Part-time iş arıyorum mu dediniz?

Özellikle yaz aylarının hem firmalar hem de iş arayanlar açısından durgun bir dönem olduğunu görüşü oldukça hakim. Ancak sanılanın aksine yaz aylarında başta olmak üzere staj, part time ve mevsimlik işler olmak üzere adaylar için birçok iş alternatifi mevcut.

Yaz ayları ile birlikte özellikle gençlerin hem tatil yapıp hem para kazanabilecekleri hem de iş hayatını tanıyabilecekleri hem de iş hayatına atılabilecekleri birçok iş kolu gündeme geliyor. Ağırlıklı olarak turizm sektöründe öne çıkan bu işler hosteslikten resepsiyonistliğe, animatörlükten rehberliğe kadar olukça geniş bir yelpazeye sahip.

Buna ek olarak perakende sektöründe kasiyerlik ve satış danışmanlığı gibi işler para kazanmak ve sektör tecrübesi edinmek açısından oldukça cazip. Her geçen gün büyüyen ve birçok alanda istihdam olanakları yaratan perakende ve mağazacılık sektörü bu alana ilgi duyan ve kendini geliştiren gençlere sınırsız iş fırsatları sunuyor.

Bahar ve yaz aylarıyla birlikte düzenlenen fuar, kongre, konser ve festivallerin sayısındaki artış öğrenci, yeni mezun ve part time iş arayışında olanlar için yeni bir istihdam olanakları sunuyor. Kongre ve fuarlarda yaşanan hareketliliğin yanı sıra festival, konser ve özel organizasyonlarda yaşanan artış dönemsel eleman ihtiyacını da artırıyor. Sektörde yalnızca öğrencilere değil, işsiz olanlara da pek çok farklı iş olanağı söz konusu.

Her sektörden birçok firma da yaz aylarının gelmesiyle kapılarını üniversite öğrencisi ve yeni mezunlar için aralıyor. Çalışmak istedikleri sektör ve departmanları tanıyabilecekleri, kurum kültürünü kazanabilecekleri ve bunun yanında tecrübe edinebilecekleri staj pozisyonlarında, gösterdikleri uyum ve başarıyla gelecek dönemlerde firmanın kadrolu çalışanı olabilme şansı oldukça yüksek.

kocaeli part time iş arıyorum, mersinde part time iş arıyorum, denizlide part time iş ilanı, migros part time iş ailanları, tekirdağ part time iş arıyorum, manisada part time işçi alımı, diyarbakır part time işverenler, konyada part time iş ilanlarıyurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Part-time iş arıyorum mu dediniz? yazısına yapılan yorumlar
  1. ben calışmak istiyorum adım onur gulsun dedi ki:

    çalışmak zorundayım diyarbakırda oturuyorum tlf numaram 5372734254 her iş yaparım

  2. tayfun demir dedi ki:

    i̇stanbu sultangazide oturuyorum askerligimi yeni bitirdim ve ise ihtiyacım var numaram 536 052 38 37