Periscope dil ayarı nasıl yapılır?

periscopeTwitter’ın 100 milyon dolara satın aldığı Periscope büyümeye devam ediyor. Gittikçe daha popüler olan uygulama birçok ünlü tarafından da kullanılmakta. En son Ayşenur Balcı’nın yayınladığı video ile gündeme gelen Periscope, Twitter’ın da desteğiyle büyümesini sürdüreceğe benziyor. Peki Periscope’ta dil ayarını nasıl yapabileceğinizi biliyor musunuz?

Yeni güncellemelerin ardından iPhone ve iPad kullanıcılarına yeni özellikler kazandıran Periscope ses kısma özelliğini kullanıma sundu. Gelen yeni güncelleme ile birlikte kişilerin yer aldığı sitede hangi dilde yayın yapan kullanıcıların bulunabileceğini de belirleyebiliyorsunuz.

Peki Periscope dil ayarı nasıl yapılır? 

Periscope’ta dil ayarı yapabilmek için izlemeniz gereken yollar şöyle;

Periscope’u iPhone ve iPad’ta kullanan kullanıcılar için Ayarlar> Dil ve Bölge’de kısımlarında yapacağınız değişikliğin ardından Periscope’u Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

iPhone ve iPad’lere gelen güncellemelerle gelen yeniliklerin kısa süre içinde Android uygulamasına da gelmesi bekleniyor.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...