Remax İş İlanları ve Remax Emlak İş Başvurusu

Gayrimenkul sektörünün lider ve uluslararası firmalarından Remax Türkiye’deki Franchise olarak hizmet veren Remax emlak ofisleri ile hızla büyümeye devam etmektedir. Emlak sektöründe yer almak isteyen kişiler Remax’in iş ilanları hakkında detaylı bilgi alabilirler. Remax’in Gayrimenkul Asistanı,  Ofis Asistanı, Sekreter, Yönetici Gayrimenkul Asistanı, Satış Danışmanı Destek Elamanı gibi alanlarındaki iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirler.

Remax emlak ofislerinde çalışacak kişilerden genel olarak aradığı özellikler ise şöyledir.

Remax, zamanını iyi planlayan, işini sonuç odaklı takip edebilen iletişim becerileri güçlü, öz güvenli, enerjik ve sabırlı, uluslar arası başarı sağlamış eğitmenler den eğitim alabilme imkanı, uluslararası marka güvencesi minimum sermaye ile kendi işinde gelirinin kendisi belirlemek isteyen, bugün, geri kalan hayatımın ilk günü diyebilen, takım arkadaşları aramaktadır.

RE MAX’in İstanbul ağırlıklı olmak üzere Türkiye genelindeki iş ilanlarına bakmak ve iş başvurusunda bulunmak için Remax İş İlanları bakmak ve iş başvurusunda bulunmak için RE MAX Türkiye’ye yazısına tıklayınız.yurt dışı iş ilanları, yurt dışı işçi alımı, yurt dışı eleman alımı, yurt dışı iş yapan firmalar...
Remax İş İlanları ve Remax Emlak İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
  1. sevda dedi ki:

    remaxsata calışmak istiyorum geri donerseniz cok sevinirim