Praktiker Personel Eleman Alımı İş İlanları

Praktiker Personel Alımı

Praktiker personel alımı yapacak!

Praktiker iş başvurusu yaparak sizde Praktiker’ın gücünden güç alabilirsiniz. Praktiker personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Praktiker eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Praktiker insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Praktiker Türkiye İnsan Kaynakları politikası ve buna bağlı uygulamaların işaret ettiği tek bir yön var: Değer yaratma ve kazandıran birliktelik temeline oturtulmuş olan insan kaynakları politikası çerçevesinde, işe alımdan performans yönetimine, eğitimden ücret yönetimine kadar tüm uygulamalarda bu politikayı hayata geçiren ve pekiştiren adımlar atılmaktadır.

Şirketimizde işe alımlar yetkinlik bazlı yapılmaktadır. Mülakatlarda adayın deneyimlerinin yanı sıra becerileri, yetenekleri, motivasyonu ve değerleri değerlendirilir. Praktiker temel yetkinliklerine dayanan sistemimizde, açık pozisyonlar şirketin vizyonu, misyonu, hedef ve kurum kültürüne uygun temel yetkinlikler ile işe/pozisyona ait özel yetkinliklere göre seçilmiş en uygun aday ile doldurulmaktır.

Praktiker Türkiye, değer yaratma ve kazandıran birliktelik ideolojisine uygun olarak, tüm çalışanlarının dahil olduğu Performans Yönetim Sistemini uygulamaktadır. İş teknik, kişisel yetkinlik, bilgi beceri ve hedef ölçümlerine göre şekillenen sürecimizde çalışanların performansları 6 ayda bir ölçümlenmekte ve sistem çıktılarına göre çalışanların kariyer planlamaları, gelişim süreçleri planlanmaktadır.

Dinamik, kendini sürekli yenileyen, %100 yabancı sermayeli dev bir yapı marketi olan şirketimizde kariyer yapmaya hazır mısınız?

Praktiker’de herşey var. Buna parlak bir kariyer de dahil. İş başvurularınızı http://kariyer.praktiker.com.tr adresinden özgeçmiş oluşturup ilgilendiğiniz pozisyonu belirterek yapabilirsiniz  • supplychain praktiker com tr
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...

Yorumlar kapalı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.