Otis Türkiye Personel Alımı İş Başvurusu

Otis Türkiye, Avrupa, Amerika, Asya ve Ortadoğu’daki yüksek binalarda özel projelere imza atarak faaliyet alanını genişletiyor.

Türkiye’de pazar liderliğini sürdürdüklerini söyleyen Otis Türkiye ve Ortadoğu Direktörü Bora Gülan, “Türkiye’de asansör pazarı yılda yüzde 10 büyürken biz son yedi yılda her yıl ortalama yüzde 25 büyüdük. Son beş yılda ciromuzu dolar bazında ikiye katladık” diyor.

Otis Personel Alımı – Otis Eleman Alımı – Otis İş Başvurus – Otis İş İlanları

PERSONEL ALIMI

En önemli varlıklarımız her gün sonunda evlerine gidiyorlar. İnsanlar, Otis’in sahip olduğu en değerli varlıklardır. Çalışanlarımız müşterilerimizin bizden beklediği ve umduğu kalite ve performansı sunmak için gerekli bilgi ve becerilere sahiptirler. Müşterilerimizi tatmin ve memnun etme kabiliyetine sadece ve ancak çalışanlarımız sahiptir.

Dünyada olabilecek en yetenekli ve yaratıcı insanları istiyoruz. Ve bu insanları bulmak, işe almak ve geliştirmek için ne gerekiyorsa yapacağız. Otis’e katıldığınızda, size, mücadele gerektiren zor ve zorlayıcı görevler vereceğiz ve tabii ki, bu görevlerle baş edebilmek için gerek duyacağınız eğitimi de vereceğiz.

Sizi yaratıcı olmaya ve sağduyulu riskler almaya teşvik edeceğiz. Ve sıkı çalışmanızı sağlamaya da dikkat edeceğiz. Yeteneklerin ve üstün çabaların rekabetçi maaşlar ve sosyal haklarla, yeni ve artırılmış sorumluluklarla ve yeni kariyer ufuklarını açan fırsatlarla mutlaka ödüllendirilmesi gerektiğine inanıyoruz.

Kendinize özgü görüş ve bakış açınızı ve deneyimlerinizi onurlandırarak size bir birey olarak saygı göstereceğiz. Ve hiç istisna ve ayrım yapmadan tüm insanlara adil davranmamız gerektiğine inanıyoruz. Bu sadece adil ve etik davranmakla ilgili değildir. Çalışanlarımıza olabilecek en iyi biçimde davranarak aslında müşterilerimize en iyi hizmeti vermiş oluyoruz.

Otis Türkiye İş Başvurusu

Tüm başvurularınız için özgeçmişlerinizi ik@otis.com adresine iletebilirsiniz.

Seçme ve Yerleştirme

BUGA OTIS’e yapılan tüm başvurular titizlikle incelenir ve kayıt altına alınır. Yıllık işgücü planlaması doğrultusunda veri tabanı ve verilen ilanlara başvuruda bulunan adayların özgeçmişleri değerlendirmeye alınır. İşe alım süreci tüm çalışanlarımızda aradığımız kurumsal ve pozisyona bağlı yetkinliklerin objektif olarak değerlendirildiği mülakatlardan oluşmaktadır. Tüm bu yetkinliklere ek olarak; eğitim, deneyim ve yabancı dil bilgisi gibi ilgili pozisyonun gerektirdiği nitelikler ve şirket kültürüne uyum aranmaktadır.

Görüşmeler sonucunda mevcut pozisyonda değerlendirilemeyen başvurular, olası farklı pozisyonlarda değerlendirilmek üzere bir yıl boyunca veritabanında saklanır.

Staj Olanakları
BUGA OTIS bünyesinde stajlar yaz ve kış aylarında olmak üzere iki dönemde gerçekleştirilir.

Üniversite öğrencilerinin yaz dönemi için yapacakları başvuruları aynı yılın Nisan ayı sonuna kadar tamamlaması gerekmektedir. Meslek ve Ticaret Lisesi son sınıf öğrencilerinin kış dönemi için yapacakları başvuruları en geç Ağustos ayı sonuna kadar kabul edilir.

Organizasyonunun ihtiyaçları dahilinde yapılan yerleştirmeler, staj dönemi başlamadan önce belirlenerek öğrencilere bildirilir.

Staj başvurunda bulunan öğrencilerin, İş Başvurusu menüsündeki ik@bugaotis.com.tr adresine yaptıkları başvurularda çalışma tipini ‘Staj’ olarak belirtmeleri gerekmektedir.

Başvuru yapan öğrenciler, İnsan Kaynakları Bölümü ile yapılan mülakatlar doğrultusunda staja kabul edilir. Staj süresince öğrencilerin performans ve gelişimleri takip edilerek, şirkete değer katabilecek yüksek potansiyelli öğrencilere çalışma imkanı sağlanır. • otis asansör maaşları
 • otis asansör iş ilanları
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Otis Türkiye Personel Alımı İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
 1. ismail kocak dedi ki:

  Is ariyorum 11 senedir bu sektordeyim 05425220426

 2. MEHMET BOZKURT dedi ki:

  çok güzel bir firma teşekkürler .iş arıyorum tel.0535 333 42 40 referanslarım ..talip bozkurt . yetkin ve cihan usta

 3. Mevlüt dedi ki:

  Montörüm ray,kapı,kabin,motor halat işlerinde ustayım amerika eyaletinde görev almak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 4. ahmet yalçın dedi ki:

  schidler 4 sene calışıyorum arza bakım teknisyen olarak

 5. emre karabacak dedi ki:

  4 senedirr bu sektordeimm artik saglam ve kalitelii biyerdee calismak istiyorumm ankarafa ikamet ediyorum 0554 374 95 41 tel nomm kolay gelsn

 6. Durali bayram dedi ki:

  Kone iç Anadolu bölge mudurluğunun montajlarini yapmaktayım. 6 ekip çalışıyoruz. Şu anda ankaranın en yüksek ofis projesini tamamlak uzereyiz. Otisin islernide yapmak bize ayrı bir gurur verir. Saygılar. 0541 361 23 02

 7. Ramazan karabulut dedi ki:

  Bir yıl kone asansörde montajda çalıştım işle alakalısı olmayan nedenlerden dolayı ayrılmak zorunda kaldım bu işte devam etmek istiyorum 05376050460