Proje satmak mı istiyorsunuz?

ProjeniSat bir fikrin, projenin gerçek olması için kişinin yatırımcı ve sanayici ile tanıştırılması, yatırımcı ve sanayicinin ihtiyacı olan fikirlerin üretilmesi için kurulmuş bir proje portaldır.

Bu kapsamda proje portalı Projeni Sat’ın amacı, Türkiye’de düşünen insanların sayısını artırarak bundan maddi manevi fayda sağlamasına yardımcı olmak, yatırımcı, sanayicinin ve şirketlerin dünya pazarında rekabet edebilmesi için yeni fikirlere duyulan ihtiyacı gidermektir.

Her şey bir hayalle başladı. Ne eksikse bu eksikliği hayallerimizle tamamladık. Hayallerin gerçekleşmesi için projeler ürettik. Hep deriz ya ben bunu yıllar önce düşünmüştüm, aslında doğrudur siz bunu yıllar önce düşünmüşsünüzdür ve birilerine anlatmışsınızdır. Bu kulaktan kulağa yayılmıştır, belki gelişmiş belki de gerilemiştir ama bu sizin projenizdir ve birileri bunu değerlendirmiştir ama bu hiçbir zaman siz olamamışsınızdır. Haksız da sayılmazsınız. Bu hayalin gerçek olması için ne yapabilirsiniz ki anlatmaktan başka! Nerden bulacaksınız hayale harcanacak o parayı, o zamanı, o gücü, o desteği. Kim sizin hayallerinize para verir ki! Ama hayalleriniz gerçekte olmuştur. Bu hayallerinize maddi ve manevi destek vermeye hazır olan kişi ve şirketlerin olduğunu unutmayın.

Fikirlerinizi ve projelerinizi sermaye ile birleştirip, hayallerinizi gerçekleştirme fırsatını veriyoruz. Projelerinizi değerlendirmek isteyenlere ulaşmak artık çok kolay, web sitemize ÜCRETSİZ kayıt olun, projenizin konu, başlığını yazın ve biz reklamınızı yapalım.

Unutmayın değersiz proje yoktur! Değerini anlayacak yatırımcı, sanayici ve kuruluşlar tarafından bilinmeyen proje vardır. Projelerinizi sermaye sahibi kişilere sunun ve karşılığını maddi manevi olarak alın.

Düşünen insanlara destek verme felsefesi ile hizmetinize açılan web sitemiz, proje sahipleri ile talep edenleri buluşturarak yeni üretim ve pazar alanları sunmak için kurulmuştur.

Projeni sat, düşünen insanlara destek veren kuruluşlara teşekkür eder.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...