Pegasus Havayolları Personel Alımı İş İlanları

Sabancı ailesi üyelerinin kurmuş olduğu en başarılı holdinglerden biri olan ve Esas Holding bünyesinde faaliyet gösteren Pegasus Havayolları bünyesinde istihdam edilmek üzere çeşitli branşlarda personel eleman alımı gerçekleştirecek.Kariyer olanakları açısından oldukça yüksek bir referans olan pegasus havayolları sizlere gelecek olarak büyük bir imkan sunmaktadır.Sizler için hazırlamış olduğumuz bu makaleyi dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz.Yazının sonundaki linkten iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Türkiyede malumunuz üzere havacılık sektörü çok hızlı bir gelişim göstermekle birlikte buna bağlı olarak havayolu şirketleride hızlı bir artış göstermiştir. Bu hızlı yükselişle birlikte hava yolu şirketlerinin personel eleman ihtiyaçlarında da ihtiyaç patlaması oluşmuştur. Bu ihtiyaç dahilinde pegasus havayolları istihdam etmek istediği personeller insan kaynakları yardımıyla çeşitli mülakatlar yardımı ile bünyesine katıyor..

“Şirketimizin açık pozisyonlarına başvuran adaylarla insan kaynakları ve pozisyonun ilgili yöneticilerinin katıldığı bir ya da iki görüşme yapılır.

Pozisyonun niteliğine göre adaylara kişilik testi ve/veya yabancı dil testi uygulanır, referans araştırması yapılır.

Tüm işe alım süreçlerini olumlu tamamlayan adaylara İnsan Kaynakları Birimi tarafından iş teklifi yapılır. Pegasus Ailesine yeni katılan bireylerimize oryantasyon eğitimi vererek; şirketimize, işlerine ve çalışma ortamımıza adaptasyonlarını kolaylaştırmaya, buradaki yaşam şartlarını öğretmeye, böylelikle Pegasus Ailesi’nin bir ferdi haline gelmelerine destek olmaya çalışırız.”

Siz ziyaretçilerimize Pegasus Havayolları insan kaynakları ,personel alımı 2013 hakkında bilgi sunmaya çalıştık.Umarız istediğiniz branşta kariyer hedeflerinize ulaşırsınız..

Pegasus Havayolları iş ilanları ve iş başvurusu için kariyer sitelerindeki iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Pegasus Havayolları Personel Alımı İş İlanları yazısına yapılan yorumlar
 1. hasan dedi ki:

  pegasusla çalışmak güzel bir şey

 2. ernail güneş dedi ki:

  slm oto elekt rik ustasıyım işe ihtiyacım var 0544 683 94 69

 3. aykut usta dedi ki:

  ben meslek lisesi mevzunuyum ben elektirik elektronik bolumu okudum suan askerdeyim suan askerdensonra işe ihtiyacım var 05314029881

 4. Anonim dedi ki:

  Cengiz gülçiçek şoför olarak çalışmak istiyorum e sınıf ehliyetim piskoteknik SRC var