ÖSYM 2016 sınav takvimini açıkladı

Ana Sayfa » Sınav - ÖSYM 2016 sınav takvimini açıkladı - haber24

ösym 2016 sınav takvimiÖSYM Başkanı Ömer Demir 2016 yılı sınav takvimini açıkladı. Bu yıl sınav tarihleri ile birlikte sınavların ne zaman açıklanacağı bilgisi de sınav takviminde yer aldı.

ösym 2016 sınav takvimi

ÖSYM’nin 2016 yılı sınav takvimi açıklandı. ÖSYM Başkanı Ömer Demir bu yıl sınav tarihleri ile birlikte sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihi de açıkladıklarını belirtti.

Bu uygulama ile adayların girmiş oldukları sınavın sonucunun ne zaman açıklanacağı hakkında önceden bilgi sahibi olacağını ifade eden Demir, kişi ve kurumların planlamalarını bu sınav takvimine göre yapabileceklerini bildirdi.

ÖSYM Başkanı Demir, sınav sonuçlarının açıklanma tarihinin önceden bilinmesinin sınav yürütme sürecine önemli katkısı olacağını ve sınav organizasyonunun daha iyi yapılacağını ifade etti.


personel alımı, memur alımı 2018, memur forum, memurlar.net, kpss, iş ilanları 2018, eleman.net, secretcv, kariyer.net, açıklandı mı, işçi alımı, yenibiris.com hürriyet gazetesi iş ilanları, takvim gazetesi, posta gazetesi iş ilanları sitesi.