA/MERKEZ

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
İş Sözleşmesi Tipi Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli Tam Süreli

Orman Genel Müdürlüğü İş Başvurusu

Ankara Orman İşletmeleri iş başvurusu yapmak isteyen adayların İŞKUR İl/Şube Müdürlüklerine şahsen başvurabilecekleri gibi internet (www.iskur.gov.tr.) üzerinden de iş başvurusu yapabileceklerdir.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Orman Genel Müdürlüğü İşçi Alımı – Ankara Orman İşletmeleri yazısına yapılan yorumlar
  1. aki özer dedi ki:

    enğelliişçiormanişletmeleri