Pegasus Lise Mezunu Kabin Memuru Alımı

pegasus lise mezunu kabin memuru alımıTürkiye’nin önde gelen havayolu şirketlerinden Pegasus lise mezunu kabin memuru alımı yapıyor.

Pegasus yeni yayınladığı ilan ile kabin memuru alımı yapacaktır. Fakat bu alımında sadece tecrübesi olan kişileri değil aynı zamanda tecrübesiz olan kişileri de alacaktır. Bu alımlar ile ilgili olarak birçok şart ve bilgi veren Pegasus Hava Yolları, en az lise mezunu personel alımı yapacaktır. Bu sayede birçok kişiye hitap edecek olan Pegasus birden fazla kişiye iş imkanı sunacaktır.

Pegasus Kabin Memuru alımı kaç kişi ile yapılacak bilmiyoruz ancak; internet üzerinde yazan ilana göre birçok kişi işe alınacak diyebiliriz. İş alımlar hakkında birçok kez ilan vermiş olan Pegasus firması bu seferde ihtiyacı kadar kişiyi işe alacak ve alımlarını yine açık tutmaya devam edecektir.

Pegasus Kabin Memur alımı hangi şartlar ile yapılacak diye baktığımız zamanda aşağıda yer alan ilanlar karşımıza çıkmaktadır.

  • T.C vatandaşı olmak,
  • En az lise mezunu olmak,
  • İyi derecede İngilizce bilmek,
  • En az 20 yaşında olmak,
  • Erkeklerin en az 1,70 cm, bayanların ise 1,60 cm olması,
  • Erkek adayların askerden muaf,
  • İstanbul Anadolu yakasında oturuyor olması gerekmektedir.

Pegasus Kabin Memuru alımı bu şartlar ile yapılacak olup, bunun haricinde herhangi bir şart bulunmamaktadır. Bu şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız aşağıda yer alan link adresi üzerinden başvuruda bulunabilir ve daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Pegasus Lise Mezunu Kabin Memuru Alımı yazısına yapılan yorumlar
  1. ya başvuru formu dolduramıyorum neden dedi ki:

    Leyla