Orman muhafaza memuru alımı KPSS puanları

Orman muhafaza memuru alımı KPSS puanları açıklandı. Orman muhafaza memuru kadrosu için 20 – 24.10.2014 tarihlerinde yapılan uygulamalı sınav sonuçları başarı listesi belirlendi.

Orman muhafaza memuru alımı KPSS puanları

ORMAN MUHAFAZA MEMURU ALIMI

176 adet orman muhafaza memuru kadrosu İçin 20-24/10/2014 tarihlerinde yapılan uygulamalı sınav sonucu başarı listesi belirlendi. Açıklanan listede hangi adayın ne kadar KPSS puanıyla yerleştiği bilgisi de yer alıyor.

Genel Müdürlüğümüzün 2014 yılı personel ihtiyacının karşılanması maksadıyla 176 adet Orman Muhafaza Memuru kadrosu için Orman Muhafaza Memurlarının Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği hükümlerine göre Antalya, Bolu, İzmir ve Muğla Orman Bölge Müdürlüklerinde 20-24/10/2014 tarihleri arasında yapılan uygulamalı sınav sonucu başarı sırası belirlenmiş olup; asil ve yedek olarak başarılı kabul edilenleri belirtir liste ektedir. Ayrıca ilgililere yazılı bildirimde bulunulmayacaktır.

Asil listede yer alanadayların 17-28/11/2014 tarihleriarasında yapacakları başvuru esnasında teslim edecekleri evrakları Orman GenelMüdürlüğü Muhsin Yazıcıoğlu Cad. 51/B 06530 Yüzüncüyıl Çankaya/ANKARA adresindebulunan Personel Dairesi Başkanlığı Personel Şube Müdürlüğüne bizzat müracaatederek teslim etmeleri gerekmektedir.

İSTENİLEN EVRAKLAR

1- AtamaBaşvuru Formu (EK-1) 17/11/2014 tarihinden itibaren erp.ogm.gov.tr adresindeaciktanatama.php linkine tıklayarak bu forma aday bilgilerinin noksansızolarak doldurularak, fotoğraf kısmına da fotoğrafın taratılarak eklenmesi ileçıktısı alınmak ve imzalanmak suretiyle, evrak teslimi esnasında sunulmasıgerekmektedir)

2- Nüfus cüzdanı fotokopisi (3 adet)

3- Vesikalık resim (6 adet)

4- Diploma aslı ve iki adet fotokopisi veya iki adetnoter tasdikli sureti

5- Tam Teşekküllü Resmi SağlıkKurumlarından alınacak olan; (Yurdun her yerinde görev yapabilir vesilah kullanabilir ibareli), sağlık kurulu raporu ve iki adet fotokopisi

6- Cumhuriyet Savcılığı iyi halbelgesi ve üç adet fotokopisi

7- Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge vebir adet fotokopisi (Erkek Adaylar için)

8- Harcırah Beyannamesi (2Adet) ( EK-2)

9- Gizli Ölüm Beyannamesi (2adet) ( EK-3)

10- Güv.Sor.ve Arş.Ar.For. (3adet) (EK-4)

11- 5 Yıl çalışma şartı dilekçesi (2adet) (EK-5)

12- Mal bildirim beyannamesi (2adet) (EK-6)

13- Evli olanlar için eşinin nüfuscüzdanı fotokopisi (2 adet)

14- Eşi çalışanların eş durumubelgesi ve iki adet fotokopisi

15- Kamu Personeli Seçme Sınavısonuç belgesi ve iki adet fotokopisi

Orman muhafaza memuru alımı KPSS uygulamalı sınav sonuçları başarı listesi için tıklayınyurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Orman muhafaza memuru alımı KPSS puanları yazısına yapılan yorumlar
  1. adem demirci dedi ki:

    orman memuru olmak istiyorum.kps.s den 63 aldım.

  2. öndere dedi ki:

    cisibi kepce kullanıyorum