Orman Genel Müdürlüğü Personel Alımı

Orman Genel Müdürlüğü, bünyesinde çalışmak üzere daimi 8 personel alacağını duyurdu.

orman genel müdürlüğü09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak 01.09.2009 tarihinde yürürlüğe giren Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre; Genel Müdürlüğümüz taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere aşağıda ünvanları belirtilen pozisyonlara 8 adet Belirsiz Süreli (daimi işçi) personel alımı yapılacaktır.

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DAİMİ İŞÇİ ALIMLARI YAPILACAK ŞEHİRLER

ANKARA

Dozer Operatörü: 3 Kişi
İş Makinesi Operatörü: 1 Kişi

SAKARYA

Ekskavatör Operatörü: 1 Kişi

ŞANLIURFA

Dozer Operatörü: 1 Kişi

ESKİŞEHİR

İş Makinesi Operatörü: 1 Kişi

GEREKLİ BELGELER

– Öğrenim belgesi,
– Sicil kaydı,
– Nüfus cüzdanı,
– 2014 KPSS sonuç belgesi,
– Operatör belgesi,
– Askerlik durum belgesi istenen belgeler arasında yer almaktadır.

SINAV

Yukarıda istenilen belgeleri getirmeyen adaylar sözlü sınava alınmayacaktır. Sözlü sınav yeri, saati ve tarihleri ilgili Bölge Müdürlüğünün veya www.ogm.gov.tr internet adresinden duyurulacak ve ayrıca adayların adreslerine tebligatla bildirilecek veya evrak tesliminde tebliğ edilecektir. Sözlü ve uygulamalı sınav ilgili Bölge Müdürlüğünde veya Orman Genel Müdürlüğünde yapılacak olup, sözlü ve uygulamalı sınavda başarılı olan adayların asil ve yedek listesi ilgili Bölge Müdürlüğünün veya www.ogm.gov.tr internet adresinde yayınlanacaktır.

Orman Genel Müdürlüğü 8 adet Belirsiz Süreli (daimi işçi) personel alımı İşçi Alım İlanı hakkında daha fazla bilgi için tıklayınyurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Orman Genel Müdürlüğü Personel Alımı yazısına yapılan yorumlar
  1. işçi olarak çalışmayı isti dedi ki:

    Kemal kose