Prodüksiyon şirketinde çalışmak ister misiniz?

Anima İstanbulProdüksiyon şirketlerinde çalışmak hem kariyer açısından hem de işin zevkli yanları, getirisi yüksek bir kariyer planı için harikadır. Prodüksiyon şirketlerinden Anima İstanbul‘da çalışmak ister misiniz?

Anima İstanbul 1995 yılında animasyon yapım şirketi olarak başlayan serüvenine günümüzde her türlü yapım ve animasyon tekniğiyle film üretebilen tüm prodüksiyon hizmetlerini mevcut altyapı yatırımlarıyla bünyesinde çözebilen bir film yapım prodüksiyon şirketidir.

Kendini yaratıcılık ve teknoloji anlamında devamlı geliştiren anima yıllarca reklam sektöründe tartışılmaz bir yere sahip olmuş ve zaman içinde Türk sinemasının animasyon ve efekt dünyasına verdiği artistik ve teknik destekle kendini ve yerini ispatlamıştır. Hem teknolojik altyapı yatırımıyla, hem de sanatçıların da içinde bulunduğu devamlı büyüyen ve gelişen ekibiyle yarattığı çözümlerle anima, bugün Avrupa pazarındaki büyük stüdyolardan biridir.

Kurucu ortaklarının, tam zamanlı çalışan yönetmenlerinin, yazarlarının, karakter tasarım ekibinin ve art direktörlerinin, deneyimli post-prodüksiyon ekibinin sanatçı yanları tüm işlerinde fark yaratmaktadır.

Reklam üretimine yoğunlaşmakla beraber, anima; müzik videoları, animasyon diziler ve uzun metrajlar, film efektleri de yaratıp üretmekte ve aynı zamanda sanatçılarıyla yurtiçi ve yurtdışında her sene önde gelen festivallere, sanat etkinliklerine katılıp çeşitli ödüller almaktadır.

İnsan kaynakları iş başvuru formu için tıklayın  • yapım şirketleri iş ilanları
  • film yapım şirketleri iş ilanları
  • prodüksiyon iş ilanları
yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Prodüksiyon şirketinde çalışmak ister misiniz? yazısına yapılan yorumlar
  1. Ilknur dedi ki:

    Meraba ben amerikada bi muzik sirketi olan awakening recordsta calismak istiyirum.acaba muzik sirketinde ne gibi meslekler calisabilir.bilgilendirirseniz cok sevinirim